Strefy płatnego parkowania prawdopodobnie od stycznia 2021 r.

Dyskusja dla wiadomości: Strefy płatnego parkowania prawdopodobnie od stycznia 2021 r..


  • Mieszkaniec (qnQh8), 2020-01-29 10:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czy mieszkańcy centrum będą mieli jakieś abonamenty na parkowanie?

  • 1234567890 (AN0hp9), 2020-01-29 10:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Strefy płatnego parkowania to następny haracz dla kierowców. A dlaczego nie ma płatnych stojaków na rowery, płatnych chodników? Panie Romanie za mało jest linii autobusowych, autobusy na przystankach co 10-15 minut. Najlepiej utworzyć miasto policyjne i będzie ok.

  • Archi (AE7HeS), 2020-01-29 10:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Prezydent ma nas w du... Najpierw powrót do podatku od mieszkań teraz płatne parkingi Dibrze wie ze jest to jego 2 ostatnia kadencja i tyle w temacie

  • 1234567890 (AN0hp9), 2020-01-29 10:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dlaczego nie ma przystanków autobusowych na Asnyka np koło pseudo galerii i innych ważnych ulicach? Ludzie w tych czasach są leniwi, zmęczeni po pracy, zaganiani brakiem czasu dlatego jeżdżą wszędzie samochodami.

  • 1234567890 (AN0hp9), 2020-01-29 10:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ostatni raz głosowałem na Pana, Panie Romanie. A tak zapytam gdzie Pan parkuje samochód? A płacić też Pan będzie?

  • ZK Polska (ALxaVo), 2020-01-29 11:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tak siedzę i się zastanawiam, jak opłaty mają mi się zacząć zwracać po trzech latach gdy po tych trzech latach dalej będę musiał płacić za parkowanie i dalej będę na minusie?
    Myślę, myślę i wymyśliłem - to przecież prezydentowi ma się zwrócić inwestycja za moje pieniądze, bo jak na razie traci on na tym że nie zainwestowałem w parkometry!
    Jak dobrze pójdzie i będę więcej płacił to może nawet osiągniemy z tej inwestycji zysk!!!
    Ale my mamy dobrze że rządzi on nami, bo chociaż wydam na bilety krocie to będę miał zysk!

    Lud pracujący miast i wsi pije szampana ustami swoich przedstawicieli.

  • Romania (dmH5rB), 2020-01-29 11:23 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jakie sobie Prezydenta wybraliscie takiego macie. A teraz morda w kubeł i płacić

  • Reklama

  • Aneta (vkPg7), 2020-01-29 11:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Zamiast paczki fajek - 20 zł miesięcznej opłaty abonamentowej dla mieszkańców. Patrząc na inne miasta, to śmiesznie niska opłata.
    Poza tym, patrząc na coraz grubszych mieszkańców, trochę ruchu się Wam przyda. No i macie jeszcze bezpłatną komunikację. Dodatkowo zyskacie więcej miejsca na podwórkach- przyjezdni wybiorą bardziej dogodna miejsce.
    Myślę sobie, że wybrałam racjonalnego człowieka na to stanowisko :-) zwykły szary człowiek :-)

  • Aga (AE7hVB), 2020-01-29 12:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Super ! Dla mieszkańców abonament nie mniej jak 100 zł miesięczni bo to przecież zajęcie pasa drogowego.

  • anonim (AN0TUn), 2020-01-29 12:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dla mieszkańców przynajmniej 300 zł miesięcznie. Sami se wybrali

  • loki (AN0fGc), 2020-01-29 13:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    a szanowni "mieszańcy" Ratusza tez będą płacili? czy raczej będą złodziejskie karty wolego parkowania?

  • nbv (ANUYSf), 2020-01-29 14:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Powinny jeszcze wrócić płatne autobusy. Tak jak w większości miast i kropka. Wybraliście Piotra e'l Romana to nie narzekajcie!!!!!!!!!

  • JACO (eTbaTZ), 2020-01-29 15:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Archi (AE7HeS) napisał(a):

    Prezydent ma nas w du... Najpierw powrót do podatku od mieszkań teraz płatne parkingi Dibrze wie ze jest to jego 2 ostatnia kadencja i tyle w temacie

    A to nie jest trzecia kadencja?

  • JACO (eTbaTZ), 2020-01-29 15:15 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Aneta (vkPg7) napisał(a):

    Zamiast paczki fajek - 20 zł miesięcznej opłaty abonamentowej dla mieszkańców. Patrząc na inne miasta, to śmiesznie niska opłata.
    Poza tym, patrząc na coraz grubszych mieszkańców, trochę ruchu się Wam przyda. No i macie jeszcze bezpłatną komunikację. Dodatkowo zyskacie więcej miejsca na podwórkach- przyjezdni wybiorą bardziej dogodna miejsce.
    Myślę sobie, że wybrałam racjonalnego człowieka na to stanowisko :-) zwykły szary człowiek :-)

    Zgadzam się w 100%

  • xxdd (hjNqj), 2020-01-29 15:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Płatne parkingi o kilka lat za późno … miasto jest zalane przez samochody, tak małe miasto, wszędzie blisko ale nie... dupy wozić trzeba … to nie ma , że boli i trzeba płacić …. więcej ruchu każdemu się przyda jak do rynku na pieszo pójdziecie a nie samochodem …. ciekawe , że na placu pod wieżowcem luzy są w ciągu dnia …. trzeba płacić to jadą na darmowe …. a tak albo płacisz albo idziesz pieszo proste … kawałek można autobusem podjechać … nie przesadzajcie nie zbankrutujecie … taki dobrobyt w mieście, mieszkania drogie jak diabli i jakoś chętni są, praca super w koło, tylko się cieszyć , kraina miodem płynąca to i miasto chce trochę zarobić …. na darmową komunikację trzeba się złożyć ….głupi ten kto myślał , że za darmo będzie ….ale widać byli bo zagłosowali kolejny raz na tego samego kandydata … teraz 4 lata jeszcze złupi mieszkańców i tyle ….

  • 1
  • 2

Reklama