Komercyjne badania na koronawirusa w szpitalu w Bolesławcu! Wiemy, jaka będzie cena

Dyskusja dla wiadomości: Komercyjne badania na koronawirusa w szpitalu w Bolesławcu! Wiemy, jaka cena.


 • anonim (d3LKQP), 2020-05-23 21:41 Cytuj Zgłoś nadużycie
  1234567890 (d3LKQP) napisał(a):

  Patrz na siebie i oceniaj siebie. To że ty w to nie wierzysz to nie znaczy że inni w to nie wierzą. Jaka teoria spiskowa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie realnie chorują. Porozmawiaj z medykami z Bolesławca. Widzę że dobrze masz wyprany mózg. Ostatnio lekarz z poza bolesławca powiedział mi że w szczepionkach będą mikro czipy aby ludzi kontrolować! A może Bill Gates i Putin nasłał na świat pandemie, aby ukryć że miś Colargol z Krecikiem byli gejami!

  Wspomniany lekarz spoza Bolesławca służy Bogu i ludziom. I to dobrze o nim świadczy. Bo mainstream medialny, wespół z bezideowymi ludźmi z kręgów niewolników farmacji, służy Lucyferowi.

 • redaktor (d3LKQP), 2020-05-23 22:14 Cytuj Zgłoś nadużycie
  1234567890 (d3LKQP) napisał(a):

  Pijesz alkohol, tak zwaną wóde? Powoduje choroby wątroby, a co najważniejsze zabija szare komórki i powoduje niedotlenienie mózgu, odpowiedzialne za myślenie. W komentarzu użyłem słowa "CAŁKOWITY BRAK MASECZKI". Oznacza to,że ktoś nie ma jej W OGÓLE! Jeżeli masz ją w kieszeni i jak wchodzisz do sklepu i ją zakładasz jest ok. Jak rozmawiasz z kimś to ją zakładasz! Idąc miastem nie zagrażając nikomu np odkrywasz nos i usta,ale ją masz ! Tylu tu piśmiennych cwaniaków chcących wrócić do normalności. Mając wszystko w dupie tylko przedłużamy czas do powrotu tej normalności. A notabene palisz? To niszczy płuca a nie noszenie maseczki na ryju przez 1 godzinę dziennie! Zanim coś napiszesz pomyśl czy noszenie maseczki przez 1 godzinę dziennie zniszczy ci płuca?

  Po pierwsze nawet maseczka z atestem nie daje pewności, że kogoś nie zarazisz - przykład szpitale i personel medyczny! Po drugie , jak sam zauważyłeś alkohol , papierosy i inne tego typu używki zabijają w Polsce ponad 1400 osób dziennie ( nadciśnienie i nowotwory) - jak to się ma do tych kilku zgonów na COVID-19 ? . Według danych Głównego Urzędu Statystycznego w Polsce aż 70 proc. zgonów spowodowanych jest chorobami układu krążenia i chorobami nowotworowymi ! Jeżeli władzy zależało by na zdrowiu społeczeństwa te substancje zostały by zakazane ! Po trzecie, kiedy zrozumiesz, że COVID-19 to tylko pretekst do ograniczenia swobód obywatelskich i kontroli obywateli ? Czy słyszałeś aby któraś z wielkich sieci handlowych w Polsce zamknęła chociaż jeden sklep z powodu zarażenia kasjerki ?
  Kolejna sprawa, to jak wytłumaczysz, że praca w fabryce pod dachem lub siedzenie bez maski w restauracji bardziej zagraża społeczeństwu niż spacer na deptaku czy zakupy w sklepie ? Co się stanie jak urzędnik znany z interesów związanych z handlu maseczkami zakupionymi za państwowe pieniądze od narciarza za tydzień zniesie obowiązek noszenia maseczek ? Czy społeczeństwo wymrze ?