Kim jest Adrian? Reportaż o młodym celebrycie i znanym proboszczu z Bazyliki Maryjnej

 • Jana (A8svj1), 2023-12-11 19:26 Cytuj Zgłoś nadużycie
  parafianin () napisał(a):

  Kiedyś podczas rekolekcji pewien Ksiądz powiedział, że jak przy spowiedzi spowiednik będzie na ciebie krzyczał i cię ganił to odejdź od konfesjonału i zostaw wariata w spokoju. Idź do innego. Rektor to się może nadawał prowadzić remonty i interesy z firmami, wydawać przyznane miliony dotacji ale we współżyciu z wiernymi był wredny, chamski a przede wszystkim pazerny na pieniądze. Niech powód swojego odejścia zabieże ze sobą, ktoś go kiedyś rozliczy. A teraz krzyżyk na drogę.

  Z całym szacunkiem zgadzam się z wypowiedzią..

 • Jolk (A8svj1), 2023-12-11 19:27 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Ale (qnO8Z) napisał(a):

  Przestań siła go zmuszał.

  Bidulek....dalej do koszyczka dawajcie...

 • luj (euuDBc), 2023-12-11 19:37 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Mieszkaniec miasta (hjcAW) napisał(a):

  Ludzie to nie chodzi o gejów, pedofili, tu jest problem i sprawa ks Andrzeja o której to kuria wiedziała od kilku lat, co ksiądz Andrzej wyprawia i nie reagowała, a zgłaszali to sami księża i wierni tego kościoła. Teraz to oficjalnie wyszło na jaw przez redakcję i są to fakty, a nie jakieś wymysły. Za wymysły nie zmienia się proboszcza, który bawi się za nasze pieniądze, nasze podatki, jeżeli chciał się tak bogato bawić, to czemu nie robił tego za swoje własne pieniądze, przyszedł koniec na takie zachowanie. Wywalić go z kleru, niech sobie się bawi, ale za własne zarobione pieniądze.

  Stary jak kuria mogła serio traktować anonimowe pisma, które do nich dochodziły? Wywalić z kościoła bo ma znajomego geja? Czy na filmie jest pokazane, że coś z nim robi? Nie! To gówno, a nie dowody. Pan redaktor niech się zajmie swoimi kolegami o tej samej orientacji.

 • lel (euuDBc), 2023-12-11 19:39 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (vkJu1) napisał(a):

  Nie tylko . Nie wiadomo kim jest ten niby KS w samochodzie. Na pewno nie jest to nikt kto jest obecnie na parafii . Dodatkowo zdjęcia tego chłopaka nie są robione na plebani . Również te na schodach . Tam nie ma takich schodów i nie są drewniane może potwierdza to ososby które były na parafii ale obawiam się że wiele jest zaszczytnych wiele zbulwersowanych i nie chcą albo boją się cokolwiek powiedzieć . Co do chłopaka nie wiem kto to jest ale uważam że jest to szczucie na tą osobę i dyskryminowanie osoby homoseksualnej tak jakby taka osoba nie miała prawa być na plebani lub uczęszczać na mszę bo to bulwersuje. Tylko dla kogo dla autora ? Dla niego chyba najmniej ponieważ uważa się za osobę wspierająca ososby LGBT+ a tu robi program o człowieku który co jest ci winien. Bulwersować to się mogą katolicy ale dla czego głos w sprawie zabiera ateista , apostata i się bulwersuje skoro sam krzyczy że moje ciało to mój wybór nie zależnie od tego kim jestem ile mam lat i jaka jest moja płeć . Jest to szczucie nie podparte do końca dowodami i mowa nienawiści wobec ososby która być może deklaruje się jako osoba lgbt co redaktora bulwersuje ? Dla czego jak kogoś bulwersują poglądy wasze to mówicie o szczuciu o nie akceptacji nie tolerancji . Nawet jeśli proboszcz by był homoseksualny to chyba was ostatnich powinno to bulwersować .

  Brawo kolego! Potwierdzam.

 • posterunkowy (euuFVR), 2023-12-11 19:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Jana (A8svj1) napisał(a):

  Z całym szacunkiem zgadzam się z wypowiedzią..

  Jakby ci w dupala przyfasował a z tyłu nad głowa pomachał dłońmi , to też byś uwierzył że to nie jego ,,paluszek'' jest w twojej dupie ?

 • marcin (euuDBc), 2023-12-11 19:41 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (qnPA7) napisał(a):

  No ponoć 5 jest panów w sutannach innych w Bc tak wynika z filmu.

  tak twierdzi redaktor, który im proponował w dupe. Ludzie otwórzcie oczy !

 • skorn (euuFVR), 2023-12-11 19:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Minister Misiewicz ?

 • Reklama

 • hahaha (euuDBc), 2023-12-11 19:47 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim () napisał(a):

  A czy redakcja tępi tez homosiów w swojej redakcji? :)

  hahahaha

 • ksiądz doktor (euuFVR), 2023-12-11 19:48 Cytuj Zgłoś nadużycie
  marcin (euuDBc) napisał(a):

  tak twierdzi redaktor, który im proponował w dupe. Ludzie otwórzcie oczy !

  A twoja matka ,,luju" to w co , spytaj ją ? ucho , oko ? W dupe to kazda daje , kasy nie zarobi .

 • anonim (evctH7), 2023-12-11 20:04 Cytuj Zgłoś nadużycie
  luj (euuDBc) napisał(a):

  Stary jak kuria mogła serio traktować anonimowe pisma, które do nich dochodziły? Wywalić z kościoła bo ma znajomego geja? Czy na filmie jest pokazane, że coś z nim robi? Nie! To gówno, a nie dowody. Pan redaktor niech się zajmie swoimi kolegami o tej samej orientacji.

  Kuria jak każda inna, na każde świństwo przymyka oczy, najwyżej się księdza przeniesie. A prawda jest taka, że od dawna wiedzieli ale kasa płynęła, więc było ok, aż do czasu gdy szambo nie wybiło.

 • anonim (AN01qz), 2023-12-11 20:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Gdyby ksiądz się krył ze swoją znajomością nikt by go nie zobaczył. Ale się nie krył, może nie miał nic do ukrycia?

 • anonim, 2023-12-11 20:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak można krytykować człowieka za to że jest chomoseksualist ? Co za róznica czy budowlanirec czy ksiądz ? To jest wasza równośc i tolerancja ? Zrobił komus krzywdę ?

 • anonim (evctH7), 2023-12-11 20:15 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (AN01qz) napisał(a):

  Gdyby ksiądz się krył ze swoją znajomością nikt by go nie zobaczył. Ale się nie krył, może nie miał nic do ukrycia?

  A co się miał kryć skoro w BC był prawie jak papież, robił co chciał a hołota ma siedzieć cicho, bo co wolno księciu to nie tobie zwykły człowieku

 • anonim, 2023-12-11 20:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Adrian jest gejem i powinien wystąpić do "swoch"żeby wszczeli larum że istotne wytyka palcami homoseksualistów ! Gdzie interwencja tych od spraw homofobii ?

 • Rp, 2023-12-11 20:29 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Krzysztof Gwizdała napisał(a):

  Tuż po artykule 212 jest artykuł 213. Warto też przeczytać.

  Masz rację

Reklama