Apel pracownika stacji benzynowej: nie możecie sobie podarować coli czy batonika?!

Dyskusja dla wiadomości: Apel pracownika stacji benzynowej: nie możecie sobie podarować coli czy batonika?!.


 • Jdjg (vkDLN), 2020-03-29 23:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Płatność kartą jest chyba gorsza niż płatność gotówką. Wczoraj tankowałem w Bolesławcu i przy dystrybutorze była kartka, że preferują płatność kartą, więc tak zrobiłem. Po przyłożeniu karty musiałem wpisać pin na terminalu. Na terminalu, który przede mną mogły dotknąć tysiące osób, a przy wejściu nie było płynu do dezynfekcji rąk, jak to się spotkałem na stacji w Legnicy.
  Telefonem nigdy nie płaciłem, ale chyba będę musiał się nauczyć dla własnego bezpieczeństwa, a jak ktoś nie będzie miał takiej funkcji, to już chyba lepiej dla niego, jak będzie miał wyliczoną ilość gotówki, żeby nie przyjmować reszty, czyli monet/banknotów, które mogą mieć wirusa.

 • Ja (ekhpGh), 2020-03-30 00:08 Cytuj Zgłoś nadużycie
  E. (hjJu2) napisał(a):

  To jak masz potrzebe kupowania coli czy batonika to kup sobie 5 i daj sobie siana z przychodzeniem na stacje codziennie przynajmniej na tydzień. To chyba nie przekracza twoich możliwości, szczególnie jeśli twierdzisz że pracujesz w służbie zdoriwa. O to w tym wszystkim chodzi, że są ludzie którzy przychodzą do sklepu czy na stacje codziennie lub nawet kila razy dziennie po jedną paczkę papierosów czy jedno piwo!

  Nie chodzi tutaj o mnie - potrafię o siebie zadbać i nie chodzę nagminnie na stację CPN, szczególnie jeżeli akurat nie mam potrzeby zatankować. Bardziej o to że zaczynamy patrzeć na wszystko i wszystkich krzywo, zero jedynkowo i nagle okazuje się, że już głupio poprosić o tego batonika jak się tankuje auto czy o krem w aptece przy okazji realizacji recepty - to już w nawiązaniu do innego postu gdzie pani magister lepiej od klientów wie że np lek wspomagający pracę wątroby nie jest niezbędny - a właśnie, że czasem jest, i tyle w temacie. Niech każdy z nas zacznie od siebie.

 • anonim (ALxcts), 2020-03-30 00:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "Tirowcy" akurat mało ludzi spotykają w pracy. Na firmach są sprawdzani. Dlaczego buduje się narrację, że spotkanie z kierowcą to pewne zarażenie. Prędzej zarazisz się od sąsiadki wracającej ze sklepu. Dziewczyny i chłopaki jeżdżą narażając się a reszta kupuje i marudzi.

 • anonim (A8svuA), 2020-03-30 01:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeżeli ktoś boi się palcami pin wpisywać to polecam to robić zapalniczką, zewnętrzną stroną palnika a następnie zapalić tę zapalniczkę i wypalić patogeny, mój sprawdzony sposób bo nie potrzebuję pandemii aby tak robić.

 • Koronawirus (AE7qph), 2020-03-30 05:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nie idzie bo jest ochota na coca cole czy batona to mus do sklepu

 • anonim (ANUZd2), 2020-03-30 05:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po prostu sprzedawajcie tylko paliwo i płyn do szyb. I koniec.

 • Srk (A4Mmiz), 2020-03-30 06:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Japa i podajesz co ci powiedzą...

 • Pracownik (vZuXn), 2020-03-30 06:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chyba jesteś świadomy tego gdzie pracujesz? To tak jakby pracownik marketu poprosił o nie kupowanie słodyczy tylko samej chemii. To już robienie z igły widły. :)

 • Aaa (qnQwY), 2020-03-30 07:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A ja sadze ze dobrze ze ludzie łażą zachorują wygina selekcja naturalna nie będa innych denerwować swoją osoba. Trzeba patrzeć na jesne strony tego. Mieszkania zaczną taniec praca będzie lepiej płatna bo ludzi nie będzie do pracy ci co siedzą w domu przeżyją a reszta jeśli jie potrafi się do tego zastosować proszę bardzo zacząć już kopać dziurę na cmentarzu

 • liwo (AE7XWk), 2020-03-30 07:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na trzodę nie m,a sposobu jest tylko wirus i dlatego jest pandemia przez takich co im się wydaje a co tam...kupie sobie batonika he he he a potem płacz ...i juz nie poszaleje BMW po mieście .

 • Aneta (ANxCcS), 2020-03-30 08:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  My wpuszczamy po 5 osób.Jedna pani powiedziała mi kim ja jestem żeby jej mówić co ona ma robić. Ona chce wejść i koniec.

 • anonim (ANbZGk), 2020-03-30 08:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Racja ludzie ogarnijcie się !!! Chodzą sobie na stacje benzynowe do marketów budowlanych po farbki co z wami myślicie ze tam wirusa nie ma ?:

 • anonim (vkVYi), 2020-03-30 08:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szkoda że za każdym razem jak chce zapłacić za tankowanie to słyszę że są batoniki w promocji i czy nie chce redbula itd . 100 pytań zanim zapłacisz . Wiec najpierw niech powiedzą to swoim kierownikom albo właścicielem stacji paliw .

 • Gość (hjJTX), 2020-03-30 08:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szczerze, przestancie już piep.... bo to nudne.
  Od prawie trzech tygodni żyjemy w jakimś matriksie.Każecie siedzieć w domu, ale jednocześnie trzeba pracowac.Piekarz nie będzie piekł chleba online, podobnie, jak wiele zakładów przemysłowych, produkcyjnych.Izolujecie ludzi jednocześnie sprowadzając obywateli Lot do kraju.Liczba zakażonych osób rośnie, podobnie i zmarłych.
  Pewnie było by jeszcze więcej ale przecież nie robi się zbyt wiele testów więc sprawy nie ma.
  Znaleźliśmy się w tak absurdalnej sytuacji, że tylko patrzeć jak społeczeństwo powie dość! Nikt normalny długo takiej chorej sytuacji nie wytrzyma.

 • Andy (vZxNm), 2020-03-30 08:52 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Aaa (qnQwY) napisał(a):

  A ja sadze ze dobrze ze ludzie łażą zachorują wygina selekcja naturalna nie będa innych denerwować swoją osoba. Trzeba patrzeć na jesne strony tego. Mieszkania zaczną taniec praca będzie lepiej płatna bo ludzi nie będzie do pracy ci co siedzą w domu przeżyją a reszta jeśli jie potrafi się do tego zastosować proszę bardzo zacząć już kopać dziurę na cmentarzu

  Do tych co siedzą w domach i nie wyginą. Zakręćcie wodę. nie korzystajcie z energii elektrycznej, nie produkujcie odpadów, nie jedzcie, nie pijcie, nie korzystajcie ze służby zdrowia, nie zamawiajcie jedzenia na wynos i nie zamawiajcie towarów przez internet bo wszystkie te usługi realizowane są przez ludzi których swoim zachowaniem narażacie na zachorowanie. Oni nie mogą siedzieć "odpowiedzialnie" w domu. Dziurę na cmentarzu wykopią tobie gamoniu za darmo.