Historia finału Orkiestry w Bolesławcu: zebraliśmy ponad 400 tys.

Dyskusja dla wiadomości: Historia finału Orkiestry w Bolesławcu: zebraliśmy ponad 400 tys..


  • anonim (AN0TUE), 2019-01-11 13:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To teraz napiszcie ile wydano na organizację / ile kosztowała organizacja.Każdy przedsiębiorca wie, ze nie liczy się PRZYCHÓD tylko DOCHÓD ( po odjęciu kosztów).
    Wie to i Owsiak , dlatego nie interesuje go kto i za ile zorganizuje finał w swojej mieścinie .Interesuje go tylko DOCHÓD. Koszt ( strata) pozostaje po stronie gmin/miast.

  • anonim (ANUTUp), 2019-01-11 13:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To jest siła Orkiestry i niech mi nikt nie pierd*, wkładasz 400, wyciagasz 700 i jeszcze jak łączy ludzi! Siema.

  • Kamikaze (ekhpOt), 2019-01-11 13:20 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Suma, sumarum jest na plusie. Ale możecie się postarać i przypomnieć wcześniejsze Finały w B-cu. Był klimat i te tosty za zeta... Zawody na playstation i inne.... Kto ma jakieś zdjecia z wczesniejszych lat?

  • grażyna, 2019-01-11 13:25 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Kamikaze (ekhpOt) napisał(a):

    Suma, sumarum jest na plusie. Ale możecie się postarać i przypomnieć wcześniejsze Finały w B-cu. Był klimat i te tosty za zeta... Zawody na playstation i inne.... Kto ma jakieś zdjecia z wczesniejszych lat?

    Cześć, bardzo chętnie. Niestety nie mamy żadnych informacji. Jak Pan posiada, proszę się z nami podzielić. Pozdrawiam serdecznie

  • ZK Polska (ALxcOr), 2019-01-11 14:33 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AN0TUE) napisał(a):

    To teraz napiszcie ile wydano na organizację / ile kosztowała organizacja.Każdy przedsiębiorca wie, ze nie liczy się PRZYCHÓD tylko DOCHÓD ( po odjęciu kosztów).
    Wie to i Owsiak , dlatego nie interesuje go kto i za ile zorganizuje finał w swojej mieścinie .Interesuje go tylko DOCHÓD. Koszt ( strata) pozostaje po stronie gmin/miast.

    Każdy inteligentny to wie.
    Najprostsza darowizna na szpital to przelew bankowy na konto szpitala, no ale państwo zaraz dowali podatek od darowizny a instytucje "pożytku społecznego" tego robić nie muszą.
    To co zbiorą to dodatkowo przepuszczą część na administrowanie pieniędzmi.

    Najprostsza darowizna to przelew nieopodatkowany.
    Dlatego nie uznaję dawania pieniędzy instytucją bo grają w jednej drużynie z politykierami i napędzają sobie biznes. Zresztą szpitalami też "zarządzają" samorządowcy więc biznes dobroczynny się kręci a i mordkę fałszywą można przy okazji finału pokazać.

    Ludzie pamiętajcie, PRZELEW NIEOPODATKOWANY, czyli siedzisz w fotelu i przelewasz pieniądze przez internet na szpital.
    No ale co będzie robił Jurek i samorządowiec jak będziesz wygodny? :)

  • Wosiek (V26HZ), 2019-01-11 14:35 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AN0TUE) napisał(a):

    To teraz napiszcie ile wydano na organizację / ile kosztowała organizacja.Każdy przedsiębiorca wie, ze nie liczy się PRZYCHÓD tylko DOCHÓD ( po odjęciu kosztów).
    Wie to i Owsiak , dlatego nie interesuje go kto i za ile zorganizuje finał w swojej mieścinie .Interesuje go tylko DOCHÓD. Koszt ( strata) pozostaje po stronie gmin/miast.

    Nie musisz sie udzielac, nic wplacac a swoje uwagi wyglos u sukienkowych na niedzielnym polityczno-katolickim fotum. Moze ktos ciebie wyslucha.

  • ZK Polska (ALxcOr), 2019-01-11 14:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    I jeszcze jedna sprawa.
    Czy nie zastanawia was to ,że ludzie stają się "bezgotówkowi", za wszystko płacą kartą i telefonami, instalują terminale a nagle jednego dnia w roku (no i co niedzielę w kościele) pałają rządzą posiadania gotówki i wrzucania jej do puszek? :)
    Oczywiście można zrobić też przelew na WOŚP no ale po co wam WOŚP jak można zrobić przelew na szpital lub na jakieś chore dziecko bezpośrednio?
    Psychika ludzka jest zagmatwana ale łatwo nią manipulować odpowiednimi trikami.

