Będzie bolesławiecka tarcza antykryzysowa. Zniesienie czynszów i opłaty targowej

Dyskusja dla wiadomości: Będzie bolesławiecka tarcza antykryzysowa. Zniesienie czynszów i opłaty targowej.


 • Tom (hjJLK), 2020-04-02 11:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak nie stoje na bazarze to i tak nie place oplaty targowej to nie potrzebuje tej pomocy w tym temacie tylko o czynsz pomocy potrzebuje chofzi o targowisko na wesolej.... pozdrawiam

 • Kamil (A81TmR), 2020-04-02 14:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Taka pomoc to tylko w Bolesławcu! Cieszycie się obywatele ze szczodrobliwości Cara?

 • anonim (ALxJ4J), 2020-04-02 15:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Podobno obniżą cenę na lokomotywy i statki kosmiczne.

 • anonim (ALxJ4J), 2020-04-02 15:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  "W gminie zamontowano 13 dozowników z żelem antybakteryjnym – koło bankomatów, paczkomatów, w urzędzie gminy, w dużych sklepach. Gmina ma za sobą pierwszą dezynfekcję przystanków, poczty, ośrodków zdrowia, urzędu.

  W gminie wymyślili też, że mieszkańcom obniżą opłaty za wodę – o ok. 40 proc. przez najbliższe trzy miesiące rozliczeniowe. Objęli pomocą seniorów. Zwolnili rodziców z opłat stałych za przedszkola i żłobki.

  Aneksy do wszystkich umów dzierżawy, dla dzierżawców, którzy wynajmowali budynki użyteczności publicznej. Jeśli ze względu na koronawirusa przedsiębiorcy ci wstrzymali swoją działalność, zostali zwolnieni z opłat dzierżawy.

  W gminie zamontowano 13 dozowników z żelem antybakteryjnym – koło bankomatów, paczkomatów, w urzędzie gminy, w dużych sklepach. Gmina ma za sobą pierwszą dezynfekcję przystanków, poczty, ośrodków zdrowia, urzędu.

  Urząd Gminy jest właśnie na etapie rozdawania masek wszystkim mieszkańcom. Na każde domostwo mają trafić po 3 maseczki wielokrotnego użytku, tych jednorazowych ma być 6-8. Wraz z informacją, jak ich ich używać i odkażać, jakie mają atesty.
  Pomagają roznosić je radni, sołtysi, rady sołeckie, straż gminna. Docieramy do każdego domu. Ludzie nie chodzą po nie. Dostarczamy je do skrzynek pocztowych. Sam chodziłem dziś bez maski. Powiedziałem, że założę, jeśli ostatni mieszkaniec w gminie swoją otrzyma – opowiada wójt.

  Rękawicami i przyłbicami zamierzają też wspierać sklepikarzy. A także dwa szpitale"

  - chwilo trwaj - pewnie śnię, zaraz zadzwoni budzik i zobaczę "płatne strefy parkowania"

 • Tom (ALxJov), 2020-04-02 16:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak to jest z przestrzeganiem prawa gdy zakaz jest zgromadzeń a urząd miasta zwołuje posiedzenie rady miasta i wyposaża wszystkich radnych w cały sprzęt ochronny. To ja się pytam skąd ma skoro w szpitalu brakuje lekarze proszą o pomoc organizowana jest zbiórka pieniędzy na zakup sprzętu ochronnego a urząd miasta jakby nigdy nic bez potrzeby organizuje posiedzenie rady miasta. To ja się pytam włodarzy czy to jest tak bardzo konieczne aby narażać innych i czy po zakończeniu posiedzenia wszystkie osoby zostaną poddane kwarantannie i czy poniosą karę za zgromadzenie więcej niż 5 osób w jednym pomieszczeniu.Czy w takim przypadku panie prezydencie i panie przewodniczący rady miasta nie lepiej i poprawniej będzie ten sprzęt ochronny przekazać na potrzeby szpitala.

 • joon (AE7kaS), 2020-04-02 16:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A może zmniejszyć ilośc zatrudnionych w urzędach, firmy zmniejszają zatrudnienie nie będzie pracy to kto utrzyma urzednikow.

 • ja (ALxauO), 2020-04-02 23:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A boleslawianka podnosi czynsz...
  Kiedy ta komuna w postaci SM zniknie?

 • anonim (ALxJIa), 2020-04-03 08:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za miesiąc już nikt żadnych czynszów nie będzie płacił,bo z czego.