Policja w święta: 165 interwencji, 13 przestępców zatrzymanych

Dyskusja dla wiadomości: Policja w święta: 165 interwencji, 13 przestępców zatrzymanych.


  • Ty (elMI91), 2020-04-14 16:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jasne. A my apelujemy byście nie byli nadgorliwi- panie władzo wraca ?

  • anonim (ALxJtr), 2020-04-14 18:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Teraz palicjanci mają mało zajęć.

  • ... (vkDxS), 2020-04-14 18:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    13 przestępców zatrzymano... pewnie wyszli na dwór zapalić pod blokiem xDDDD

  • redaktor (ALxJup), 2020-04-14 18:46 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ... (vkDxS) napisał(a):

    13 przestępców zatrzymano... pewnie wyszli na dwór zapalić pod blokiem xDDDD

    Myślę, że chodzi o dużo poważniejsze sprawy - wyprowadzenie dziecka na plac zabaw albo brak rękawiczek na zakupach. Może też być samotny spacer w lesie czy jazda autem do rodziców na święta :-)

  • ... (vkDxS), 2020-04-14 19:12 Cytuj Zgłoś nadużycie
    redaktor (ALxJup) napisał(a):

    Myślę, że chodzi o dużo poważniejsze sprawy - wyprowadzenie dziecka na plac zabaw albo brak rękawiczek na zakupach. Może też być samotny spacer w lesie czy jazda autem do rodziców na święta :-)

    Ten pie#dolony kaczogród policyjny pod płetwami PiSu już mnie wnerwia, niech mnie zamykają, przynajmniej będę miał pretekst, aby pie#dolnąć skargę do Strasburga na ten głupi kraj.

  • redaktor (Aq8m6u), 2020-04-14 19:42 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ... (vkDxS) napisał(a):

    Ten pie#dolony kaczogród policyjny pod płetwami PiSu już mnie wnerwia, niech mnie zamykają, przynajmniej będę miał pretekst, aby pie#dolnąć skargę do Strasburga na ten głupi kraj.

    Nie tak prędko, dopiero po wyborach :-). Najlepiej za brak skrzynki na listy - podobno 10 miesięcy będzie grozić za przestępstwo " braku skrzynki na listy" a jak skrzynka jest bez atestu to tylko 4 miesiące :-) . No chyba, że zadeklarujesz głosowanie sam wiesz na kogo to amnestia :-). A tak na poważnie, to gdzie jest nasz Pan Prezydent, kiedy minister zdrowia łamie konstytucję ograniczając prawa obywatelskie rozporządzeniami ?

  • ... (Aq8m6u), 2020-04-14 22:19 Cytuj Zgłoś nadużycie
    redaktor (Aq8m6u) napisał(a):

    Nie tak prędko, dopiero po wyborach :-). Najlepiej za brak skrzynki na listy - podobno 10 miesięcy będzie grozić za przestępstwo " braku skrzynki na listy" a jak skrzynka jest bez atestu to tylko 4 miesiące :-) . No chyba, że zadeklarujesz głosowanie sam wiesz na kogo to amnestia :-). A tak na poważnie, to gdzie jest nasz Pan Prezydent, kiedy minister zdrowia łamie konstytucję ograniczając prawa obywatelskie rozporządzeniami ?

    Duduś jest tylko od trzymania długopisu w dłoni i dawania autografów gdzie tfu! prezes wskaże

  • anonim (ALxJtr), 2020-04-15 02:05 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ... (Aq8m6u) napisał(a):

    Duduś jest tylko od trzymania długopisu w dłoni i dawania autografów gdzie tfu! prezes wskaże

    w nocy lubi konwersować - jak żona śpi - z "Leśnym Ruchadłem"

Reklama