Magistrat: kolejna akcja obniżania krawężników

Dyskusja dla wiadomości: Magistrat: kolejna akcja obniżania krawężników.


 • luz (qnO3A), 2020-02-25 13:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Łąka zaprasza do obejrzenia swojego pofalowanego chodnika, i stojącej wody na nim . Jego garby , kąty nachylenia mają wiele do życzenia . Szczególnie niebezpieczne są zimą . Nie jedna osoba już to odczuła , w czasie oblodzenia , czy śniegu . Ogólnie jego poprawne wykonanie budzi wątpliwości . Zapraszamy !

 • anonim (hjcLu), 2020-02-25 13:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Na Asnyka przed orką można zderzak zostawić

 • anonim (vkPml), 2020-02-25 13:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najpierw trzeba by się było zająć budowa chodników w mieście wraz z latarniami np ul kosiby do nowej obwodnicy chodnik plus oświetlenie. Chodząc tam szczególnie po ciemku przy tych barierkach jest ciężko schować się przed nadjeżdżającym pojazdem . Porządny chodnik plus oświetlenie na ul jeleniogórskiej do ronda obok leśniczówki . Tam rowerem jest ciężko jechać po tych wybojach zima często jest tam bagno . Najgorzej jest obok basenów gdzie jest tylko wydeptana ścieżka do ronda na obwodnicy . Ul Kościuszki porządne oświetlenie drogi i chodniki przynajmiej do mrówki a najlepiej aż do ławki pod dawny wizów . Ul modlowa porządne oświetlenie. Tam chodzą ludzie do pracy na strefę w ciemnościach ten chodnik jest bardzo wąski . Może najpierw trzeba zainwestować w infrastrukturę bo w wielu miejscach Bolesławca poprostu jej brak a wstyd żeby miasto nie miało w wielu miejscach chodnika albo brakowało latarni .

 • anonim (hjcdB), 2020-02-25 15:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Chodnik na ulicy Staroszkolnej do ul Gałczyńskiego jest w opłakanym stanie ale nikt z radnych tego nie widzi, bo na imprezy do Domu Dziennego Pobytu przywożą ich samochodami. Może by tak Urząd Miasta przyjechał i sam zobaczył.

 • anonim (AN0A4U), 2020-02-25 18:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A kto, przepraszam, te krawężniki wybudował? Poprawiają samych siebie?

 • Albatros333 (euIk8m), 2020-02-25 20:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bezmyślność w sprawie wysokich krawężników ciągnie się od bardzo dawna. Wysokie krawężniki były w miastach na terenach niemieckich, następnie PRL to kontynuowała, bo nikogo nie było stać na inne myślenie. Budowanie podjazdów na wózki było wtedy zbędnym, burżuazyjnym luksusem, a ze względów politycznych zarówno w hitlerowskich Niemczech, jak i komunistycznych krajach powojennych, inwalidzi oficjalnie nie istnieli, a matki z dziećmi w wózkach nie miały żadnego statusu społecznego.

 • Mariusz Ś (AKPEmg), 2020-02-25 21:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kto sie pod tym podPISUJE???!!1 Przecież są wytyczne UNIJNE!!!Parodia budownictwa i odbioru .Ciemnogród i wiocha!