Jesteś za prawem do aborcji? Czy przeciwko?

Dyskusja dla wiadomości: Jesteś za prawem do aborcji czy przeciwko?.


 • anonim (ekhweY), 2020-04-20 08:22 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Forest (hjJSY) napisał(a):

  Nie chcesz to dzieci, to się zabezpieczaj. Jeśli tego nie robisz i dajesz dupy na prawo i lewo po krzakach to już nie miej do nikogo pretensji żeś głupia. I nie, nie jest to już tylko twoje ciało, bo żyje w tobie nowe życie, nowy człowiek i jeśli został poczęty tylko przez głupotę i brak odpowiedzialności rodziców to mimo wszystko powinien żyć, a nie zostać rozerwany na strzępy. A podobno to kobiety mają więcej empatii.

  Pana BOGA

 • Reru (AE7rNz), 2020-04-20 08:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Anna (AMo9Oe) napisał(a):

  Jestem kobietą i jak każda z nas chce mieć prawo do decydowania o sobie i swoim ciele, jakim prawem faceci czy rząd ma decydować o moim ciele o tym czy chce mieć dziecko czy nie, to jest moja sprawa tylko i wyłącznie moja to nie oni chodzą w ciąży i nie oni przechodzą przez ból porodowy. Jak tak bardzo są za to niech któryś z nich przeżyje to co my kobiety mam córkę i chce by w przyszłości mogła decydować czy chce mieć dziecko czy nie ok jak je zaplanuje fajnie ale jeśli będzie to przypadek chce by miała prawo wyboru pragnę tego dla siebie jak i dla niej. A te panie co tak burzliwie są przeciw nie się obejrzą do okola ile jest niechcianych dzieci w domach dziecka, ile jest wyzucanych zabijanych przez te mamy które nie miały prawa by zadecydować. Ci jak co ale nawet w szpitalach patrzą na te mamy z pogardą jeżeli chcą zostawić swoje dziecko z różnych przyczyn okna życia może są ale w dużych miastach więc co ma zrobić kobieta która i tak już z bólem serca robi coś w brew sobie a po tem wytyka się ją palcami nagłaśnia w mediach od wyrodna matka, nie to nie jest wyrodna matka to kobieta bez prawa głosu bez prawa decyzji o swoim ciele. Tak my kobiety chcemy mieć wybór, nie potrzebujemy by nam rozkazywano i zmuszano do bycia w ciąży, jeżeli chcemy być mamami to będziemy i to najleprzymi na świecie ale to my mamy o tym decydować JESTEM ZA ABIRCJA TO JEST MOJE CIAŁO

  To lepiej ZABIĆ? ???

 • Haks (AE7rNz), 2020-04-20 08:42 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Frezja (hjM4Z) napisał(a):

  Mój tyłek moje sumienie ja będę z tym żyć a oni precz.

  No to nie zazdroszczę takiego życia

 • Z (AN0TUn), 2020-04-20 08:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Aktualnie panuje aborcja do setki.
  Zobaczymy kto będzie abordowany.

 • anonim (vkVvr), 2020-04-20 08:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Żoliborz otworzył kolejny raz 'szczujnię' a wy się podniecacie.

 • Snsk (AE7rNz), 2020-04-20 08:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (AE5Jmg) napisał(a):

  Dziecko nie jest twoim ciałem i nie masz prawa decydować o jego życiu !

  Proponuje zobaczyć film pt."Nieplanowane" Mamy wolną wolę. ..korzystajmy z niej rozsądnie . Aborcja to nie jest zabieg . To jest morderstwo. Uśmiercanie na odromną skale.

 • anonim (AE7rNz), 2020-04-20 08:51 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Krysia (AaktB4) napisał(a):

  Jestem za .Kazda ciaza ma swoja historie.

  Nie czujmy się Bogami na ziemi. Bo to nas prędzej czy pozniej zgubi.

 • Reklama

 • Anka (dmH5rB), 2020-04-20 08:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jestem za prawem do usuwania każdego człowieka bez względu na wiek. Byleby działo się to poza moimi oczami.
  PS. Ale Wy jesteście wszyscy durni! Władza i opozycja mydli Wam oczy tematem pobocznym.

