Koronawirus w województwie: 315 nowych przypadków. 116 zgonów w kraju

Dyskusja dla wiadomości: Koronawirus w województwie: 315 nowych przypadków. 116 zgonów w kraju.


  • ZK Polska, 2020-10-14 11:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak zatrzymają was bez maseczki to mówcie że uprawiacie chodziarstwo sportowe

  • anonim, 2020-10-14 11:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać przy takim pajacowaniu

  • Popop (ekhqPk), 2020-10-14 11:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Chyba 116 zgonów w kraju nie 11

  • Lukasz (anwYT), 2020-10-14 11:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    W lutym jak miałem gorączkę i kaszlałem to lekarz przepisał mi witaminę c i duomox 500 trzy dni pod kołdrą i po chorobie , a teraz wlepili by mi koronawirusa i na 10 dni zamknęli w domu z rodziną . Masakra co się dzieje teraz

  • anonim (vk2pi), 2020-10-14 11:20 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać przy takim pajacowaniu

    Czyjaś śmierć to dla ciebie pajacowanie?

  • JAN (V26HZ), 2020-10-14 11:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    LUDZIE, LAPY MYC!
    ZOBACZCIE TE SUPER MARKETY: WOZKI BRODNE, KOSZE BRODNE, TASMY NA KASACH BRODNE, LODOWKI BRODNE, PODLOGI BRODNE, WC TO TRAGEDIA!
    LUDZIE WLAZA DO WC, PODCIERAJA DUPE LAP NIE MYJA I LECA W REGALY! WYMACAJA PIECZYWO, OWOCE I MLECZNE PRODUKTY! PRZYJDZIE NASTEPNY KLIENT,KUPI I TARGA TO DO SWOJEJ DOMOWEJ LODOWKI! DO WOZKOW PAKUJA DZIECIAKI Z BRUDNYMI BUTAMI, KTORE BIEGALY PO CHODNIKACH OPLUTYCH I OSRAN.. PRZEZ PSY! SMACZNEGO KLIENCIE!!! GDZIE JEST SANEPID! GDZIE JEST KIEROWNICTWO SKLEPU!
    NA TARGOWISKU CIEMNOTA WLAZI SOBIE NA PLECY NIKT NIE TRZYMA DYSTANSU BYLE KUPIC, BYLE KASA SIE ZGADZALA!
    BOLESLAWIEC JEST W WIEKSZOSCI MIASTEM BRUDASOW I ZACOFANCOW! NIE MAM RESPEKTU BY TAK NAPISAC, WIDZE TO NA CODZIEN. WIDZAC CHORYCH I BIEDNYCH LUDZI W MIESCIE GDZIE ZWOZI SIE WSZYSTKICH CHORYCH Z CALEGO D.SLASKA NASOWA SIE REFLEKSJA "LUDZIE CZY WAS POGIELO".

  • ZK Polska, 2020-10-14 11:36 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vk2pi) napisał(a):

    Czyjaś śmierć to dla ciebie pajacowanie?

    Śmierć to śmierć ale szukanie na siłę przyczyny i trąbieniu o tym od rana do wieczora nie jest przypadkiem pajacowaniem?
    Zamknięcie przychodni i szpitala dla kilku tysięcy potrzebujących a otwarcie dla kilkudziesięciu to nie jest pajacowanie?

  • Reklama

  • ?, 2020-10-14 11:38 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vk2pi) napisał(a):

    Czyjaś śmierć to dla ciebie pajacowanie?

    Myślę że chodziło mu o to żeby w razie kontroli powiedzieć że chodziarstwo uprawiacie...

  • Andy (vZyrz), 2020-10-14 11:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dzisiaj w Polo Markecie stara franca wsadziła swoją brudną pomarszczoną łapę do pojemnika z pieczywem i macała bułki. Już nigdy nie zjem pieczywa które kupuje się luzem w sklepach. Starej francy życzę szybkiego zejścia w towarzystwie koronawirusa

  • anonim (A8svjQ), 2020-10-14 11:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A wiadomo coś o XPO? Tam ponoć hula covid, 10 chorych i 200 na kwarantannie.

  • ... (qf8Ju), 2020-10-14 12:06 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A8svjQ) napisał(a):

    A wiadomo coś o XPO? Tam ponoć hula covid, 10 chorych i 200 na kwarantannie.

    Zajmij się lepiej ochroną samego siebie przed infekcją a nie wpier. dalasz nosa tam gdzie nie trzeba.

  • ... (qf8Ju), 2020-10-14 12:07 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Andy (vZyrz) napisał(a):

    Dzisiaj w Polo Markecie stara franca wsadziła swoją brudną pomarszczoną łapę do pojemnika z pieczywem i macała bułki. Już nigdy nie zjem pieczywa które kupuje się luzem w sklepach. Starej francy życzę szybkiego zejścia w towarzystwie koronawirusa

    Czy ty nie wiesz, że pieczywo kupuje się prosto w piekarniach a nie w marketach i tym podobnych przybytkach? A jeśli już w sklepach zwykłych to tylko pakowane?

  • ... (qf8Ju), 2020-10-14 12:34 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ZK Polska () napisał(a):

    Śmierć to śmierć ale szukanie na siłę przyczyny i trąbieniu o tym od rana do wieczora nie jest przypadkiem pajacowaniem?
    Zamknięcie przychodni i szpitala dla kilku tysięcy potrzebujących a otwarcie dla kilkudziesięciu to nie jest pajacowanie?

    Oczywiście, że to pajacowanie i co gorsza kosztem czyjejś śmierci czy choroby. Koronawirus owszem, jak dopadnie to można mieć przechlapane, ale nie popadajmy w paranoję. Wiedzą z pierwszych kilku klas szkoły podstawowej możemy się przed tym dziadostwem uchronić. Wystarczy profilaktyka i zaprzestanie przez media napier. dalanie samymi liczbami, które nie wnoszą ani nic nowego, ani też nic mądrego. Czyli przyłbica + ewentualnie maseczka (nie sama maseczka, bo to nic nie da) jeśli nie można utrzymać kogoś na 2m od siebie oraz mycie rąk.

  • JAK CHRONIĆ SIĘ PRZED KORONĄ: (qf8Ju), 2020-10-14 12:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak się chronić przed koronawirusem (żadne media Wam tego nie powiedzą):
    - Maska z przyłbicą w skupisku ludzi, gdy nie da się utrzymać kogoś na odległość 2m od siebie
    - Myć ręce
    - W miarę możliwości trzymać innych na 2m od siebie
    - Nie popadać w paranoję i nie czytać durnych artykułów niewnoszących nic nowego, tj. każdy artykuł dotyczący koronawirusa na Istotnych, bo liczby nic nie zmieniają, a jedynie profilaktyka może.

  • anonim (hqZeM), 2020-10-14 13:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    pajacowanie odnosiło się do teksu powyżej. /dla jasności / przestańcie w końcu wypisywać te brednie bo mam wrażenie ,ze wirus inny Was zaatakował .

Reklama