Kolejny koronarekord! Ponad 610 nowych przypadków, są chorzy z naszego powiatu

Dyskusja dla wiadomości: Kolejny koronarekord! Ponad 610 nowych przypadków, są chorzy z naszego powiatu.


  • anonim (vkJr9), 2020-10-22 10:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A to początek, będzie tylko gorzej, w końcu będzie czarna strefa i lockdown całej gospodarki coraz bliżej.

  • Xyz (AE4zHI), 2020-10-22 11:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Producent testów w instrukcji obsługi zaznacza że test nie wykrywa samego wirusa ale sekwencję szczątek jakiś białek i nie wiadomo jeszcze czego. Ale ciemnocie można dalej wciskać kit i strach. Sami sobie idioci robicie lockdown. Przestańcie się testować glupie ludzie i wszystko wróci do normalności!

  • anonim (vkJr9), 2020-10-22 11:14 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Xyz (AE4zHI) napisał(a):

    Producent testów w instrukcji obsługi zaznacza że test nie wykrywa samego wirusa ale sekwencję szczątek jakiś białek i nie wiadomo jeszcze czego. Ale ciemnocie można dalej wciskać kit i strach. Sami sobie idioci robicie lockdown. Przestańcie się testować glupie ludzie i wszystko wróci do normalności!

    Jasne, a pod respiratorami leżą statyści. Z przyrostem dziennym średnio 50 osób.

  • M (ekhqZZ), 2020-10-22 11:20 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vkJr9) napisał(a):

    Jasne, a pod respiratorami leżą statyści. Z przyrostem dziennym średnio 50 osób.

    Właśnie, kto trafia pod respirator? I kto spod niego wychodzi ... żywy? Kto ma info?

  • dsadas, 2020-10-22 11:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Widac tempaki ze od noszenia tych maseczek juz wam calkiem mozgi siadly

  • cvc (AE7OF5), 2020-10-22 12:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dziś rano zmarł mój kolega. Mlody, silny. Temat wcale nie jest śmieszny. Podobnie jak wy, twierdzil ze nie ma koronawirusa.

  • M (ekhqZZ), 2020-10-22 12:44 Cytuj Zgłoś nadużycie
    cvc (AE7OF5) napisał(a):

    Dziś rano zmarł mój kolega. Mlody, silny. Temat wcale nie jest śmieszny. Podobnie jak wy, twierdzil ze nie ma koronawirusa.

    I to zastanawia... a nawet przeraża. I nie chodzi mi o jego brak wiary, tylko o to, co się z nim stało?? Znam ludzi, którzy chorowali na to przed pandemią i przy całej gamie przykrych objawów łącznie z problemami oddechowymi wyszli z tego bez silnych leków. To dlaczego ludzie w szpitalu umierają?

  • cvc (AE7OF5), 2020-10-22 14:18 Cytuj Zgłoś nadużycie
    M (ekhqZZ) napisał(a):

    I to zastanawia... a nawet przeraża. I nie chodzi mi o jego brak wiary, tylko o to, co się z nim stało?? Znam ludzi, którzy chorowali na to przed pandemią i przy całej gamie przykrych objawów łącznie z problemami oddechowymi wyszli z tego bez silnych leków. To dlaczego ludzie w szpitalu umierają?

    Zmarł we własnym domu. Nigdy na nic nie chorował.

  • M, 2020-10-22 15:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak wam rodzice ciężko zachorują to przestaniecie być niedowiarkami,jak będziecie patrzeć jak się męczą.Nie życzę nikomu takiej męki,mając 39 stopni prawie się dusząc z kaszlu.

  • S (Am6G3d), 2020-10-22 17:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tylko głupiec się nie boi.

  • ... (vk2Sf), 2020-10-22 19:26 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vkJr9) napisał(a):

    A to początek, będzie tylko gorzej, w końcu będzie czarna strefa i lockdown całej gospodarki coraz bliżej.

    Tak się składa, że od 2015 roku Polska jest już w czarnej dupie. Żółte czy czerwone strefy nie są nam straszne.

  • gość, 2020-10-22 23:54 Cytuj Zgłoś nadużycie
    dsadas () napisał(a):

    Widac tempaki ze od noszenia tych maseczek juz wam calkiem mozgi siadly

    Widzę, że w ogóle nie masz zielonego pojecia po co ludzie noszą te maseczki. Z założenia moja maseczka chroni ciebie przed tym co wydychem a nie mnie, debilu. Ty z tego korzystasz, nie chroniąc nikogo.Tak jak maseczka chirurga chroni pacjenta którego operuje, ale może trafisz na takiego który nie będzie miał maseczki a będzie zakażony, lub będzie miał maseczkę z takim filtrem, która chroni jego nie ciebie. To tylko kwestja czasu. Więc nie cwaniakuj tempaku.

Reklama