Covid atakuje z furią: ponad 180 nowych zakażeń. Są chorzy z naszego powiatu

Dyskusja dla wiadomości: Covid atakuje z furią: ponad 180 nowych zakażeń. Są chorzy z naszego powiatu.


  • anonim (vkcd2), 2020-10-07 10:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zaraz wysyp spiskowców że to ściema xD
    3..2...1 start!

  • anonim (hjzRS), 2020-10-07 11:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do książek dziecko...

  • anonim (vkcd2), 2020-10-07 11:30 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjzRS) napisał(a):

    Do książek dziecko...

    Poszukaj mózgu lepiej.

  • Łukasz (vZI2Z), 2020-10-07 11:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do kom 1 , zamknij się w piwnicy załóż wiadro na głowę i nie wychodź kowidianinie

  • anonim (vkcd2), 2020-10-07 11:41 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Łukasz (vZI2Z) napisał(a):

    Do kom 1 , zamknij się w piwnicy załóż wiadro na głowę i nie wychodź kowidianinie

    Niedługo i ciebie zamkną przez wasze beztroskie zachowanie które prowadzi do tak drastycznego wzrostu zachorowań, będziesz wtedy płakał pierwszy że ci wolność ktoś zabiera.

  • Tadeusz (A81bhP), 2020-10-07 11:49 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vkcd2) napisał(a):

    Niedługo i ciebie zamkną przez wasze beztroskie zachowanie które prowadzi do tak drastycznego wzrostu zachorowań, będziesz wtedy płakał pierwszy że ci wolność ktoś zabiera.

    Siedzi na temacie i od razu odpowiada na komentarze.
    TROLL, NIE KARMIĆ!!!!

  • anonim (vkcd2), 2020-10-07 11:52 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Tadeusz (A81bhP) napisał(a):

    Siedzi na temacie i od razu odpowiada na komentarze.
    TROLL, NIE KARMIĆ!!!!

    Wy tylko obrażać potraficie, zero myślenia przyszłościowego że lepiej zapobiegać niż później narzekać że wszystko pozamykane, czemu wy antycovidowcy tego nie ogarniacie? Zastanawia mnie to bardzo.

  • Reklama

  • anonim (A81T7Y), 2020-10-07 12:05 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vkcd2) napisał(a):

    Wy tylko obrażać potraficie, zero myślenia przyszłościowego że lepiej zapobiegać niż później narzekać że wszystko pozamykane, czemu wy antycovidowcy tego nie ogarniacie? Zastanawia mnie to bardzo.

    Nikt tu na razie nie poruszył tematu istnienia Covida. Natomiast ty na sile narzucasz swoje zdanie i probujesz poroznic Forumowiczow. Odpisujesz nader szybko. Zajmij sie czyms produktywnym i wez sie do roboty....

  • Hahahah, 2020-10-07 12:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wczoraj był wściekły atak dzisiaj z furią a jutro aż strach się bać xddddd

  • anonim (vkcd2), 2020-10-07 12:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (A81T7Y) napisał(a):

    Nikt tu na razie nie poruszył tematu istnienia Covida. Natomiast ty na sile narzucasz swoje zdanie i probujesz poroznic Forumowiczow. Odpisujesz nader szybko. Zajmij sie czyms produktywnym i wez sie do roboty....

    Pokaż gdzie narzucam ? Stwierdzam fakty że sytuacja się pogarsza i idzie to w kierunku ponownego zamykania, a chyba tego nikt nie chce.

  • M, 2020-10-07 12:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Niestety znam dwie osoby którym teraz wykryli corone,więc robi się nieciekawie w Bolesławcu

  • ZK Polska, 2020-10-07 13:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dlaczego robi się nieciekawie? Ja szykuję już popcorn bo według mnie będzie ciekawie

  • anonim (qfwYy), 2020-10-07 15:21 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vkcd2) napisał(a):

    Zaraz wysyp spiskowców że to ściema xD
    3..2...1 start!

    Nie trzeba odliczać, ty już się wysypałeś.

  • anonim (qfwYy), 2020-10-07 15:21 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ZK Polska () napisał(a):

    Dlaczego robi się nieciekawie? Ja szykuję już popcorn bo według mnie będzie ciekawie

    Zajmij mi miejsce, dosiadam się do Ciebie xD

  • anonim (qfwYy), 2020-10-07 15:24 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Hahahah () napisał(a):

    Wczoraj był wściekły atak dzisiaj z furią a jutro aż strach się bać xddddd

    Jeszcze trochę i Krzysiek będzie pisał "Covid jest wk***rwiony, zaatakował znienawidzonych przez siebie ludzi: ponad XXXX zakażonych. Są chorzy z naszego powiatu", te nagłówki to ostatnio mistrzostwo xDDD

Reklama