Jest plan na rozwiązanie najważniejszych problemów wynikających ze zmian klimatu

Dyskusja dla wiadomości: Jest plan na rozwiązanie najważniejszych problemów wynikających ze zmian klimatu.


 • Paweł (d3LKua), 2020-07-31 07:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rozumiem że mając dokument, tzw. plan adaptacji, można spokojnie podpiąć go pod inne podobne mu dokumenty, uzyskać dofinansowanie z UE i może wtedy, może, infrastruktura wodnokanalizacyjna będzie poddana rewitalizacji? Może by tak panowie radni postarali się o dofinansowania do zmiany systemu grzewczego na ekologiczny, ale nie tylko w domkach jednorodzinnych a również w budynkach wielorodzinnych. Jak wiadomo, kilku milionowa inwestycja w postaci podłączania do sieci grzewczej nie wypaliła, kasa poszła a ludzie jak nosili tak noszą śmieci do spalenia w piecach.

 • ZK Polska (d3LKQ7), 2020-07-31 08:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Plan podobny do tego planu co Izerę i grafen będzie produkował. Wszystko już jest tylko fabryki jeszcze nie ma i pieniędzy na to.

 • anonim (d3L8rd), 2020-07-31 16:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rewitalizacja rynku: kilometry kostki ibf wymieniono na łamacze damskich szpilek. Na cmentarzu komunalnym w bocznych alejkach po deszczu błocko że aż wstyd. Można było położyć kostkę ibf z odzysku? Nie można.
  Rewitalizacja podwórek wokół rynku. Po dwóch latach kładziemy rurociągi ciepłownicze, ryjemy kładziemy kosteczki i płacimy za robotę dwa razy. Władza? S.. f jak w........ Ł tak w...... A. Taka ta bolesławiecka socjalistyczna HSPS-owska władza.