Cezary Przybylski nadal marszałkiem województwa?

Dyskusja dla wiadomości: Cezary Przybylski nadal marszałkiem województwa? Bezpartyjni w koalicji z PiS.


 • Dominik (vZI0w), 2018-11-14 12:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To super, że głosowali Państwo na Cezarego Przybylskiego. Dzięki Państwa głosom Bezpartyjni mają wpływ na dalszy rozwój Dolnego Śląska :) Głosując Państwo na Pana Cezarego to z nadzieją, że będzie marszałkiem i dalej będzie miał wpływ na rozwój naszego regionu. I tak się stało. Gratulacje dla Państwa. Należy mieć poczucie zadowolenia a nie wypisywać od zdrajców itp. A że taka koalicja to tak się mandaty rozłożyły. Należy się zastanawiać dlaczego PiS wygrał te wybory do sejmiku...na Dolnym Śląsku... Od tego powinny się Państwa dyskusje rozpacząć...A ta koalicja to właśnie rozsądek. Ja też nie jestem zwolennikiem Pisu, ale to większa szansa na realizację kluczowych inwestycji dla Dolnego Śląska. Z PO nie byłoby dobrych relacji i perspektywy rozwoju, to już nie to samo. Nawet patrząc na to jak teraz to wygląda. I myślę, że PiS nie może sobie pozwolić na nie dotrzymanie umowy. Gratulacje Panie Cezary, trzymam kciuki. Uważam, że to była dobra decyzja. To dobre dla rozwoju, inwestycji i dla samorządu. A Ci co nie rozumieją niech się tak nie wypowiadają!

 • spokojnie wszyscy (e7Ledj), 2018-11-14 12:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bezpartyjni i PiS ślubu nie brali. Jak słuchałem i czytałem wywiady z Przybylskim, to do PiS mu daleko. A że koalicja była potrzebna do rządzenia, to chyba wybrał partnera, który więcej dla regionu oferuje.

 • Historyk (em97Yh), 2018-11-14 13:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ludzie, a wcześniejsza koalicja z PSL! Co taki koalicjant wynosił. Przecież wszyscy wiemy, że PSL zawsze był w koalicji i nic z tego nie wynikało. Teraz przynajmniej kasa popłynie z Warszawy.

 • Egzorcysta (ekh2ZV), 2018-11-14 15:49 Cytuj Zgłoś nadużycie
  JAWA (VBodf) napisał(a):

  Wszystko co Pan wypisuje to nicość ,ważne jest to świństwo ile Pan dostanie
  tych srebrników w Spółce S.P. więcej niż JUDASZ .Przeklinam Cię i wiem ,że już
  nigdy za te pieniądze nie będziesz szczęśliwy.JUDASZ.

  Oby nie wróciło do Ciebie.