Będzie obwodnica Legnicy. Rusza projektowanie

Dyskusja dla wiadomości: Będzie obwodnica Legnicy. Rusza projektowanie.


 • anonim, 2020-12-11 11:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale ten PiS zły... robią patatjkę teraz obwodnica Legnicy... Ale lemingi oglądają tvn i widzą jak jest źle..

 • pax2 (eDMmXv), 2020-12-11 12:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Za to piękny Bolesławiec nadal.ma obwodnicę idącą przez środek miasta z jednym mostem w okolicy, przez który mogą jeździć ciężarówki.

 • xyz (ANunsg), 2020-12-11 12:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  przez 4 lata będą robić projekt ? Kiedy ta obwodnica będzie odda do użytku, w 2050 ?

 • Stanislaw (eGWXOx), 2020-12-12 05:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nonsens - obwodnica powinna omijać miasto a nie przez środek dużego osiedla - szkoda tylko pieniędzy i wysiłku. Są to interesy niektórych wysoko postawionych aby obwodnica nie szła tylko kolo ich posesji - wiadomo o kogo chodzi / mówią ze niby będzie taniej bo legnics zapłaci za obwodnicę przez miasto a GDDKIA po za miastem. Naprawdę to koszty społeczeństwa będą większe - a było. mówione ze obwodnica ma być poza miastem / nie powinno się ludźmi manipulować i forsowac oraz wmawiać ze tak będzie najlepiej. Oj nieładnie , nie ładne!

 • kulawy (Areyf7), 2020-12-12 06:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  Ale ten PiS zły... robią patatjkę teraz obwodnica Legnicy... Ale lemingi oglądają tvn i widzą jak jest źle..

  I jeszcze 500+ dają oraz żadnych podwyżek i nowych podatków w 2021r. nie będzie.

 • anonim, 2020-12-12 19:04 Cytuj Zgłoś nadużycie
  kulawy (Areyf7) napisał(a):

  I jeszcze 500+ dają oraz żadnych podwyżek i nowych podatków w 2021r. nie będzie.

  Tak ale nasza natura polska jest taka że wszędzie jest wszystko super tylko u nas nie . Dla Polaka jak jest źle to źle jak jest coś dobrego to też źle . Jak nie było nic to płacz bo w Niemczech to dzieci mają socjale a w Czechach które startowały z nami równo od komuny też są socjale tylko Polska skąpi na swoich obywateli a to z naszych podatków przecież . Firmom i korporacjom dają a zwykły człowiek to nie . No to dali to też źle bo po co dają bo to komuna bo to rozdawnictwo a potem płacz bo miasto nie daje dofinansowania do nowoczesnych pieców a w rynku nie każdy ma centralne . Kiedyś płacz bo nie było drugi szybkiego ruchu. W kabaretach się śmiali że 10 km autostrad w ciągu roku powstanie . To teraz są autostrady i ekspresowe to też źle . Kiedyś kolej upadała teraz są szybkie nowoczesne pociągi o których jeszcze 10 czy 15 lat temu nikomu się nie śniło to źle bo okna nie można otworzyć a to nie wygodnie a to klima za mocno chodzi latem zawsze musi być coś źle coś nie tak zawsze się coś wypatrzy jakieś negatywne strony jakieś wady . U nas ludzie mają krodka pamięć ale o tradycji ( jęczenia i narzekania ) przekazywanej z pokolenia na pokolenie wszyscy pamiętają i kultywują . Bo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma .

 • Gucio (V38Sw), 2020-12-13 22:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tylko skąd ten PiS ma kasę na to wszystko? Gdyby ta zła UE nie dała, to guzik by było. Wydawać nie swoje to żadna sztuka. Ale głośno krytykować UE to mus.

 • anonim (vk2iE), 2020-12-14 20:19 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  Ale ten PiS zły... robią patatjkę teraz obwodnica Legnicy... Ale lemingi oglądają tvn i widzą jak jest źle..

  Ważniejsze były inne szlaki komunikacyjne, które zostały wybudowane za PO. I powiedz nam, czemu ten PiS jest niby taki dobry. Czy będziecie mi w stanie to wytłumaczyć bez słów pokroju "i tak nie zrozumiesz ty głupi lewaku"?

Reklama