Mapka strefy w linku jest nieaktualna. Władze poszerzyły znacznie obszar płatnego P.
Będą mierzyć parkingi. Cel? Strefa Płatnego Parkowania
Dyskusja dla wiadomości: Będą mierzyć parkingi. Cel? Strefa Płatnego Parkowania.
-
-
Jak te pomiary będą podobne do projektu poszerzenia ulicy Grunwaldzkiej koło sądu to współczuję ,komu tam potrzebna jest ta wystająca zatoczka zakola i chyba miejsce na trawnik .Jak utrudni to wjazd nawet z prostej Grunwaldzkiej a co dopiero z Sądowej .Kto to projektował i zatwierdził ?
-
W mieście jest problem z miejscami parkingowym a wystarczy karać tych baranów co parkując na lini zajmują 2 miejsca. Nie ma takiego parkingu na ktorym nie było by kilku tak zaparkowanych aut
-
Strefa płatnego parkowania ma sens pod warunkiem zakazu powiatowi i miastu wydawania "pseudo pozwoleń" dla swoich pracowników do bezpłatnego parkowania w strefie, bo to głównie pracownicy powiatu i miasta blokują na całe 9 godzin wszystkie miejskie parkingi. Niech parkują na peryferiach i korzystają z bezpłatnej komunikacji. WSZYSCY !!!
-
Te miasto staje sie takie drogie ze taniej we wro mieszkać i lepsze zarobki
-
Hah (hjcL7) napisał(a):
Pokaż cytatTe miasto staje sie takie drogie ze taniej we wro mieszkać i lepsze zarobki
Dokładnie! Praca niby jest, w niemieckich kołchozach, za grosze. Ceny nieruchomości kosmiczne, ceny paliw to samo. Tak naprawdę w tym mieście nie ma niczego porządnego - galerie śmieszne, małe, wszystko niby jest ale byle jakie. Baseny kosmicznie drogie. Jeszcze teraz płatne parkingi... Roman, do zobaczenia przy urnach!
-
A gdzie beda parkowac ludzie dojezdzajacy do pracy z pobliskich wiosek? A autobusy MZK sa tylko miejskie!! Gdzie rowne traktowanie ???
-
anonim (hjc79) napisał(a):
Pokaż cytatDokładnie! Praca niby jest, w niemieckich kołchozach, za grosze. Ceny nieruchomości kosmiczne, ceny paliw to samo. Tak naprawdę w tym mieście nie ma niczego porządnego - galerie śmieszne, małe, wszystko niby jest ale byle jakie. Baseny kosmicznie drogie. Jeszcze teraz płatne parkingi... Roman, do zobaczenia przy urnach!
CHYBA TRZEBA KUPIC TACZKĘ I POSPRZATAĆ SZEFA NAJWYŻSZEGO
-
BUBA (eltCFH) napisał(a):
Pokaż cytatCHYBA TRZEBA KUPIC TACZKĘ I POSPRZATAĆ SZEFA NAJWYŻSZEGO
Nie zapominajcie o tych co chodzą na wybory - babciach na końcu kabla lokalnej tv
-
Co do tej bezpłatnej komunikacji miejskiej- autobusy jeżdżą o takich godzinach, że jak ktoś nie pracuje w UM od 7-15 to dojechać do pracy do centrum nie ma szans, nie mówiąc o powrocie po godz 17. Strefa będzie płatna, więc jak rozwiozę dzieci (do szkoły, przedszkola, babci- dość spore odległości) to na ten moment nie widzę możliwości zostawienia auta w pobliżu pracy.
Czym to się skończy? Wszyscy będą parkować na parkingach marketów - bo innych parkingów w tym mieście nie ma. A Ci co będą chcieli zrobić zakupy nie będą mieli gdzie zaparkować. Pętla totalna.
Jeśli miasto chce zrobić płatną strefę, to najpierw niech zadba o konkretne parkingi na obrzeżach tej strefy, zwiększy częstotliwość jazdy autobusów,dostosuje ich kursy np do godzin lekcyjnych- bo na ten moment to te autobusy chyba tylko emerytom pasują -
Rysiu (A7wx2S) napisał(a):
Pokaż cytatJak te pomiary będą podobne do projektu poszerzenia ulicy Grunwaldzkiej koło sądu to współczuję ,komu tam potrzebna jest ta wystająca zatoczka zakola i chyba miejsce na trawnik .Jak utrudni to wjazd nawet z prostej Grunwaldzkiej a co dopiero z Sądowej .Kto to projektował i zatwierdził ?
Projektował i zatwierdził Starosta. Chyba jakiś bubel, bo wizualnie nie jest OK.