11,4 mld zł na „czternastki”. Prezydent podpisał ustawę

Dyskusja dla wiadomości: 11,4 mld zł na „czternastki”. Prezydent podpisał ustawę.

• anonim (hqb5Q), 2021-03-09 10:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

a co dla młodych w tym kraju to tylko próchno się liczy??????

• wyborca (eEYr1M), 2021-03-09 10:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

"Kupowanie" elektoratu - tego najbardziej wdzięcznego...

• anonim (hqb5Q), 2021-03-09 10:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

niech ten elektorat popatrzy na ceny w sklepach za cały rok dostaną marne 1100zł a wydadzą w roku minimum 3000zł
    gdzie to ma rozum

• anonim (evKuXC), 2021-03-09 10:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

Jak nie dają źle, jak dają źle... Ludzie! To wasi rodzicie i dziadkowie. narobili się w życiu i należy im się na koniec życia troszkę lepszej sytuacji.

• anonim (ALlaG5), 2021-03-09 11:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

13 i 14 emerytura powinna zasilić konta tylko byłym milicjantom ,ormowcom ,sbekom i ubekom, to oni walczyli o dobro naszego kraju ZSRR .

• Solec (ePY9c6), 2021-03-09 11:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

To se kur..mogliście wybrać Trzaskowskiego teraz byście nic nie mieli i [...] by po mieście za rękę chodziły

• anonim (hqb5Q), 2021-03-09 11:10 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (evKuXC) napisał(a):

Jak nie dają źle, jak dają źle... Ludzie! To wasi rodzicie i dziadkowie. narobili się w życiu i należy im się na koniec życia troszkę lepszej sytuacji.

wszystko pięknie ale dlaczego naszym kosztem niech pis sobie zabierze im portfele jakoś nie chudną tylko nam im więcej dają tym mniej mamy

• 1234567890 (ANuXpR), 2021-03-09 11:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

Zamiast ratować gospodarkę, dofinansować szpitale w dobie covida to ten znowu pieniądze na emerytów. A emeryci sami sobie finansują 14-nastkę. W sklepach drożyzna, nowe podatki, a ciemni (nie wszyscy oczywiście)emeryci się cieszą. Chleb niedługo będzie po 5-6 zł. Brawo Pis.

• anonim (AE7eBX), 2021-03-09 11:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

kiełbasa przedwyborcza na kiju

• . Tow. Wieław, 2021-03-09 12:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

Brawo. Dość miałem rewaloryzacji 2,50 zł za peło (ceny tak samo rosły, a paliwo było droższe i co więcej nic nie mogli zrobić bo budżet mieli malutki, tylko słyszałem ja Wincenty R. powtarzał "nie da się". Więc partii NIE DA SIĘ dziękujemy już na zawsze, towarzyszowi Budce i jego wspaniałym pomysłom na Polskę, których nikt dotąd nie słyszał. PS. A teraz odśpiewajmy międzynarodówkę - sztandar z pod znaku kamieni kupa wyprowadzić.

• Leo (AreUuo), 2021-03-09 12:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

On wszystko podpisuje nawet nie więc co jeszcze trochę i ułaskawi Bajtka i to prawo co sobie wstecz uchwalili też pewnie podpisał no to Wasz Prezydent to macie .

• anonim, 2021-03-09 12:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hqb5Q) napisał(a):

a co dla młodych w tym kraju to tylko próchno się liczy??????

Młode próchno podobno nie płaci podatku od pracy, a lenie nie muszą mieć nic. Jeszcze młodsi dostają 500+. Tylko daj i daj.

• anonim (A8svip), 2021-03-09 13:19 Cytuj Zgłoś nadużycie
    . Tow. Wieław () napisał(a):

Brawo. Dość miałem rewaloryzacji 2,50 zł za peło (ceny tak samo rosły, a paliwo było droższe i co więcej nic nie mogli zrobić bo budżet mieli malutki, tylko słyszałem ja Wincenty R. powtarzał "nie da się". Więc partii NIE DA SIĘ dziękujemy już na zawsze, towarzyszowi Budce i jego wspaniałym pomysłom na Polskę, których nikt dotąd nie słyszał. PS. A teraz odśpiewajmy międzynarodówkę - sztandar z pod znaku kamieni kupa wyprowadzić.

Towarzyszu, tylko za PO ile kosztował np. chleb, kiełbasa, ile w Bolcu kosztował m2 mieszkania 2 tys. zł a teraz 6 tys., samochody o 50 % droższe o wypoczynku nie wspomnę it.d.. Pacynko piszesz o paliwie to zapomniałeś, że takie ceny były wtedy przy cenie baryłki ropy 120 $ a teraz kosztuje 54$ - to już widzisz kto ciebie łupi a do tego jeszcze trochę i rząd będzie musiał odkupić emitowane obligacje skarbowe z których pieniążki zostały ,, przepite '' i przeznaczone na kiełbasę wyborczą.

• anonim (woACw), 2021-03-09 13:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

A pamiętasz jak dolar był za 2 zł ,teraz jest prawie po 4 zł .I dziwi się że paliwo drożeje.

• zbirlas, 2021-03-09 13:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

A jak !

Kliknij w obrazek, aby powiększyć.