  • Reklama

  • Ania (qfwbt), 2019-01-11 18:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Akurat mącąc kto i ile przy okazji zarobi mam głęboko gdzieś, moje dziecko lezalo w szpitalu we Wroclawiu, co drugi inkubator jest darowizną WOŚP . Czy ktos siedzac w fotelu i robiac przelew moze zapewnic mamę wczesniaka, ze za to bedzie kupiony sprzet do ratowania zycia jej dziecka?

  • Kl (ANbpIg), 2019-01-11 21:15 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AN0TUE) napisał(a):

    To teraz napiszcie ile wydano na organizację / ile kosztowała organizacja.Każdy przedsiębiorca wie, ze nie liczy się PRZYCHÓD tylko DOCHÓD ( po odjęciu kosztów).
    Wie to i Owsiak , dlatego nie interesuje go kto i za ile zorganizuje finał w swojej mieścinie .Interesuje go tylko DOCHÓD. Koszt ( strata) pozostaje po stronie gmin/miast.

    Na pewno mniej niż termy w Toruniu...

  • Adam (whBvp), 2019-01-11 21:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ludzie, jak można krytykować WOŚP? Nie przyłaczajcie się do TVPiS i krytyki Jurka. On robi tyle dobrego dla Polski! Możecie sprawdzić rozliczenia finansowe Caritas i WOŚP. Nie widzicie różnicy???

  • Adam (whBvp), 2019-01-11 21:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jeszcze w nawiązaniu do bezpośrednich przelewów na szpital - to studnia bez dna. Na pewno nie kupią sprzętu, który może ratować Wasze życie bo zawsze znajdą się inne bieżące wydatki.

  • Ja (A81bSS), 2019-01-11 22:04 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AN0TUE) napisał(a):

    To teraz napiszcie ile wydano na organizację / ile kosztowała organizacja.Każdy przedsiębiorca wie, ze nie liczy się PRZYCHÓD tylko DOCHÓD ( po odjęciu kosztów).
    Wie to i Owsiak , dlatego nie interesuje go kto i za ile zorganizuje finał w swojej mieścinie .Interesuje go tylko DOCHÓD. Koszt ( strata) pozostaje po stronie gmin/miast.

    A czym sie roznia koszty miasta poniesione przy organizacji wosp od koscielnych imprezek ktore sa obslugiwane przez mdk i bok? Ksiadz tez ma gdzies to ile panstwo wydalo na jego impre liczy sie jego DOCHÓD ze zbiorki :D co ty na to ? Albo jak partie polityczne robia sobie imorezy w tych dwoch osrodkach kultury ta sama sytuacja panie.

  • anonim (AN0TUE), 2019-01-11 22:36 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ja (A81bSS) napisał(a):

    A czym sie roznia koszty miasta poniesione przy organizacji wosp od koscielnych imprezek ktore sa obslugiwane przez mdk i bok? Ksiadz tez ma gdzies to ile panstwo wydalo na jego impre liczy sie jego DOCHÓD ze zbiorki :D co ty na to ? Albo jak partie polityczne robia sobie imorezy w tych dwoch osrodkach kultury ta sama sytuacja panie.

    Twoje "argumenty" i innych Tobie podobnych są jak to się delikatnie mówi "o kant du.y rozbić".
    Po pierwsze nie uważam się za katolika (już nie) .
    Po drugie, to że kościół i partie organizują różne akcje i zbiórki ( festyny) , przy okazji których ktoś musi nieźle zarobić kosztem społeczeństwa .To nie znaczy, że guru również może zarobić kosztem społeczeństwa.
    Podsumowując : " wszyscy wykorzystują społeczeństwo , to i ja będę "
    Dodam , że sam dawałem na WOŚP całkiem spore kwoty ( 20 lat temu dałem złoty pierścionek) .
    Ale od czasu gdy guru olał wyrok sądu nakazujący ujawnić faktury i rachunki , przestałem . Przy takich zbiórkach najważniejsza jest przejrzystość w finansach.
    A nie cwaniakowanie, że trzymam pieniądze w słoikach .

  • - (ALxayh), 2019-01-11 22:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tych trzech z drugiego szeregu poznaję. Nie wiem tylko kim są osoby z pierwszego planu i dlaczego znalazły się na zdjęciu ??

  • - (ALxay5), 2019-01-12 12:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Z czyjej kieszeni zostaną pokryte koszty zabezpieczenia imprezy ?? Z fundacji, miasta czy państwa ??

  • 1
  • 2

Reklama