Koronawirus: 7 nowych zakażeń na Dolnym Śląsku. Bez chorych z naszego powiatu

Dyskusja dla wiadomości: Koronawirus: 32 nowe zakażenia na Dolnym Śląsku. Bez chorych z naszego powiatu.


 • BUBA (d3LKRp), 2020-05-12 10:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  SZOK KONIEC SWIATA SIE ZBLIŻA.

 • Mania (d3LKRm), 2020-05-12 20:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na Śląsku testy to i nas cisza

 • Marek (d3LKRp), 2020-05-12 20:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  156 ale minus zmarli i Ci co wyzdrowiali to chyba trochę miej??? Może takie info podajcie....

 • anonim (d3LKRp), 2020-05-12 22:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zaczęli - masowo - badać górników to na śląsku mają "wyniki". Służby zdrowia nie pozwolili badać w takim systemie - prewencji.

  Medyków rząd się nie boi w odróżnieniu od górników.

 • Sceptyk (d3LKOS), 2020-05-13 06:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A mi szkoda czasu na "wiedzę" o ilości testów, ilości wyników pozytywnych, wieści od wojewody, ze szpitali jednoimiennych i całej tej szopce... Mam gdzieś wywiady, ekspertów zza ronda barwnej bajki. Mam alergię na wieści z Bergamo, Nowego Jorku i pukania w wieka trumien. Widocznie ludzie chcą się bać. Chcą karmić się irracjonalnym strachem. Są szczęśliwi, kiedy władza warszawska nimi pomiata i pogardza.

 • anonim (d3LKRm), 2020-05-13 07:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mam podobne, a może nawet identyczne zdanie, jak Pan powyżej.
  A alergię mam naprawdę. Problemy z oddychaniem, kicham przy każdej okazji i bez okazji. Mimo leków i opieki alergologa, jest taki miesiąc, półtora w roku, które muszę jakoś przeżyć z nasilonymi objawami. Ludzie przede mną uciekają. Patrzą, jak na trędowatą. Kiwają głowami. Od jednej kobiety w kolejce, po ataku kichania i duszacym kaszlu dowiedziałam się, że nie powinnam wychodzić do ludzi i w ogóle od razu jechać do szpitala. Gadała coś jeszcze o wyproszeniu mnie ze sklepu.
  Przecież kicha i kaszle się z różnych innych powodów, a tutaj, jakby wszyscy nagle zwariowali. Właściwie brak mi słów, żeby opisać, jak część społeczeństwa zaczęła się zachowywać. Ludzie, czas otrzeźwieć i uświadomić sobie, że świat nie jest taki, jak pokazują nam go od jakiegoś czasu media.
  Pozwolę sobie nawet stwierdzić, że w dzisiajszym czasie bardziej akceptowalne byłoby puszczenie bąka wsrod ludzi niż kichnięcie, czy kaszel.