Bolesławianie solidarni z Jurkiem Owsiakiem i przeciw przemocy

Dyskusja dla wiadomości: Bolesławianie solidarni z Jurkiem Owsiakiem i przeciw przemocy.


 • anonim (hjJoM), 2019-01-20 23:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Brawo Bolesławiec,jestem z Was dumny!W taki mróz tyle ludzi,tak trzymać!A orkiestra z roku na rok będzie tylko nabierała rozpędu.

 • dobry (ALxaf3), 2019-01-21 06:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dobro powraca a zło i nienawiść żre od środka tych co fałszywi i zli są

 • aaa (euIiH1), 2019-01-21 06:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jak jakaś sekta... JPRD! Ale wam mózgi wyprano!

 • anonim (AE7oxC), 2019-01-21 08:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Robienie z Owsiaka BOGA to lekkie przegięcie,On robi świetną robotę, ale dla siebie ,jest zwykłym CYNIKIEM i oszustem,tym bardziej że wykorzystuje w tym celu dzieci.Ja ciężko pracuję i odprowadzam podatki i z tego tytułu mam być w razie potrzeby leczony koniec kropka.Co do wczorajszej frekwencji patrząc z okna to liczył to chyba jakiś optymista.

 • - (ALxay3), 2019-01-21 09:06 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Krzysztof Gwizdała napisał(a):

  Świat i tak zmieniają jednostki, a skoro tu było ponad 130 osób, które działaniem pokazują, że kogoś wspierają, to na pewno będzie z tego coś dobrego.

  Zapraszam w niedzielę do kościoła - w Bolesławcu na każdej mszy, w każdej parafii jest więcej osób niż " Wyznawców Owsiaka" pod ratuszem.

 • - (ALxay3), 2019-01-21 09:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W całej sytuacji dziwi mnie jedno. Owsiak po rezygnacji ponownie został prezesem WOŚP więc nasuwają się pytania :Czy był ogłoszony konkurs na prezesa?Czy jest wynik głosowania? Czy byli inni kandydaci ? Czy jest jakiś protokół z tej rozmowy ? Czy każdy z własnej inicjatywy może mianować się prezesem WOŚP ? Jeżeli ktoś prezesem już nie był, to chyba zarząd powinien podjąć taka decyzję. Z chwilą rejestracji fundacja staje się niezależna od fundatora, a odpowiedzialność za jej działania przejmuje organ zarządzający, najczęściej zwany zarządem. Do założenia fundacji konieczny jest fundator, który powołuje ją aktem notarialnym, tworzy z własnych środków fundusz założycielski, ustanawia statut i rejestruje w Krajowym Rejestrze Sądowym. Na tym jego rola się kończy. Z chwilą rejestracji fundacja staje się niezależna od fundatora, a odpowiedzialność za jej działania przejmuje organ zarządzający, najczęściej zwany zarządem. Czy jest protokół zarządu z którego wynika, że ponownie wybrano Pana Owsiaka Prezesem ?

 • anonim (dpqNfD), 2019-01-21 09:17 Cytuj Zgłoś nadużycie
  - (ALxay3) napisał(a):

  Zapraszam w niedzielę do kościoła - w Bolesławcu na każdej mszy, w każdej parafii jest więcej osób niż " Wyznawców Owsiaka" pod ratuszem.

  No widzisz kochany, z tych "katoli" to tylko samo ZUO się bierze.
  Co innego Owsiak, człowiek święty, na którego ustach nigdy nie zagościły słowa nienawiści. Dziwię się że nie widzisz aureoli świętości, jaka ten człowiek wokół siebie roztacza, jak łączy miast dzielić, jak chorym dzieciom nie dość ze oddaje wszystko co zebrał, to jeszcze sam odbiera sobie od us i ze swoich dokłada do zakupu sprzętu ratującego życie.
  Jak można być tak ślepym i tego nie widzieć!!!

 • Tero (hjJKX), 2019-01-21 09:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jakby ich zapytać co sądzą na temat PiS to zaraz by pokazali swój język "milosci", dlatego uważam że przyszli oni tam nie dlatego żeby sprzeciwić się przemocy ogólnie, tylko dlatego, że poprostu chcieli uczcić śmierć, inni z ciekawości A inni to przypadkowi gapie.
  Co tydzień w każdym kościele w niedzielę i nie tylko ludzie pokazują wspólnotę przychodząc do Kościoła również sprzeciwiając się przemocy i o tym nikt nie napisze, bo stało się to już niezauważalne dla strony lewicowej .

 • Bik (ekhHTi), 2019-01-21 10:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Przykro że deptacie coś dobrego kaczorek wam kazał nienawidzić Jurka bo się boji jego popularność a wy jak ślepe.... ziajacie nienawiścią droga do nikąd w imię Boga jak wam pasuje napewno nie według przykazań

 • Grey (ekh4Tf), 2019-01-21 10:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jurek zrobił wiele dobrego, ciężko to podważyć... Ale niestety Pi ma racje.
  Latem w nagrodę odbedzie się festiwal demoralizacji.

 • anonim (dpqNfD), 2019-01-21 11:54 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Bik (ekhHTi) napisał(a):

  Przykro że deptacie coś dobrego kaczorek wam kazał nienawidzić Jurka bo się boji jego popularność a wy jak ślepe.... ziajacie nienawiścią droga do nikąd w imię Boga jak wam pasuje napewno nie według przykazań

  To nie "kaczorek" a kwestia wychowania. Niektórym nie przeszkadza że do potrzebujących trafia tylko połowa zebranych pieniędzy. A jak uwzględnić koszty zbiórki to jeszcze mniej. Ważne że cokolwiek trafiło.Nieważne co się stało z resztą pieniędzy. Innym przyzwoitość nie pozwala biernie patrzeć na taki proceder. Szczególnie jak widać, że można inaczej. Że można 99% przeznaczyć na cel zbiórki, jak to czynią inne organizacje.

 • warto pomagać (hjJ7j), 2019-01-21 14:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dzięki naszym datkom na WOŚP kupiono do tej pory 60 tys urządzeń ratujących zdrowie i życie tysiącom Polaków!Wobec takich faktów każdy hejt jest jak piernięcie chomika.
  Pozdro dla wszystkich pomagających!

 • mak (hjJ7i), 2019-01-21 17:22 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Anonim (hjN2w) napisał(a):

  Ci którzy krytykujecie Jurka zapytajcie lepiej dlaczego nasze pieniądze z podatków przekazywane sa dyktatorowi z Torunia???????O to pytajcie!!!!!

  krótko i konkretnie zdefiniowałes swój stan umysłu:)

 • mak (hjJ7i), 2019-01-21 17:24 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hjJoM) napisał(a):

  Brawo Bolesławiec,jestem z Was dumny!W taki mróz tyle ludzi,tak trzymać!A orkiestra z roku na rok będzie tylko nabierała rozpędu.

  ludzi w ...uj:)

 • xxx (ALxaUi), 2019-01-22 21:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Kto zorganizował tą imprezę masową ? Kto odpowiadał za zabezpieczenie ? Kto wydał zezwolenia ? Czy służby były na miejscu?. Zero nauczki po wydarzeniach w Gdańsku !!