Szpital: prawie 1100 testów na covid w weekend, prawie 250 pozytywnych wyników

Dyskusja dla wiadomości: Szpital: prawie 1100 testów na covid w weekend, prawie 250 pozytywnych wyników.


  • Ktoś (hjJh1), 2020-10-19 09:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wystarczy nie robić testów to nie będzie zakażeń

  • Xyz (AE4zHI), 2020-10-19 10:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czy ludzie są normalni? Jak można tak się dać otumanić!?! Conajmniej 85 procent populacji ma gronkowce i paciorkowce w noso gardle, ale to nie znaczy że są chorzy i zarażają. To samo z koronawirusami. Ale większość ludzi to niestety ma nie równo pod kopułką

  • anonim, 2020-10-19 10:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ilokrotnie wykonowano jednej osobie te testy??
    Bo z tego co się słyszy to te testy są bardzo wrażliwe.
    Przy wykonywaniu zdrowej osobie takich 5 testów to 2 a nawt i 3 testy mogą źle wskazać, czyli tak że osoba jest zarażona a naprawdę nie jest...

  • Xyz (AE4zHI), 2020-10-19 10:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

    I ta panika bo ma gorączke jeden z drugim, no nie do wytrzymania jak społeczeństwo zostało ogłupione , jak by nigdy gorączki barany nie miały

  • 123, 2020-10-19 10:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dla wszystkich znawcow medycyny. Poczytajcie, douczcie sie:
    https://diag.pl/pacjent/koronawirus/rodzaje-testow-w-kierunku-covid-19/

  • xx (hjNVp), 2020-10-19 10:19 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czyli stojąc w kolejce jak nic łapiemy covida bo czasem kilka godzin jeden na drugiego kaszle ...brawo

  • Xyz (AE4zHI), 2020-10-19 10:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ludzie nie dajcie się testowac! Testy nie wykrywaja wirusa! To jest program masowej eksterminacji ludności na świecie! Wkleiła bym link ale wykasują. Obejrzyjcie sobie apel i istrzeżenie włoskiego lekarza! Nie wolno sie testować a tym bardziej zaszczepić tym gównem!!!! Tego żadna tv ani portal ani radio wam nie powie. Kiedyś niedowiarki się przekonają do czego to służy!

  • Reklama

  • Xyz (AE4zHI), 2020-10-19 10:46 Cytuj Zgłoś nadużycie
    123 () napisał(a):

    Dla wszystkich znawcow medycyny. Poczytajcie, douczcie sie:
    https://diag.pl/pacjent/koronawirus/rodzaje-testow-w-kierunku-covid-19/

    Co mi tu wklejasz jakieś gówno? Nie wierze manipulantom, krętaczom, politykom i dziennikarzom. Wszystko mozna dzisiaj tak zmanipulowac aby całe masy, narody robiły to co oni chcą! Powoedz mi, od kiedy to politycy mówia ptawdę i tv? Chesz to sobie wierz w te kłamstwa, i zaszczep sie nawet 10 razy. I testuj sie codziennie. Każdy ma orawo decydowac o swoim życiu. A jeśli już nie ma prawa, to sue zastanów gdzir my żyjemy i dlaczego odbierająnam po kolei nasze orawo do decydowania o sobie i swoim życiu

  • anonim (anwYy), 2020-10-19 11:12 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Xyz (AE4zHI) napisał(a):

    Ludzie nie dajcie się testowac! Testy nie wykrywaja wirusa! To jest program masowej eksterminacji ludności na świecie! Wkleiła bym link ale wykasują. Obejrzyjcie sobie apel i istrzeżenie włoskiego lekarza! Nie wolno sie testować a tym bardziej zaszczepić tym gównem!!!! Tego żadna tv ani portal ani radio wam nie powie. Kiedyś niedowiarki się przekonają do czego to służy!

    kolejny DEBIL......

  • anonim (AKPEmh), 2020-10-19 11:45 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    A ilokrotnie wykonowano jednej osobie te testy??
    Bo z tego co się słyszy to te testy są bardzo wrażliwe.
    Przy wykonywaniu zdrowej osobie takich 5 testów to 2 a nawt i 3 testy mogą źle wskazać, czyli tak że osoba jest zarażona a naprawdę nie jest...

    To taka nowomowa.Zamiast napisać wprost że testy są fałszywe nazywają je nadmiernie wrażliwymi

  • anonim, 2020-10-19 12:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Co 4 zrażony - ładnie.

  • Xyz (AE4zHI), 2020-10-19 13:07 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (anwYy) napisał(a):

    kolejny DEBIL......

    Chmmm,dla ciebie mogę być debilem, nic to dla mnie nie znaczy. Wkrótce się sam przekonasz na własnej skórze, ale może być za pöźno. I przypomnisz sobie te rozmowę i zapłaczesz nad własną głupotą i ignorancją

  • sabotaż antoniego smoleńskiego (AE7YjW), 2020-10-19 13:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    piso-łajdacy chcecie ukraść jeszcze jakieś miliony? Bo tsunami już się zbliża.
    Nie słyszycie ?

  • anonim (ALxJ3W), 2020-10-19 15:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czy żal mi tych piepszonych koronoscetyków ???

  • anonim (vkJHy), 2020-10-19 15:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ALxJ3W) napisał(a):

    Czy żal mi tych piepszonych koronoscetyków ???

    Głupich nigdy nie żal.

  • 1
  • 2

Reklama