Koronawirus: 45 nowych zakażeń w powiecie, 920 w województwie

Dyskusja dla wiadomości: Koronawirus: 45 nowych zakażeń w powiecie, 920 w województwie.


  • anonim, 2020-12-05 11:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wcinaj wiruski PiSowców przebrzydłych

  • anonim, 2020-12-05 11:44 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Wcinaj wiruski PiSowców przebrzydłych

    Tobie to już dawno wcieło mózg.

  • anonim, 2020-12-05 11:57 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Tobie to już dawno wcieło mózg.

    Nie wcięło, bez mózgu nie byłbym w stanie podejmować żadnej czynności, nawet tych życiowych niewymuszonych przez moją wolę. Gdybyś się uczył PiSowcu głupi, to wiedziałbyś to, ale nieee, najlepiej to [...] szkołę i później głosować na takie prawicowe hitlerowskie barachło, jakim jest PiS. A żeby was wszystkich [...]

  • anonim, 2020-12-05 12:53 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Nie wcięło, bez mózgu nie byłbym w stanie podejmować żadnej czynności, nawet tych życiowych niewymuszonych przez moją wolę. Gdybyś się uczył PiSowcu głupi, to wiedziałbyś to, ale nieee, najlepiej to [...] szkołę i później głosować na takie prawicowe hitlerowskie barachło, jakim jest PiS. A żeby was wszystkich [...]

    Nadal podtrzymuje to co napisałem, że nie masz mózgu bo wszystkich szufladkujesz jako elektorat PiSu, jesteś najwidoczniej za głupi, żeby zrozumieć że są też ludzie którzy głosowali inaczej. Daj sobie już spokój z tym swoim bełkotem, bo to już nudne jest, nikogo nie interesuje to co komu życzysz, serio.

  • anonim, 2020-12-05 17:02 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Nadal podtrzymuje to co napisałem, że nie masz mózgu bo wszystkich szufladkujesz jako elektorat PiSu, jesteś najwidoczniej za głupi, żeby zrozumieć że są też ludzie którzy głosowali inaczej. Daj sobie już spokój z tym swoim bełkotem, bo to już nudne jest, nikogo nie interesuje to co komu życzysz, serio.

    Mózgów to nie macie wy PiSowskie ściery. I będę życzył PiSS-manom śmierci aż do zdechnięcia ostatniego z was. Paszoł won i to wy dajcie sobie spokój z rozszerzaniem propagandy i robieniem z Polski Bangladeszu Europy. Idź do kościoła lepiej się pomodlić :D

  • xc, 2020-12-05 20:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kto popiera noszenie maseczek i ten cyrk to musi być z PIS ! Nikt normalny, nie ulega propagandzie !

  • Wacek, 2020-12-05 21:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
    xc () napisał(a):

    Kto popiera noszenie maseczek i ten cyrk to musi być z PIS ! Nikt normalny, nie ulega propagandzie !

    Przepraszam bardzo ale gdzie nie pójdę to widzę ludzi w tych kagańach. Nawet ci najwięksi cwaniacy Bolesławca (JP oczywiście) w tym chodzą. Hahaha. Ani razu tego nie zalozylem i żyje. Czekam na komentarze od pisiorów że jak zachoruje to bla bla bla

  • anonim, 2020-12-06 02:09 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Nadal podtrzymuje to co napisałem, że nie masz mózgu bo wszystkich szufladkujesz jako elektorat PiSu, jesteś najwidoczniej za głupi, żeby zrozumieć że są też ludzie którzy głosowali inaczej. Daj sobie już spokój z tym swoim bełkotem, bo to już nudne jest, nikogo nie interesuje to co komu życzysz, serio.

    Podtrzymujesz bo naiwnie wierzysz w ten gówniany PiS. A życzę wam, aby z waszej pi3rdolonej polski zrobili drugą wenezuelę! TEGO WAM ŻYCZĘ! MEGA INFLACJI ORAZ BRAKU BEZPIECZEŃSTWA NA ULICACH! NIECH POLSKA ZASRANA SIĘ TYM POGRĄŻY!

Reklama