Ministerstwo: 458 przypadków zakażenia koronawirusem, w tym 29 na Dolnym Śląsku

Dyskusja dla wiadomości: Ministerstwo: 458 przypadków zakażenia koronawirusem, w tym 29 na Dolnym Śląsku.


  • Covid19 (d3LKRf), 2020-07-24 14:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Idzie druga fala, wg ekspertów, których prognozy dotychczas się sprawdzały, na Dolnym Śląsku w sierpniu będzie znaczący wzrost zachorowań.

  • Onaaa (d3LKO1), 2020-07-24 14:44 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Covid19 (d3LKRf) napisał(a):

    Idzie druga fala, wg ekspertów, których prognozy dotychczas się sprawdzały, na Dolnym Śląsku w sierpniu będzie znaczący wzrost zachorowań.

    Ciekawe kiedy się sprawdziły w kwietniu miał być szczyt zachorowań???? I co nie było szczytu żadnego.... W maju po majowce też miał być szczyt? I co nie bylo. Eksperci do niczego...

  • anonim (d3LKQc), 2020-07-24 16:29 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Onaaa (d3LKO1) napisał(a):

    Ciekawe kiedy się sprawdziły w kwietniu miał być szczyt zachorowań???? I co nie było szczytu żadnego.... W maju po majowce też miał być szczyt? I co nie bylo. Eksperci do niczego...

    Na pewno znają się bardziej niż ty i tobie podobni "znawcy" bazujący jedynie na fejk newsach, że pandemia to ściema.

  • xc (d3LKQc), 2020-07-24 16:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jaka to groźna choroba było widać podczas wieców w trakcie kampanii prezydenckiej. Każdy z kandydatów bez maski bratał się z tłumem. Gdyby ten wirus "był cos wart" żaden z polityków nie wystawił by się na ryzyko.

  • anonim (d3LKRf), 2020-07-24 20:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Moja babcia miała wirusa, moja mama miała wirusa i ja będę miała wirusa.

  • anonim (d3LKRw), 2020-07-24 22:55 Cytuj Zgłoś nadużycie
    xc (d3LKQc) napisał(a):

    Jaka to groźna choroba było widać podczas wieców w trakcie kampanii prezydenckiej. Każdy z kandydatów bez maski bratał się z tłumem. Gdyby ten wirus "był cos wart" żaden z polityków nie wystawił by się na ryzyko.

    Dokładnie te zasrane wiece były i mogly sie odbywać a imprez masowych nie wolno.Banda hipokrytow.Muzyczne lato dwojki jest a inne imprezy nie.Skur....ny wyłączność sobie zrobili.Żygać sie chce na to wszystko.Branża rozrywkowa w tym temacie dostała w tyłek poteżnie,dni miast odwołane,pikniki i festyny też a je..ne wiece były.Życze wszystkiego najgorszego ludziom odpowiedzialnym za te decyzje.

  • anonim (d3LKQD), 2020-07-25 00:03 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3LKQc) napisał(a):

    Na pewno znają się bardziej niż ty i tobie podobni "znawcy" bazujący jedynie na fejk newsach, że pandemia to ściema.

    No bo to jest ściema

  • Reklama

  • anonim (d3LKQD), 2020-07-25 00:05 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3LKRw) napisał(a):

    Dokładnie te zasrane wiece były i mogly sie odbywać a imprez masowych nie wolno.Banda hipokrytow.Muzyczne lato dwojki jest a inne imprezy nie.Skur....ny wyłączność sobie zrobili.Żygać sie chce na to wszystko.Branża rozrywkowa w tym temacie dostała w tyłek poteżnie,dni miast odwołane,pikniki i festyny też a je..ne wiece były.Życze wszystkiego najgorszego ludziom odpowiedzialnym za te decyzje.

    Zgadzam się to gówno nie pandemia jest

  • ... (d3LKiI), 2020-07-25 02:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Przestańcie już o tym pier. dolić, bo pie. rdolenie o tej pandemii jest jak pie. rdolenie o uchodźcach w 2015.

  • anonim (d3LKRw), 2020-07-25 08:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pozdrawiam wszystkich Covidian,czyli wyznawców nowej religii.

  • anonim (d3LKQc), 2020-07-25 11:00 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3LKQD) napisał(a):

    No bo to jest ściema

    Ministerstwo Zdrowia
    @MZ_GOV_PL
    12 min
    Mamy 584 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia #koronawirus

    Dalej żyj z tym swoim fałszywym przekonaniem że to ściema :)

  • anonim (d3LKQc), 2020-07-25 13:12 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3LKQc) napisał(a):

    Ministerstwo Zdrowia
    @MZ_GOV_PL
    12 min
    Mamy 584 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia #koronawirus

    Dalej żyj z tym swoim fałszywym przekonaniem że to ściema :)

    A ty siedź w domu żebyś się nie zaraził

  • anonim (d3LKua), 2020-07-25 13:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3LKQc) napisał(a):

    A ty siedź w domu żebyś się nie zaraził

    Przez takich pseudo inteligentnych wiedzących więcej niż profesorowie którzy zajmują się walka z chorobami zakaźnymi w tym covid to nigdy się to nie skończy, egoiści myślący wyłącznie o sobie, wszystko do czasu jak będziesz leżał pod respiratorem : )

  • Onaa (d3LKQ7), 2020-07-25 19:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (d3LKQc) napisał(a):

    Na pewno znają się bardziej niż ty i tobie podobni "znawcy" bazujący jedynie na fejk newsach, że pandemia to ściema.

    Czy ja powiedzialam że sciema?! Mówię że bładzą sami nie wiedzą....

  • anonim (d3LKO1), 2020-07-25 19:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Onaa (d3LKQ7) napisał(a):

    Czy ja powiedzialam że sciema?! Mówię że bładzą sami nie wiedzą....

    W takim razie przepraszam, zagalopowałem się.

    https://gazetawroclawska.pl/daleko-do-konca-epidemii-eksperci-boja-sie-o-dolny-slask/ar/c1-15012642

    mam nadzieje że jednak się to nie sprawdzi, ale to zależy tylko od nas i naszego zachowania.

  • 1
  • 2

Reklama