Weekendowe kontrole: 100 osób zlekceważyło zakaz wychodzenia z domu

Dyskusja dla wiadomości: Weekendowe kontrole: 100 osób zlekceważyło zakaz wychodzenia z domu.


  • Mojeimie (AE78DC), 2020-04-06 16:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Walić mandatami to sie odechce dzbanom spacerować i roznosić.

  • Zaskoczony (A8sv4m), 2020-04-06 17:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jeśli ktoś ma gdzieś życie swoje i dzieci to niech jeżdzi na wycieczki. Ale mógłby okazać solidarnośc z medykami którzy narażają własne zycie i empatię dla chorych i umierających. No ale po co egoista to egoista. Co mi tam ,nie mi sie dzieje krzywda.
    Ja mam prawo do wycieczek, konstytucja, wolnośc itp
    kto cię wychował,? nie sięgasz dalej jak do końca własnego nosa. Wstyd! Pamietaj młyny Boże wolno mielą...

  • LUDZIK (AE7WKg), 2020-04-06 17:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    I dlatego zawsze zaborcy nami rządzili bo Polak Cwaniak Cebularz miał w du...ie wszystko , robił co chciał , pił i balował a co tam inni ważne że ja sarmata mam szable i potem jeżdżą łyse pały po mieście beemlkami i i siurki motorami a co tam ..Husaria Atakuje .

  • LUDZIK (AE7WKg), 2020-04-06 17:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    I dlatego zawsze zaborcy nami rządzili bo Polak Cwaniak Cebularz miał w du...ie wszystko , robił co chciał , pił i balował a co tam inni ważne że ja sarmata mam szable i potem jeżdżą łyse pały po mieście beemlkami i i siurki motorami a co tam ..Husaria Atakuje .

  • dude (anwZx), 2020-04-06 18:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AE7hJw) napisał(a):

    Na pewno z pod kołdry tylko uszy Ci widać i strasznie cwaniakujesz,wyjdż i pokaż jaki jesteś odważny..

    Buntowanie, ani namawianie do złego to nie było moje przesłanie. Do sklepów chodzę w rękawiczkach i w masce, bo nie chcę narażać zdrowia swojego i innych. Chodzi o to że wyjeżdżam z garażu i jadę na wycieczkę autem. Nie wysiadam, nie zatrzymuje się na parkingach czy w lesie. Jadę podziwiać widoki i się wyciszyć. Wtedy mnie zatrzymuje policja, nie mam zamiaru się tłumaczyć gdzie i jak jadę. Na nic tez moje tłumaczenia że ja przecież nigdzie nie wychodzę. , bo policjant może mi nie wierzyć i co wtedy? Więc to jest paradoks bo w aucie jestem bardziej bezpieczny niż ty pod swoją kołderką... PS. Ja mandatu bym nie przyjął a na prawnika mnie jeszcze stać..

  • dude (anwZx), 2020-04-06 18:19 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AN0XU7) napisał(a):

    A jesteś poddany kwarantannie?

    Nie... i to jest najlepsze

  • dude (anwZx), 2020-04-06 18:31 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Zaskoczony (A8sv4m) napisał(a):

    Jeśli ktoś ma gdzieś życie swoje i dzieci to niech jeżdzi na wycieczki. Ale mógłby okazać solidarnośc z medykami którzy narażają własne zycie i empatię dla chorych i umierających. No ale po co egoista to egoista. Co mi tam ,nie mi sie dzieje krzywda.
    Ja mam prawo do wycieczek, konstytucja, wolnośc itp
    kto cię wychował,? nie sięgasz dalej jak do końca własnego nosa. Wstyd! Pamietaj młyny Boże wolno mielą...

    Mnie mama i tata wychowali, ale widząc jak czepiasz się moich rodziców domyślam się ze ciebie wychowała twoja stara i twój stary...

  • Reklama

  • redaktor (ALxJuW), 2020-04-06 18:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Skoro coś robimy to róbmy zgodnie z prawem. Konstytucja jest Ustawą nadrzędną i ma ona pierwszeństwo nad innymi ustawami. Jeżeli Policjanci tego nie rozumieją i wbrew temu co mówią prawnicy i Rzecznik Praw Obywatelskich twierdzą, że należy karać bo na konferencji prasowej urzędnik tak powiedział to mogę jedynie współczuć. Prezydent zgodnie ze swoimi uprawnieniami na wniosek Rady Ministrów może wprowadzić stan wyjątkowy i po kłopocie. Zgodnie z prawem będziemy siedzieć w domach.

  • redaktor (ALxJuW), 2020-04-06 18:38 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A8svuA) napisał(a):

    Nie powtarzaj się bo gówno to kogo obchodzi. Kto jest mądry, zostaje w domu i nie trzeba do tego żadnych zakazów.

