Strajk Kobiet w Bolesławcu chce znów protestować!

Dyskusja dla wiadomości: Strajk Kobiet w Bolesławcu chce znów protestować!.


 • anonim (A81T86), 2021-01-27 20:00 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Wypie®dalać z marszami () napisał(a):

  Tym razem zbierzemy się również my i odpowiednio wyrazimy sprzeciw tym marszom kretynek

  Kiedy? Z chęcią przyjde.
  Zorganizowanie takiego marszu przeciw wariatka jest całkiem sensowne.

 • Aaa (1YroK), 2021-01-27 20:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak chcą sobie strajkować to niech pójdą na rynek koło ratusza i mogą sie tam drzec A nie łazić po ulicach miasta i blokować je w godzinach koło 17 gdzie normalny człowiek wraca po całym dniu w pracy wywalony jak bezpiecznik i stoi w korkach po 20 min!!!

 • Ren (AE7f0d), 2021-01-27 20:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Żeby ustanowić prawo potrzebny byłby konsensus wszystkich partii politycznych i kościoła , taki kompromis został osiągnięty i nie będę dyskutował o jego sensowności ale ...Karteczek Zrobił to celowo żeby przykryć nieudolność partii bo system szczepień się sypie , przedsiębiorcy już otwierają biznesy bo ileż można , kasy nie ma bo kurdupel sam sobie podwyższył ,szkoły to katastrofa łącznie z szurnientym ministrem a Adrian po wyborach zaszył się gdzieś i toleruje jak Rydzyk wyciąga kasiore za frajer od tych złodziei więc ..lada moment by i tak to wybuchło .

 • Adam (ekhpMQ), 2021-01-27 20:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ***** PiS!
  Dosyć tego!

 • gn (A8sv0p), 2021-01-27 20:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tylko niech tym razem strajkują sobie po chodniku...

 • Ja (vZxhb), 2021-01-27 20:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tylko nie zbierajcie się znowu koło biedronki,będę odsypiał nockę i muszę się wyspać.Moze teraz innym biedronkom dacie zarobić.

 • anonim (A8svbY), 2021-01-27 20:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ***** marsze !

  STOP ABORCJI

 • Reklama

 • anonim (qfp96), 2021-01-27 20:19 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (A81T86) napisał(a):

  Kiedy? Z chęcią przyjde.
  Zorganizowanie takiego marszu przeciw wariatka jest całkiem sensowne.

  Naucz się pisać PiSowch. [...] ci łeb.

 • anonim (A81T86), 2021-01-27 20:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wariatki znowu wyjdą :D
  Będzie się działo,
  Będzie zabawa :D

 • anonim, 2021-01-27 20:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (A8svbY) napisał(a):

  Zwolennicy aborcji żądają prawa do zabijana nienarodzonych dzieci ?

  Pandemia trwa, liczę że policja szybko rozgoni tą patole z ulic.

  Nie, NIKT nie jest zwolenikiem aborcji i NIKT nie chce zabiajać nienarodzonych dzieci. Masz fauszywe informacje i nic nie rozumiesz. Aborcja dla kobiety to rana na psychoce na całe życie. Kobiety walczą o swoje prawa, którre im się odbiera. NIE zakaz a WYBÓR. Chodzi tylko o to aby zaoszczęzić bółu i cierpienia matce i dziecku które umiera w męczarni przez kilka miesięcy po urodzeniu. To nie jest sprawa tylko kobiet to też dotyczy mężczyzn.

 • karolka, 2021-01-27 20:43 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Salto (hjczb) napisał(a):

  Uszkodzone płody czyli np astygmatyzm?

  Umiesz czytać ze zrozumieniem czy tylko pisać bezmyślnie głupoty? Uszkodzenie płodu to nie astygmatyzm. Twój durnowaty wpis dowodzi, że nie masz pojęcia o co chodzi. W necie jest duzo materiału na ten temat i konkrety o jakie uszkodzenia chodzi. Poszukaj, może zrozumiesz.

 • anonim (qdL32), 2021-01-27 20:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pawłowicz najpierw podpisała się pod wnioskiem do TK w sprawie zaostrzenia przepisów aborcyjnych, a później brała udział w wydaniu wyroku. Tym samym została naruszona zasada bezstronności. Do tego dochodzi jeszcze sprawa tzw. sędziów dublerów, ich w ogóle nie powinno być w Trybunale. To blamaż nie wyrok... i nie trybunału tylko kółka adoracji "odkrycia towarzyskiego prezesa"

 • Kab, 2021-01-27 20:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do wszystkich obrońców życia od poczęcia do naturalnej śmierci - skoro uważacie, że aborcja jest wbrew prawu boskiemu, to czy sztuczne przedłużanie życia też nim nie jest?? Zdelegalizować wszystkie OIOMy!! Zabronić używania respiratorów i innych urządzeń podtrzymujących życie!

 • gość, 2021-01-27 20:53 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (A8svbY) napisał(a):

  ***** marsze !

  STOP ABORCJI

  STOP traktowania kobiet jak żywe trumny. Zwykle mężczyźni, którzy dowiadują sie o ciężkim uszkodzeniu płodu porzucają kobiety. STOP takiemu traktowaniu. Za to powinni być karani długoletnim więzieniem. Kobiety nie sa wiatropylne. Mężczyźni sa tak samo odpowiedzialni za nowe życie jak kobieta. STOP zmusznia kobiet do urodzenia dziecka, z wadami letarnymi ( to wady płodu lub noworodka, które powodują jego śmierć w cięzkich męczarniach, bez względu na podjęte leczenie.)

 • anonim, 2021-01-27 20:59 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Wypie®dalać z marszami () napisał(a):

  Tym razem zbierzemy się również my i odpowiednio wyrazimy sprzeciw tym marszom kretynek

  Przypominam, dzieci nie przynosi bocian, ani kobiety same sobie dziecka niie płodzą. .. Dziecko to też męska sprawa. Tymczasem wielu mężczyzn porzuca kobiety jak tylko pojawi się dziecko z wadami letarnymi. Ale to tez sie musi skończyć...
  Kobiety byłyby kretynkami, żeby godziły się na odbieranie im należnych praw i pozwoliły sobie na tak przedmiotowe trakrowanie. Jak widzisz nie są.

Reklama