11,4 mld zł na „czternastki”. Prezydent podpisał ustawę

Dyskusja dla wiadomości: 11,4 mld zł na „czternastki”. Prezydent podpisał ustawę.


  • anonim (A8svip), 2021-03-09 13:58 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (woACw) napisał(a):

    A pamiętasz jak dolar był za 2 zł ,teraz jest prawie po 4 zł .I dziwi się że paliwo drożeje.

    No to proszę przypomnij kiedy dolar był po 2 zł., no proszę?.

  • anonim, 2021-03-09 14:52 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A8svip) napisał(a):

    Towarzyszu, tylko za PO ile kosztował np. chleb, kiełbasa, ile w Bolcu kosztował m2 mieszkania 2 tys. zł a teraz 6 tys., samochody o 50 % droższe o wypoczynku nie wspomnę it.d.. Pacynko piszesz o paliwie to zapomniałeś, że takie ceny były wtedy przy cenie baryłki ropy 120 $ a teraz kosztuje 54$ - to już widzisz kto ciebie łupi a do tego jeszcze trochę i rząd będzie musiał odkupić emitowane obligacje skarbowe z których pieniążki zostały ,, przepite '' i przeznaczone na kiełbasę wyborczą.

    Nie 2.000, tylko 3 - 3.500 kosztował metr mieszkania a zarobki były kilkakrotnie niższe, w dodatku ludzie nie mogli znaleźć pracy.

  • Adam (ekhpRy), 2021-03-09 19:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak zwykle najwięcej dostaną nieroby, którzy prawie nie uzbierali na emeryturę. To ciemny elektorat PiS i o to chodzi tej wladzy! Ciekaw jestem kto spłaci te długi? Wiem, uczciwie pracujący i płacący podatki. Należysz do nich? Masz pecha!

  • anonim, 2021-03-09 20:02 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Adam (ekhpRy) napisał(a):

    Jak zwykle najwięcej dostaną nieroby, którzy prawie nie uzbierali na emeryturę. To ciemny elektorat PiS i o to chodzi tej wladzy! Ciekaw jestem kto spłaci te długi? Wiem, uczciwie pracujący i płacący podatki. Należysz do nich? Masz pecha!

    W jaki sposób dziecko z rentą rodzinną miało uzbierać na emeryturę lub dziecko niepełnosprawne od urodzenia, które pobiera rentę. Według ciebie to nietoby? Ludzie z rentą, którzy ulegli wypadkowi w pracy i nie mogli więcej lat pracować, to też nieroby?
    Żałujesz im wszystkim "trzynastki"

  • anonim, 2021-03-09 23:22 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hqb5Q) napisał(a):

    a co dla młodych w tym kraju to tylko próchno się liczy??????

    A podwinąć rękawy i do roboty sie wziąć jak młody jesteś !!! Jak nazywasz "pruchno" już się napracowało. Obecni emeryci cieżko pracowali i nie patrzyli na to, zeby im ktoś coś dawał i nie mieli takich wygód jak teraz mają młodzi. Ty im do pięt nie sięgasz.

  • emerytka, 2021-03-09 23:38 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hqb5Q) napisał(a):

    niech ten elektorat popatrzy na ceny w sklepach za cały rok dostaną marne 1100zł a wydadzą w roku minimum 3000zł
    gdzie to ma rozum

    A ja sie pytam gdzie są ci młodzi podczas wyborów? Ostatnie lata bywałam w komisjach wyborczych i uwierz mi młodych ludzi było jak na lekarstwo. A jeżeli już to większość z małymi dziecmi, którzy dostają 500+ i to oni głosują na PIS. Tak się składa, ze sporo znanych mi emerytow na PIS nie głosuje. Nie wszystkich można przekupić ich własnymi pieniędzmi.

  • Alfa (ePY9c6), 2021-03-10 06:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    [...] PO.Swoich czasów okradli Polskę.[...]Trzaskowskiego!!!!!!!

  • Reklama

  • Gość, 2021-03-10 08:49 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Alfa (ePY9c6) napisał(a):

    [...] PO.Swoich czasów okradli Polskę.[...]Trzaskowskiego!!!!!!!

    Dowody na to proszę. Bredzisz człowieku i powtarzasz głupoty za tym kłamliwym pisem. Otwórz oczy i zobacz jak PiS okrada Polskę.Takiego złodziejstwa i kolesiostwa jak jest teraz to jeszcze nigdy nie było. PiS to już jawnie kradnie i oszukuje.

  • swa (hjcOw), 2021-03-10 08:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A młodzi za miskę ryżu mają zapieprzać .... 2800 brutto a mieszkanie 1500 zl brawo ... tylko się powiesić albo uciekać zagranice ...

  • marcin, 2021-03-10 09:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Drodzy emeryci ta 14sta emeryture odbiora wam w aptekach.

  • Emerytka, 2021-03-10 09:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
    marcin () napisał(a):

    Drodzy emeryci ta 14sta emeryture odbiora wam w aptekach.

    Ależ oczywiście że tak i emeryci doskonale o tym wiedzą. Swoje zakupy robią sobie sami. Znam wielu emerytów ale żaden z nich nie głosuje na PiS. 13 czy 14 emerytura to żadna łaska. To są nasze pieniądze nam zabrane.

  • JariNC, 2021-03-10 09:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

    "znaleźliśmy pieniądze" jprd co za i****a.

  • Xxx (hjJfc), 2021-03-10 11:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    2800 brutto po 10 latach pracy okolo 3400 brutto to jakie emerytury beda mieli ci pracownicy ?za 20 lat Polski emeryt bedzie jadl chleb z margaryna i suche ziemniaki dzisiejsi emeryci ktorzy przepracowali do emerytury maja lepiej niz ludzie pracujacy w fabrykach zarobki takie by przezyc miesiac zrobic oplaty i dalej chodzic do pracy

  • Lop (hjcp2), 2021-03-11 12:24 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hqb5Q) napisał(a):

    a co dla młodych w tym kraju to tylko próchno się liczy??????

    Młody niech pracuje tak jak ja pracowałem, z tą różnicą że młody do 26 roku życia nie płacić podatku. My emeryci DZIĘKUJEMY!

  • Lop (hjcp2), 2021-03-11 12:25 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hqb5Q) napisał(a):

    a co dla młodych w tym kraju to tylko próchno się liczy??????

    Młody niech pracuje tak jak ja pracowałem, z tą różnicą że młody do 26 roku życia nie płacić podatku. My emeryci DZIĘKUJEMY!

Reklama