 • Vader (d9CkcJ), 2020-04-20 09:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jestem zwolennikiem całkowitej liberalizacji wszelkich przepisów prawa. Dlatego nikt nie powinien mi zabraniać:
  - zabijania dzieci nienarodzonych,
  - ruchania narodzonych,
  - mordowania mających inne zdania ode mnie,
  - polowania na wszystko, co biega po lesie, nawet jeśli biega wyprostowane na dwóch nogach.
  Jeśli nie chcesz tego robić, to nie rób, ale nie zabraniaj tego mi.

 • Malkon (ALxJM8), 2020-04-20 09:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Aborcja nie jest czymś nowym . Towarzyszy ona ludzkości od tysiącleci. Nazywało się to tzw spędzaniem ciąży i zabiegów dokonywały wszelkiej maści babki Jeszcze kilka wieków temu nawet kościół nie traktował aborcji jako coś złego. Nałożnice chierarchów często były poddawane tego rodzaju zabiegom a gdy zdarzało się nałożnicy urodzić dziecko to często było ono zabijane. Ktoś powie, że jesteśmy społeczeństwem cywilizowanym , świadomym i powinniśmy każdemu dać żyć i jestem za tym. Jednakże w swoim życiu widziałem wiele tragedii ludzkich głównie dotyczących urodzonych kalekich dzieci tzw roślinek. W tym przypadku objawia się obłuda tych, którzy chcą całkowicie zakazać aborcji. Najczęściej matki tych ciężko nieuleczalnie chorych dzieci pozostawiane są same ze swoim tragicznym losem. Opuszczają je nawet partnerzy życiowi, odsuwają się znajomi. Same muszą walczyć o to żeby dziecko miało jakąkolwiek pomoc. Daję to wszystkim krzykaczom - obrońcom życia poczętego pod rozwagę.

 • anonim (vkVvr), 2020-04-20 09:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wpis jednego z internautów:

  "Widziałem krótki reportaż z ewakuacji jednego z DPS i jestem ogromnie zdruzgotany. Jak można było seniorów mających duże trudności z poruszaniem się i chodzących przy pomocy balkoników ewakuować turystycznym autokarem m-ki MAN mającym wysoko umiejscowione siedzenia?! Do takiego autokaru wchodzi się po trzech wysokich stopniach i przy jego pomocy to można byłoby dzieci z kolonii ewakuować a nie osoby w podeszłym wieku dodatkowo narażając ich na szereg urazów. Jeśli nie było karetek transportowych to należałoby użyć niskopodłogowego autokaru a nie fundować swoistą "ścieżkę zdrowia"!

  Tam jest zagrożenie życia a nie hipoteczne skrobanki.

  Brak testów jest największym zagrozeniem.

 • anonim (vkVvr), 2020-04-20 09:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "karetki tez były wojskowe co wielu starszym zaszkodziło a nie pomogło,przerazeni staruszkowie albo niepełnosprawni byli w nocy wywiezieni, widziałam te nosze na kółkach i ręce staruszków opadnięte obijające sie o rurki,wszystko w biegu,,jak mozna tak? a premier taki troskliwy o mamusi opowiadał że na święta sama ,,a tych staruszków czy chorych to kto miał ochronić? gdzie stroje maseczki izolacja tych ośrodków,pan premier i minister zdrowia powinni odpowiedzieć karnie za olanie niebezpieczeństwa,tak był zajęty chwaleniem jaki jest wspaniały ,jak walczy,jak dba o obywateli,,,ha ha chyba tylko o włąsną d,,,,"

  Inny wpis

 • Lola Zatora (AqryMv), 2020-04-20 13:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak stare dziady z rządu mogą decydować o ciazaach kobiet.
  Niech się zajmą pandemia i gospodarka kraju

 • asas (dmH5rB), 2020-04-20 16:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chcesz miec dziecko to po co Ci prawo do ciazy?
  Nie chcesz miec dziecka to po co Ci aborcja?

 • anonim (A8svkY), 2020-04-20 17:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Biorąc pod uwagę kto zarządza portalem, wynik sondy jest bardzo pocieszający.

Reklama