Ministerstwo: już 7202 osoby zakażone i 263 zmarłe. Kolejne zgony w Bolesławcu

Dyskusja dla wiadomości: Ministerstwo: już 7202 osoby zakażone i 263 zmarłe. Kolejne zgony w Bolesławcu.


 • anonim (ekhLcb), 2020-04-14 18:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W Polsce tak mało zachorowań dziennie bardzo dziwne w porównaniu do innych krajów?

 • redaktor (ALxJup), 2020-04-14 18:55 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ekhLcb) napisał(a):

  W Polsce tak mało zachorowań dziennie bardzo dziwne w porównaniu do innych krajów?

  Myślę, że zawyżają. W Szwecji nie ma żadnych zakazów a zachorowalność i śmiertelność na takim samym poziomie jak w Polsce. Są głosy ekspertów, że czeka nas fala zgonów z powodu innych chorób. Prof. Dariusz Dudek: " grozi nam gwałtowna liczba zgonów wywołanych przez inne choroby niż COVID-19 " . Pacjenci zmagający się z innymi poważnymi dolegliwościami starają się przeczekać ten stan w domu. Wyjazd do szpitala traktują jako ostateczność – wynika z obserwacji, które znalazły się w dokumencie opracowanym przez prof. Dudka, szefa europejskich kardiologów inwazyjnych. W efekcie trafiają do nas w bardzo złym stanie. Sytuacja staje się coraz bardziej niepokojąca – mówi lekarz.Odnotowujemy większą liczbę powikłań w leczeniu, a obrazy chorobowe przypominają kardiologię sprzed 20 lat, kiedy nie było skutecznego i szybkiego leczenia zabiegowego zawału serca. Powoduje to aktualnie ogromne zaniepokojenie pod względem wzrostu śmiertelności z powodów kardiologicznych” – pisze prof. Dudek. "

  Pewnie każdy specjalista ( czy to neurolog, onkolog .....) powie to samo o swoich pacjentach ale kapłani nowej religii COVID-19 z uporem maniaka przekonują wyznawców COVIT-19 , że jest to jedyny problem medyczny i przyczyna zgonów na świecie !

 • anonim (ALxJtr), 2020-04-14 19:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeszcze w minioną sobotę informowano o wykonaniu ponad 11 tys. testów na koronawirusa, co wreszcie zbliżało Polskę do europejskich standardów w tej kwestii. Niestety, każdego kolejnego dnia liczba testów drastycznie malała. A we wtorek Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w ciągu ostatniej doby przeprowadzono w Polsce... zaledwie ok. 4,6 tys. badań.

 • Antykomunista (vkDxS), 2020-04-14 19:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czekam, aż jakiś polityk pisowy się zarazi tym koronawirusem, tego PiSowi życzę.

 • Jacek (AbSjVW), 2020-04-14 21:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niech ktoś skieruje do tego szpitala lekarzy bo tu więcej wywożą czarnuchy niz ludzie wychodzą o własnych nogach. Umieralnia

 • redaktor (Aq8m6u), 2020-04-14 21:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Większa umieralność w najbliższym czasie jest nieunikniona ! Ciężko chorzy onkologiczni, neurologiczni, kardiologiczni poszli na dalszy plan. Tylko czekać aż zaczną umierać a zostaną podciągnięci pod COVID-19. Przecież nikt nie pozwoli aby rodzina wzięła odszkodowanie za zaniedbania szpitala !

 • Andy (AE7XjM), 2020-04-14 23:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeszcze chwila kochani. Przecież tak lubimy się bać. to emocjonujące.

 • Blablabla (vkcPO), 2020-04-15 02:21 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Antykomunista (vkDxS) napisał(a):

  Czekam, aż jakiś polityk pisowy się zarazi tym koronawirusem, tego PiSowi życzę.

  Nie można się zarazić czymś wyimaginowanym