Zaskakujące zachowanie mężczyzny i pacjentki z podejrzeniem koronawirusa

Dyskusja dla wiadomości: Zaskakujące zachowanie mężczyzny i pacjentki z podejrzeniem koronawirusa.


 • Rafal (vkOox), 2020-03-06 19:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Żadnej kwarantanny nie otrzymałem żadnego pisma ani polecenia zostalem zbadany i i zaprowadzony do drzwi ale jak widac internetowych lekarzy w boleslawcu nie brakuje ograniczeni ludzie zawsze będą wierzyć i robić to co im powiedzą na takich zbija się fortunę, ale oni mają się za mądrzejszych co widać po komentarzach.

 • anonim (hja9h), 2020-03-06 20:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mam pytanie?,może nie do końca na temat ale; w szpitalu w Bolesławcu obowiązuje zakaz odwiedzin, wszystko rozumię ale jeśli członek rodziny leży na OIOM-IE to jak mam się dowiedzieć jaki jest jej stan, dzisiaj odwiedziny w szpitalu chciałam tylko się dowiedzieć czy chorej nic nie potrzeba, (osoba w śpiączce) zostałam wyproszona ze szpitala bez możliwości wyjaśnienia po co jestem

 • ANTY PIS (AE7f6C), 2020-03-06 20:56 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ANTY PIS (AE7f6C) napisał(a):

  Trzymali ich aż 5 godzin w aucie bo karetka NIE PRZYJECHAŁA !!
  Pan miał mieć kwarantanne domową DO KTÓREJ SIĘ NIE ZASTOSOWAŁ !!
  Pani ma KONTAKT z panem który WYSZEDŁ Z DOMU !!

  Szkoda że razem nie uciekli z tego szpitala !!
  pokazując fakena pisowskim służbom !!

  Medialna szopka odwalona.

  Cała działalność pisu (od Smoleńska poprzez rządy do koronawirusa)
  to jedna wielka katastrofa Polski

 • anonim (AN0ZOu), 2020-03-06 21:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ale,że co tatuś mówi że ma wirusa i jest akcja super, fajno/baranów nie brakuje

 • anonim (ALxJRc), 2020-03-06 21:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Fajna to izolatka, skoro pacjentka przez otwarte okno bierze udział w konferencji prasowej.

 • AWP (whBaq), 2020-03-06 23:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pytanie z innej beczki: czy państwo dziennikarstwo koczują teraz 24h po zakaźnym? Bo niby skąd te zdjęcia? Kiedyś dzień zaczynałam od lektury Istotnych, teraz robię to tylko, żeby się pośmiać z poziomu państwa ,,dziennikarzy".

 • anonim (ALxJvq), 2020-03-06 23:22 Cytuj Zgłoś nadużycie
  AWP (whBaq) napisał(a):

  Pytanie z innej beczki: czy państwo dziennikarstwo koczują teraz 24h po zakaźnym? Bo niby skąd te zdjęcia? Kiedyś dzień zaczynałam od lektury Istotnych, teraz robię to tylko, żeby się pośmiać z poziomu państwa ,,dziennikarzy".

  przerzuć się na trwam i tvpinfo

 • iza (AN0XU7), 2020-03-06 23:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  TYN-owskie ciemniaczki

 • anonim (ALxJvq), 2020-03-06 23:35 Cytuj Zgłoś nadużycie
  dzik (vk2lf) napisał(a):

  buractwo i debiliz.m nie zna granic (ludzkich granic), przypuszczalnie, jeśli gość jest nosicielem, a nie choruje(mając kwarantannę, którą złamał...) - my jesteśmy potencjalnymi nabywcami. Fakt zabezpieczenia placówki życzy wiele do życzenia, po pierwsze zabezpieczenie podciśnienia izolatki - zasada - nic nie wychodzi na zewnątrz, blokada okien ... i tu mamy kondon.... plus filtry cząsteczkowe na wyjściu z wentylacji wraz z UV i naświetlaniem termicznym, tak żeby nie uwolnić nic szkodliwego do powietrza atm którym oddychamy! Nie dajmy się zwariować, a przy okazji nie siejmy zbędnej paniki, to tylko utrudnia...

  pewnie, że jest "nosicielem"

  - za_niósł jej: piżamę; czystą bieliznę; kapcie; szczoteczkę+pastę do zębów; mydło; szampon; krem; chusteczki higieniczne; grzebień; szczoteczkę do rąk; kubek; herbatę; cukier; chińskie zupki; 2 drożdżówki; telefon komórkowy+ładowarka; 2 pepsi; wodę mineralną + jeszcze parę niezbędnych rzeczy.

  Sam bym zrobił identycznie.

  Ciebie zamknąłbym gołego, głupiego i wesołego - w podciśnieniu, umysłowym.

 • Kwjwjjsjj (hjcKY), 2020-03-07 00:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ryżu jej dowiózł bo na głodzie była a wy się czepiacie

 • Kor (ekhpTw), 2020-03-07 08:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To dzień wcześniej medycy ubrani jak kosmici przywieźli ich do szpitala, a oni kilka godzi później dyskutują sobie przy otwartym oknie!!! To jakaś farsa!!! A gdzie są te pi....one procedury.

 • anonim (AN0TUn), 2020-03-07 08:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeżeli tatuś wprowadził służby w błąd, to powinien odpowiadać jak za alarm bombowy czyli na 8 lat do paki.

 • anonim (hjJMT), 2020-03-07 09:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Opisana sytauacja obnaża bezradność i niemoc służb. Ale to wszystko budżetówka, więc się nie dziwię. Tu nie szanuje się pieniądza, bo nie wiedzą, skad się on bierze. Tu nie szanuje się własnej pracy, bo to pojęcie dalekie i obce.

 • anonim (vkODh), 2020-03-07 10:08 Cytuj Zgłoś nadużycie
  gość (ALxJdd) napisał(a):

  Oooo już ponad 5 godzin czekali na karetkę ??? Wczoraj chłopak podawał, że prawie 4 godziny ... Jutro pewnie bedzie ponad 6 godzin :-) Tyle tylko, że zatrzymanie nastapiło ok godz 17:00, a o 19:18 ukazała się już w internecie notatka i zdjęcia na istotnych o tym zdarzeniu .

  No właśnie piszą bzdury nie czekali na karetkę tylko babka nie chciała wyjść z samochodu i poprostu chciała sobie jechac dalej dlatego zablokowała ja policja na wylocie z miasta .

 • anonim (vkODh), 2020-03-07 10:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Aaaaaa (AmRVfZ) napisał(a):

  Szajby to malo powiedziane! Ludzie zachowajcie zdrowy rozsądek! Są setki innych grozniejszych wirusów na które ludzie umierają i nikt o tym nie mówi. Komuś w świecie bardzo zależy na takiej sytuacji i robi z tego mega pieniądze. Ludzie nie panikujcie tyle....

  Dokładnie ktoś to wymyślił . Juz ponoć jest szczepionka opracowana za chwilę NFZ czy odpowiedniki tej instytucji w innych krajach Europy będą wykupywać ta szczepionkę za grube miliony euro . Do tego chaos w mediach od dłuższego czasu media i niczym innym nie mówią jak tylko o tym . Wszystkie inne tematy zeszły na drugi plan . Jeśli ktoś chciał przy okazji odwrócić uwagę świata od innych spraw to na pewno się to udało .