Historia finału Orkiestry w Bolesławcu: zebraliśmy ponad 400 tys.

Dyskusja dla wiadomości: Historia finału Orkiestry w Bolesławcu: zebraliśmy ponad 400 tys..


 • - (ALxay5), 2019-01-12 21:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

  :-) - Miesięcznica w jednym miejscu, kilkaset osób do zabezpieczenia. Prywatna orkiestra w kilku tysiącach miejscowości !! Koszt eksploatacji radiowozów, koszt wypłaty wynagrodzeń tysiącom policjantów, koszty nadgodzin.Do tego zaangażowani Strażacy i inne służby państwowe, nadgodziny paliwo i inne koszty !! Może się okazać, że koszty akcji Policji, Starzy oraz pozostałych urzędników państwowych przerosną dochody z WOŚP !! Może jednak bardziej by się opłacało aby państwo przekazało te pieniądze szpitalom bezpośrednio :-) .

 • - (ALxay5), 2019-01-12 21:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zapomniałem dodać, że Służba zdrowia musi wystawić dodatkowe karetki, dodatkowych ratowników medycznych dodatkowych lekarzy. Musi zapłacić tym wszystkim ludziom za nadgodziny !! Wszystko w ramach nabijania kasy prywatnej fundacji !! Ktoś podliczył te koszty ?? Może jednak państwo zamiast wydawać pieniądze na zabezpieczanie prywatnego interesu powinno przekazać te pieniądze bezpośrednio na szpitale ??

 • Moje (hjJp9), 2019-01-13 09:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bolesławieckie finały były organizowane od początku od roku 1992r.w Boku szefem była p. Jana Trawniczek. Odbywały się zawsze w holu kina FORUM. Szkoda, że o tym nie wspomnieliscie.

 • Goooo (qfFKY), 2019-01-17 23:38 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ZK Polska (ALxcOr) napisał(a):

  Każdy inteligentny to wie.
  Najprostsza darowizna na szpital to przelew bankowy na konto szpitala, no ale państwo zaraz dowali podatek od darowizny a instytucje "pożytku społecznego" tego robić nie muszą.
  To co zbiorą to dodatkowo przepuszczą część na administrowanie pieniędzmi.

  Najprostsza darowizna to przelew nieopodatkowany.
  Dlatego nie uznaję dawania pieniędzy instytucją bo grają w jednej drużynie z politykierami i napędzają sobie biznes. Zresztą szpitalami też "zarządzają" samorządowcy więc biznes dobroczynny się kręci a i mordkę fałszywą można przy okazji finału pokazać.

  Ludzie pamiętajcie, PRZELEW NIEOPODATKOWANY, czyli siedzisz w fotelu i przelewasz pieniądze przez internet na szpital.
  No ale co będzie robił Jurek i samorządowiec jak będziesz wygodny? :)

  Przelew bankowy na szpital???? Ciekawe ile takich przelewów pan/pani robi w ciągu roku? Wośp zbiera kolosalne sumę pieniędzy na raz!!!! .... Nikt z nas nie będzie siedział i robił przelewow na konto szpitala.... Bo zezra te pieniądze darmozjady(I wszyscy to dobrze wiemy) .... Tu z wospu mamy sprzęt dla maluszków, łóżka dla starszych żaden szpital sam sobie tego nie kupi.... Przepija na swoje pensje niestety!!!! Bądźmy szczerzy to co robi WOŚP i w jaki sposób to robi.... Jest jedyny na świecie i niepowtarzalny, przynosi pomoc i nie psujmy tego... Bo to jest jedyna taka kwesta w roku gdzie ludzie naprawdę się jednocza i potrafią coś zrobić razem.... Nie niszczmy tego!!!!

 • 1
 • 2