Koronawirus na Dolnym Śląsku: 11 kolejnych osób wyzdrowiało

Dyskusja dla wiadomości: Koronawirus na Dolnym Śląsku: 11 kolejnych osób wyzdrowiało.


 • T (vkVoC), 2020-04-12 14:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dobra wiadomość.

 • Blablabla (vk2D9), 2020-04-12 17:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prawie kazdy zdrowieje..też mi wirus

 • Q (vZILR), 2020-04-12 21:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeżeli jeszcze jest dostępny internet,czytajcie oglądajcie na yutube upadek kabaly 10 części. Czytajcie o androchromi.e.Androchrom napój elit z krwi dzieci.Umoczeni są politycy ,bankierzy na najwyższej sfery celebryci z Holewood.tom hanks aresztowany,rzekomo zakazony koronoswirusem.Szok będzie za kilkanaście dni jak wyjdzie prawda na cały świat. Jak na polowaniach w prywatnych lasach strzelali do uprowadzonych, później wypuszczonych ludzi.To wszystko było na zlecenie elit.

 • Norma (AFQ2Fg), 2020-04-12 23:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

  O widać zmiana ze straszenia na uspokajanie? Już kraj do ruiny doprowadzony to wystarczy straszenia? Bieda, która niebawem nastanie będzie również waszą winą. Możecie się teraz smiac ale niedługo przyznacie mi rację.

 • Niko (vZyvm), 2020-04-14 17:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Powinni wysłać jakąś kontrolę do Bolesławca. Tam jest umieralnia a nie szpital. Najwięcej osób tam umiera z powodu koronawirusa. Nawet specjalistów tam nie ma. To tak jakby hydraulik leczył. Powinni za to ponieść odpowiedzialność.

 • anonim (vkVJs), 2020-04-14 18:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Coraz mniej chorych. Coraz mniej testów - 2 x mniej niż w sobotę.
  Coraz mniej zgonów. Coraz więcej bezmyślnych zakazów i ograniczeń. Coraz bliżej do wyborów, coraz lepsze statystyki.

  Jakoś dociągniemy do 21.05 - KORONOPREZYDENT2020

 • redaktor (ALxJup), 2020-04-14 18:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Prof. Dariusz Dudek: " grozi nam gwałtowna liczba zgonów wywołanych przez inne choroby niż COVID-19 " . Pacjenci zmagający się z innymi poważnymi dolegliwościami starają się przeczekać ten stan w domu. Wyjazd do szpitala traktują jako ostateczność – wynika z obserwacji, które znalazły się w dokumencie opracowanym przez prof. Dudka, szefa europejskich kardiologów inwazyjnych. W efekcie trafiają do nas w bardzo złym stanie. Sytuacja staje się coraz bardziej niepokojąca – mówi lekarz.Odnotowujemy większą liczbę powikłań w leczeniu, a obrazy chorobowe przypominają kardiologię sprzed 20 lat, kiedy nie było skutecznego i szybkiego leczenia zabiegowego zawału serca. Powoduje to aktualnie ogromne zaniepokojenie pod względem wzrostu śmiertelności z powodów kardiologicznych” – pisze prof. Dudek. "

  Pewnie każdy specjalista ( czy to neurolog, onkolog .....) powie to samo o swoich pacjentach ale kapłani nowej religii COVID-19 z uporem maniaka przekonują wyznawców COVIT-19 , że jest to jedyny problem medyczny i przyczyna zgonów na świecie !

 • anonim (ALxJtr), 2020-04-14 18:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Premier pojechał na lotnisko przywitać maseczki i obejrzeć Antonowa.

  Jeden biego po Powązkach drugi po lotnisku. Zabiegana władza.

 • anonim (ALxJtr), 2020-04-14 19:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Jeszcze w minioną sobotę informowano o wykonaniu ponad 11 tys. testów na koronawirusa, co wreszcie zbliżało Polskę do europejskich standardów w tej kwestii. Niestety, każdego kolejnego dnia liczba testów drastycznie malała. A we wtorek Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w ciągu ostatniej doby przeprowadzono w Polsce... zaledwie ok. 4,6 tys. badań"