Nagrody za promocję Bolesławca. Wnioski do 31 grudnia 2020 r.

Dyskusja dla wiadomości: Nagrody za promocję Bolesławca. Wnioski do 31 grudnia 2020 r..


  • zosiab, 2020-12-11 13:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Proponuję Barczyka..Gabrysiaka I Romana za przekształcenie szpitala mieszkańców w Cowidowy.

  • Jax, 2020-12-12 09:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nagrody za co....? Skupcie się u władzy panowie ( chyba przesadziłem) na walce z pandemią, a nie myślicie o głupotach. Kapitał polityczny zabijajcie na pomocy, a nie krzywdzie ludzi!

  • Wyborca (hjcNQ), 2020-12-12 13:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To 'wydarzenie' czy jak to tam nazwać jest bardzo żenujące. Nagrody od lat dostają tylko ci co są poprawni politycznie a ci co naprawdę zasłużyli są pomijani . a pieniądze na to idą z naszych podatków.

  • SKORN (Areuz3), 2020-12-12 13:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja ? Czy ja nie rozsławiałem Bolesławca kilkakrotnie włażąc na Krzyż Milenijny , czy na wiadukt kolejowy ? Pamięć władzy jest krótka .

  • Mieszkaniec miasta (hjceH), 2020-12-12 18:29 Cytuj Zgłoś nadużycie
    SKORN (Areuz3) napisał(a):

    A ja ? Czy ja nie rozsławiałem Bolesławca kilkakrotnie włażąc na Krzyż Milenijny , czy na wiadukt kolejowy ? Pamięć władzy jest krótka .

    Ty rozslawisz Bolesławiec jak skoczysz i będzie o jednego durnia mniej. Nasze miasto jest piękne i powinni być mądrzy ludzie.

  • swa (hjJY4), 2020-12-13 12:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nagrody dają swojakom a reszta w nagrodę dostanie podwyżki podatku itp....

  • Maria (ANUux9), 2021-01-02 12:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A czemu nie napiszecie o tym chłopcu z którejś bolesławieckiej podstawówki, który zrobił rysunki do książki autorki Harego Pottera? To jest dopiero promocja Bolesławca!! Książka jest teraz w każdej ksiegarni w Polsce i w internecie. Szkoły nie pamiętam, ale możecie przeciez sami podzwonić i popytać. Uważam, że warto, bo to super osiagniecie!!

  • anonim (anwYF), 2021-01-11 23:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dokładnie !
    Proponuję głosować na kluby sportowe w Bolesławcu.Mamy wielu utalentowanych !
    Politykom,może podziękujemy tym razem ?
    ;)

  • Zygmunta (hjcnA), 2021-02-21 00:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czy coś się ruszyło w tym zakresie? Sprawa ucichła?

  • anonim (ANG7eh), 2021-02-21 06:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A co się miało ruszyć??

Reklama