Agata S.A. przekazała naszemu szpitalowi sprzęt warty ponad 200 tys. zł

Dyskusja dla wiadomości: Agata S.A. przekazała naszemu szpitalowi sprzęt wart ponad 200 tys. zł.


  • Vhdhaj (euh306), 2020-04-21 08:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wszyscy dają na walkę z Covid 19 tylko nie kościół. Moim zdaniem kościół jest instytucją, która trzeba zamknąć, a PiS odsunąć od władzy.

  • anonim (ALxJ5l), 2020-04-21 09:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dlaczego mają dawać? To nie instytucja charytatywna, nie zgłaszaj głupich propozycji.
    Sami są biedni to z czego mają dawać.

  • Z (AN0TUn), 2020-04-21 09:29 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Vhdhaj (euh306) napisał(a):

    Wszyscy dają na walkę z Covid 19 tylko nie kościół. Moim zdaniem kościół jest instytucją, która trzeba zamknąć, a PiS odsunąć od władzy.

    a ty ile dałeś? też powinni cię zamknąć

  • anonim (e3Jr5y), 2020-04-21 09:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

    SAMI SĄ BIEDNI !!!! To jest najlepszy news jaki tutaj czytałam

  • anonim (ALxJ5l), 2020-04-21 11:05 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (e3Jr5y) napisał(a):

    SAMI SĄ BIEDNI !!!! To jest najlepszy news jaki tutaj czytałam

    Niedowiarku, skromnie żyją z niewielkich datków.
    Widziałeś bogatego biskupa?
    Nawet do Ojca Naczelnego bezdomni przywożą darowizny. Biedni bezdomni, zaraz po przekazaniu darowizn umierają - pewnie z głodu.
    Lewactwo tylko atakuje.

  • anonim (ALxJ5l), 2020-04-21 11:06 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (e3Jr5y) napisał(a):

    SAMI SĄ BIEDNI !!!! To jest najlepszy news jaki tutaj czytałam

    Niedowiarku, skromnie żyją z niewielkich datków.
    Widziałeś bogatego biskupa?
    Nawet do Torunia bezdomni przywożą darowizny. Biedni bezdomni, zaraz po przekazaniu darowizn umierają - pewnie z głodu.
    Lewactwo tylko atakuje.

  • anonim (AE4vTd), 2020-04-21 11:19 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ALxJ5l) napisał(a):

    Dlaczego mają dawać? To nie instytucja charytatywna, nie zgłaszaj głupich propozycji.
    Sami są biedni to z czego mają dawać.

    najlepiej sie mają instytucje charytatywne i wszelkiej maści fundacje.

  • XXX (dmH5r3), 2020-04-21 12:24 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Vhdhaj (euh306) napisał(a):

    Wszyscy dają na walkę z Covid 19 tylko nie kościół. Moim zdaniem kościół jest instytucją, która trzeba zamknąć, a PiS odsunąć od władzy.

    Idąc tym tropem należy zamknąć Ciebie bo jesteś instytucją która nic nie daje?

  • xxxcv (AN0XrJ), 2020-04-21 16:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A dlaczego firmy dają co stało się z pieniędzmi z podatków ? Czy państwo nie jest w stanie zagwarantować utrzymania szpitali publicznych czy środki zostały przeznaczone na inne ważniejsze sprawy niż szpital ? Jeśli natomiast środków nie było to mam nadzieję że naród to doceni przy nadchodzących wyborach, ponieważ rządzenie państwem to nie tylko 500+ i 13-stki.

  • aga (anwXJ), 2020-04-21 20:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    zastanawiałam się gdzie kupić meble. już nie mam problemu. jako mieszkanka Bolesławca i pracownik medyczny jestem wdzięczna firmie Agata i zyskali nową klientkę. dziękuję.

  • anonim (ALxJkm), 2020-04-22 00:04 Cytuj Zgłoś nadużycie
    aga (anwXJ) napisał(a):

    zastanawiałam się gdzie kupić meble. już nie mam problemu. jako mieszkanka Bolesławca i pracownik medyczny jestem wdzięczna firmie Agata i zyskali nową klientkę. dziękuję.

    z Meblolandu są lepsze, tańsze, wolne od wirusa.

Reklama