Przebudują dwa bolesławieckie skrzyżowania

Dyskusja dla wiadomości: Przebudują dwa bolesławieckie skrzyżowania.


 • anonim (vkc7h), 2021-01-29 07:27 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Kazimierz (d9LxmX) napisał(a):

  Proszę, wnikliwie, przeanalizować kolizje które tam były. Winię za kolizje ponoszą, tylko i wyłącznie idioci komunikacyjni ! Prowadzę pojazdy ponad 45 lat bez spowodowania kolizji drogowej, szkoliłem młodych adeptów kierowania pojazdami i doskonale wiem co piszę. Bywam w Bolesławcu, moim rodzinnym mieście, i często kontynuuję jazdę tymi ulicami. Nonszalancja wielu naszych kierowców jest nie do ocenienia pod względem głupoty. Dziwne, bo gdy tylko znajdują się za Odrą potrafią być zdyscyplinowani i pokorni jak baranki.

  Niech pan nie wymaga od polaków bycia cywilizowanymi. Niestety polacy są narodem barbarzyńców i gamoni, nie mają do zaoferowania niczego poza bandą durnych i niewyedukowanych nacjonalistów.

 • Kiero (AE7eHD), 2021-01-29 09:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To może tak za jednym zamachem Dolne Młyny z Wróblewskiego ???

 • anonim (ArePpl), 2021-01-29 10:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  pokazcie jakis plan - chce zobaczyc jak zepsuja :D:D

 • Gucio (qdws6), 2021-01-29 10:11 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (vkc7h) napisał(a):

  Niech pan nie wymaga od polaków bycia cywilizowanymi. Niestety polacy są narodem barbarzyńców i gamoni, nie mają do zaoferowania niczego poza bandą durnych i niewyedukowanych nacjonalistów.

  Genialny wpis, powinno się z automatu odbierać obywatelstwo takim "Polakom". Jedź pan w świat i szukaj nowej ojczyzny. Najlepiej z rodziną.

 • anonim (hjcLC), 2021-01-29 11:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Może Miasto pomyślałoby o przebudowie wjazdu na Zgorzelecką ze strony Masarskiej. Tam ciągle są kolejki, bo jest problem wbić się na Zgorzelecką. Masarska do Piramidy cała zastawiona autami, nie ma możliwości jazdy dwukierunkowej . Szukacie problemu na Sluzowa- Leśna a tam do problemu jeszcze daleka droga

 • kierowca (ANUxGH), 2021-01-29 22:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wróblewskiego z Dolne Młyny. Wróblewskiego z Dolne Młyny. Wróblewskiego z Dolne Młyny. Wróblewskiego z Dolne Młyny!!!!!!! Tam powinno być rondo w pierwszej kolejności. Tam jest najwięcej wypadków i kolizji.

 • Albatros333 (Arex3y), 2021-02-26 00:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na zdjęciu jest tzw. skrzyżowanie skanalizowane. Układ zupełnie bezsensowny i zwiększający niebezpieczeństwo kolizji w miejscu przed wysepką na ul. Lubańskiej. Przy zwykłym, tradycyjnym T-junction zasady pierwszeństwa są oczywiste dla wszystkich pojazdów, które mogą się spotkać w tym miejscu nadjeżdżając z trzech kierunków. Natomiast to skrzyżowanie dopuszcza do niebezpiecznej konfrontacji pojazdów, które już wjechały na Lubańską. Przyjęcie tego projektu skrzyżowania świadczy o bezdennej głupocie ówczesnych władz Bolesławca, które zatwierdziły ten bubel. Wiem, co mówię, bo w ciągu ostatnich trzech lat widziałem już dwóch kierowców, którzy wjeżdżali na Lubańską od strony Biedronki wybierając drugi rękaw, a nie pierwszy, co jest oczywiście wbrem zasadom ruchu. Nie ma znaczenia, że to pewnie fajtłapy lub goście spoza Bolesławca, ale ten typ skrzyżowania jest oczystem błędem wymagającym naprawy.

 • mieszkaniec (AE7gRZ), 2021-02-26 11:26 Cytuj Zgłoś nadużycie
  G (hjJuJ) napisał(a):

  Skrzyżowanie koło PZU ul Komuny Paryskiej, to powinno być przebudowane lub powinno się zorganizować jakąś akcję informacyjną odnośnie pierwszeństwa przejazdu. LUDZIE, TO NIE JEST RONDO!!!!!!!!!!! A 90% kierowców tak traktuje to skrzyżowanie.

  Tak,tak,to jest najniebezpieczniejsze skrzyżowanie w Bolesławcu.Niezrozumiałe jest pozostawienie tego bez zmiany oznakowania,może ktoś odpowiedzialny ma z tego powodu ubaw.Możliwości zmiany jest kilka,albo oznaczyć jako rondo,albo zlikwidować wysepki,albo zmienić kierunki jazdy na ulicach dojazdowych do tego skrzyżowania.Ale po co,niech się ludzie męczą.Tylko ktoś odpowiedzialny za organizację ruchu,czytaj usprawnianie i bezpieczeństwo,bierze pieniądze.

 • 1
 • 2