    Widzisz, wolność dana obywatelom polega na tym, że mamy wybór. Jeden wybiera obrożę i siedzenie w czterech ścianach bo jemu wydaje się, że tak dla niego jest lepiej - ma do tego prawo . Drugi uważa, że dla niego spacer w ustronnym miejscu jest zdrowszy i tez ma do tego prawo. Nie życzę sobie aby Policjant za przeproszeniem siedział mi na karku i sprawdzał czy oblizuję palce po objedzie bo usłyszał od urzędnika, że tak nie wolno .

  • lekarz/prawnik/influencer (ALxatG), 2020-04-06 18:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    konstytucJA
    konstytucJA
    konstytucJA
    a nie, czekaj, to już pase
    Teraz w modzie jest chodzić w maseczce, rękawiczkach i wkur_ać się, że na przejażdżkę samochodem nie można się wybrać. Weź Ty już bądź buntownikiem na całego, a nie tak w dziesięciu procentach.

  • anonim (hjahX), 2020-04-06 19:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kabała upada, kwiczy i kąsa! Jeszcze trochę i przewatościuje się cały system. Władza wróci do ludzi a ta sytuacja, obecna, jest początkiem końca światowych elit - morderców, złodziei i oszustów. Zmiany już trwają! Trzymajcie się!

  • anonim (hjaCU), 2020-04-06 20:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja dalej nie rozumiem...pojechałam wczoraj na rower...sama ...nie jestem objèta kwarantanną,jechałam drogà ,nie spotkałam żywego ducha,przejechały 2 patrole...bardzo zdrowo chyba podeszli do mojej osoby,bo nie zostałam zatrzymana...może ktoś inny w podobnej sytuacji dostał mandat,wpołczujè...to chyba zależy od podejścia człowieka do człowieka.Wstawcie proszè jakis papier na zakaz wyjścia człowieka z domu..to wtedy nie pojadè na rower,ale usprawiedliwienie w pracy też mi wystawcie,bo pracuję w jednym z dużych zakładów,które nadal pracujà i wszyscy majà w du..e czy ktoś jest chory, czy nie.

  • Allessanro (anwZx), 2020-04-06 20:26 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AN0XU7) napisał(a):

    A jesteś poddany kwarantannie?

    Nie, dlatego te kontrole drogowe policji mnie trochę wkurzają bo nie maja do końca prawa pytać się nas o cel podróży.
    Oczywiście jakby podczas kontroli wyszło że ktoś jest na kwarantannie to z miejsca bym sam dał 30tys kary takiej osobie.

  • Spójż (qfcDJ), 2020-04-06 20:35 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjaCU) napisał(a):

    Ja dalej nie rozumiem...pojechałam wczoraj na rower...sama ...nie jestem objèta kwarantanną,jechałam drogà ,nie spotkałam żywego ducha,przejechały 2 patrole...bardzo zdrowo chyba podeszli do mojej osoby,bo nie zostałam zatrzymana...może ktoś inny w podobnej sytuacji dostał mandat,wpołczujè...to chyba zależy od podejścia człowieka do człowieka.Wstawcie proszè jakis papier na zakaz wyjścia człowieka z domu..to wtedy nie pojadè na rower,ale usprawiedliwienie w pracy też mi wystawcie,bo pracuję w jednym z dużych zakładów,które nadal pracujà i wszyscy majà w du..e czy ktoś jest chory, czy nie.

    w lusterko ,bo ty brzydka jesteś .Kulsony ślepe nie są .

  • redaktor (ALxJuW), 2020-04-06 20:58 Cytuj Zgłoś nadużycie
    lekarz/prawnik/influencer (ALxatG) napisał(a):

    konstytucJA
    konstytucJA
    konstytucJA
    a nie, czekaj, to już pase
    Teraz w modzie jest chodzić w maseczce, rękawiczkach i wkur_ać się, że na przejażdżkę samochodem nie można się wybrać. Weź Ty już bądź buntownikiem na całego, a nie tak w dziesięciu procentach.

    Wytłumacz mi zatem, dlaczego biegnąc w pojedynkę w lesie stwarzasz dla społeczeństwa większe zagrożenie niż siedząc w zakładzie pracy w hali liczącej kilkaset osób np. w Amerykańskim Centrum Handlowym ? Dlaczego biegnąc w pojedynką stwarzasz większe zagrożenie niż 100 policjantów stłoczonych jak sardynki w puszce na spotkaniu u "Szefa" Policji z okazji nagród lub awansów i nie było odległości - stali ramię w ramię ? Dlaczego kiedy dziennikarz zadał pytanie Policji o tą sytuację ze strony zniknęła lista obecnych ?

Reklama