406 nowych zakażeń. Są chorzy z naszego powiatu

Dyskusja dla wiadomości: 406 nowych zakażeń. Są chorzy z naszego powiatu.


  • anonim (vkJHy), 2020-10-19 11:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dawać u nas czerwona strefę.

  • anonim (whBw8), 2020-10-19 13:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wszędzie w koło na czerwono, a Bolesławiec jest zielona wyspą- brawo

  • anonim (ekhOEG), 2020-10-19 14:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Prosze juz nie klamcie

  • anonim, 2020-10-19 23:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ekhOEG) napisał(a):

    Prosze juz nie klamcie

    Wiem, że sie boisz, ale już czas spojrzeć prawdzie w oczy...
    Mam nadzieję, że wszyscy są świadomi, co oznacza, że będzie tymczasowy "szpital" na narodowym oraz na targach poznańskich - to będą umieralnie, współczesne lazarety, w Poznaniu przy tym jednocześnie blisko organizują chłodnię. Personelu nie ma, sprzętu brak! Tak wygląda rzeczywistość, fakty, z którymi lepiej się wreszcie skonfrontować. Wszystko jest już tylko w naszych rękach dosłownie. Miejcie to na uwadze zanim wpadnie komuś kolejny durny pomysł kawusi u znajomych czy odwiedziny u rodziny, kościółkowanie czy spacerki po galeriach handlowych, chodzenie bez maseczek i zarażanie innych.
    Znajcie ludzie w końcu PRIORYTETY!!! ‼️‼️‼️
    Odpowiedzialności w narodzie!

  • ZK Polska, 2020-10-20 00:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Trzeba kopać zbiorowe mogiły i robić zapasy wapna!!

  • anonim (eltC24), 2020-10-20 07:08 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Wiem, że sie boisz, ale już czas spojrzeć prawdzie w oczy...
    Mam nadzieję, że wszyscy są świadomi, co oznacza, że będzie tymczasowy "szpital" na narodowym oraz na targach poznańskich - to będą umieralnie, współczesne lazarety, w Poznaniu przy tym jednocześnie blisko organizują chłodnię. Personelu nie ma, sprzętu brak! Tak wygląda rzeczywistość, fakty, z którymi lepiej się wreszcie skonfrontować. Wszystko jest już tylko w naszych rękach dosłownie. Miejcie to na uwadze zanim wpadnie komuś kolejny durny pomysł kawusi u znajomych czy odwiedziny u rodziny, kościółkowanie czy spacerki po galeriach handlowych, chodzenie bez maseczek i zarażanie innych.
    Znajcie ludzie w końcu PRIORYTETY!!! ‼️‼️‼️
    Odpowiedzialności w narodzie!

    Augusto Pinochet też budował na stadionach obozy do internowania niewygodnych mu ludzi... Oby to nie był też pomysł, jedynego słusznie panującego nam wodza.... Pod pretekstem pandemii, z otumanionym i wystraszonym narodem można zrobić wszystko...

  • anonim, 2020-10-20 07:20 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Wiem, że sie boisz, ale już czas spojrzeć prawdzie w oczy...
    Mam nadzieję, że wszyscy są świadomi, co oznacza, że będzie tymczasowy "szpital" na narodowym oraz na targach poznańskich - to będą umieralnie, współczesne lazarety, w Poznaniu przy tym jednocześnie blisko organizują chłodnię. Personelu nie ma, sprzętu brak! Tak wygląda rzeczywistość, fakty, z którymi lepiej się wreszcie skonfrontować. Wszystko jest już tylko w naszych rękach dosłownie. Miejcie to na uwadze zanim wpadnie komuś kolejny durny pomysł kawusi u znajomych czy odwiedziny u rodziny, kościółkowanie czy spacerki po galeriach handlowych, chodzenie bez maseczek i zarażanie innych.
    Znajcie ludzie w końcu PRIORYTETY!!! ‼️‼️‼️
    Odpowiedzialności w narodzie!

    Jeszcze oddział psychiatryczny powinien powstać na stadionie.
    Jak widać pacjentów coraz więcej.

  • ZK Polska, 2020-10-20 08:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Na narodowym leczyć będzie dr. Kidler i dr. Basen

  • 555, 2020-10-20 08:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wszyscy płaskoziemcy nie wierzący w koronawirusa powinni móc spędzić jeden dzień w bolesławieckim szpitalu jako pomoc.

  • ... (hjJKG), 2020-10-20 08:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zgasić słońce ono rozsiewa zaraze.
    Nie wychodzić z domu podczas dnia, oddychać tylko tlenem ze świeżo otwartego słoika, nie spotykać się, nie uczyć, nie myśleć logicznie, nie czytać ze zrozumieniem, nie opiekować się bliskimi, nie być aktywnym fizycznie. Zaleca się pracować, bać się, płacić rachunki, płacić podatki, nie narzekać, być wzorem obywatela, codziennie oglądać telewizje, wspierać państwo w trudnym czasie.

  • przywrócić ludziom rozum (eltC24), 2020-10-20 09:03 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ... (hjJKG) napisał(a):

    Zgasić słońce ono rozsiewa zaraze.
    Nie wychodzić z domu podczas dnia, oddychać tylko tlenem ze świeżo otwartego słoika, nie spotykać się, nie uczyć, nie myśleć logicznie, nie czytać ze zrozumieniem, nie opiekować się bliskimi, nie być aktywnym fizycznie. Zaleca się pracować, bać się, płacić rachunki, płacić podatki, nie narzekać, być wzorem obywatela, codziennie oglądać telewizje, wspierać państwo w trudnym czasie.

    Strzał w dychę!!!

  • anonim, 2020-10-20 14:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ... (hjJKG) napisał(a):

    Zgasić słońce ono rozsiewa zaraze.
    Nie wychodzić z domu podczas dnia, oddychać tylko tlenem ze świeżo otwartego słoika, nie spotykać się, nie uczyć, nie myśleć logicznie, nie czytać ze zrozumieniem, nie opiekować się bliskimi, nie być aktywnym fizycznie. Zaleca się pracować, bać się, płacić rachunki, płacić podatki, nie narzekać, być wzorem obywatela, codziennie oglądać telewizje, wspierać państwo w trudnym czasie.

    Tylko jedno słowo mi się nasuwa - idiota IDIOTA.
    Już nie wymyślaj...

  • 234, 2020-10-20 14:55 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Tylko jedno słowo mi się nasuwa - idiota IDIOTA.
    Już nie wymyślaj...

    Dobrze to okresliles.
    On/ona nie rozumie czym jest epidemia. Jak się przed nią chronić. Nawet nie pojmuje że jest coś więcej niż to co się widzi własnymi oczyma. Odrzuca naukę. Medycynę. W imię populizmu i siania niebezpiecznych ideologii.

Reklama