Hejt na policjantów z powodu filmiku. Sprawa trafi do sądu

Dyskusja dla wiadomości: Hejt na policjantów z powodu filmiku. Sprawa trafi do sądu.


 • TK (VPCWJ), 2020-04-24 16:34 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Ana (ALxJUz) napisał(a):

  Prawda

  Ty Ana, a ilu Ty znasz cwaniakow ze taka madra jestes??

 • Tymianek (anwYM), 2020-04-27 21:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  No i nie pykło reżyserowi tego seansu... Oraz tym co chcieli "bić brawa" komentarzami... Ciekawe który z was tolerował by umieszczenie filmiku nagrzanego przez policjantów kiedy "jadą po nim"... Chyba nie bardzo co? Brawo, brawo, w końcu pozytywne ruchy w obronie nie tylko policji ale dóbr osobistych tych osób. Mam nadzieję, że to nie jedyna i ostatnia taka sytuacja gdzie będą toczyły się podobne procesy. Bo policjant przeprowadzajacy interwencję to nie osoba publiczna jak często słyszymy. Pora to zrozumieć - to osoba pełniąca funkcje publiczne, a to znacząca różnica. Miłego wieczoru.

 • Falcon B-c (Ak19uk), 2020-04-29 10:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nagrywanie i udostępnianie wizerunków, interwencji policjantów w Internecie jest legalne ponieważ działają w przestrzeni publicznej dla narodu. Policjanci i ich działania powinny być identyfikowalne osobowo i klarowne w celu oceny działania policji.

 • Pyra za granica (d3LM6E), 2020-05-04 19:34 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Grażyna (AN0ZUe) napisał(a):

  Karać za wypisywanie i udostępnianie nagrań więżieniem dość hejtu i do publicznej wiadomości tych co publikują nagrania bez zgody .

  Pani nie sie z prawem zapozna ok:)
  Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie. (Przepis ten nie dotyczy osób publicznych)

 • Koxu (d3LKQG), 2020-05-05 22:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie polecam nikomu Pana Malaka omijajcie Pana z daleka :)

 • Dobrze (d3Lq74), 2020-05-07 12:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Typ z filmu to psychopata zatrudniony do robotek politycznych. Zostal policjantem zeby gnebic ludzi nienawidzi dziewczyn ze szczytnicy bo mial problem z jego pierwszym razem z pewna malgorzata z imperium. Jesli niefortunnie powiesz do niego "nie denerwuj sie tak" wpada w szal.
  Zatrudnuajac go Pan burdzu doskolae wiedzial o malym problemie tego typa ale "sluchamy ze zrozumueniem" jak chca cie zalatwic asp W jest w sam raz bo przeciez I tak nie Daszynskiego rady zrobic tym zrobic BSWP to sciema dywan pod ktory brud sie zamiata. Niktos ich nie ruszy grupa przesyepcza

 • Biedna policja (d3LKRm), 2020-05-08 12:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ci ludzie sa calkowicie bezkarni nagrywanie I upublicznianie to jedna bron. Kpp boleslawiec to banda glupcow klamcow I przestepcow

 • roger 19, 2020-05-08 15:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dowalić parę tysięcy grzywny cwaniakowi, w Niemczech zapłacił by parę tysięcy Euro, a wszyscy którzy popierają takie zachowanie wobec policji to takie kundle, szczekają anonimowo w internecie, ale jak przyjdzie co do czego to ogon pod tyłek i cicho siedzą. To typowe burki - pieniacze.

 • Popieram , (d3LKOS), 2020-05-08 16:46 Cytuj Zgłoś nadużycie
  roger 19 napisał(a):

  Dowalić parę tysięcy grzywny cwaniakowi, w Niemczech zapłacił by parę tysięcy Euro, a wszyscy którzy popierają takie zachowanie wobec policji to takie kundle, szczekają anonimowo w internecie, ale jak przyjdzie co do czego to ogon pod tyłek i cicho siedzą. To typowe burki - pieniacze.

  a Stachowiak to na komendzie umarł ze starości .

 • ... (d3LKQG), 2020-05-23 19:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  POLICJA TO ZBRODNIARZE, W DUPIE MAJĄ BEZPIECZEŃSTWO LUDZI I SPRAWIEDLIWOŚĆ, A DO TEGO ZOSTALI POWOŁANI, NIE DO TEGO, ŻEBY BYĆ SPECJALNYMI WYSŁANNIKAMI RZĄDU! ORZEŁ W KORONIE NA CZAPKACH POLICYJNYCH TO HAŃBA DLA GODŁA POLSKIEGO! POLICJO, JESTEŚCIE ZAKAŁĄ NASZEGO KRAJU!