Jak naprawdę zachowują się żołnierze US Army? / The truth behind the the U.S. Army soldiers behavior

Dyskusja dla wiadomości: Jak naprawdę zachowują się żołnierze US Army? / The truth behind the the U.S. Army soldiers behavior.


 • anonim (eltCHk), 2019-04-05 23:13 Cytuj Zgłoś nadużycie
  yfu (vZl43) napisał(a):

  badania na HIV i AIDS przebadać ich

  Nie ma badań na AIDS, są na hiv, doksztalc się!

 • anonim (dRjyrQ), 2019-04-05 23:53 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Barbara (hjNKJ) napisał(a):

  Mieszkam przy Starzyńskiego i wielokrotnie późną nocą najpierw było słychać a potem było widać wrzaski i przekleństwa pijanych żołnierzy amerykańskich. Tak nie powinno być.

  to się nadaję do księgi geniuszu.

 • anonim (eGWfMH), 2019-04-06 02:20 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Barbara (hjNKJ) napisał(a):

  Mieszkam przy Starzyńskiego i wielokrotnie późną nocą najpierw było słychać a potem było widać wrzaski i przekleństwa pijanych żołnierzy amerykańskich. Tak nie powinno być.

  Te wrzaski mogły być dlatego, że dosypałam [...] trochę sproszkowanego kurzego nawozu do piwa :) Za efekty przepraszam...

 • Magda (hjcNG), 2019-04-06 02:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Pracuje w jednej z bolesławieckich restauracji. Na codzień mam do czynienia z amerykańskimi żołnierzami nie tylko z Bolesławca ale też z Zagania i Trzebienia. Potwierdzam fakt że są glosni ale nigdy nie zaczepiaja i wręcz unikają awantur. Bawią się z Polakami tańczą ale z pełną kultura6. Były dwa incydenty z udziałem amerykańskich żołnierzy ale z przykrością muszę stwierdzić iż to nasi rodacy zaczepiali i szukali problemów. Bądźmy bardziej tolerancyjni i wszystko będzie ok.
  ..

 • Taa (ALxJ8p), 2019-04-06 02:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  W przytaczanej już tu kilka razy knajpie również wraz ze znajomymi ujrzeliśmy "gości" pchajacych się za bar, drących się niemiłosiernie i co najlepsze zachowujacych się jakby królowie do 3 świata przyjechali, jednoczesnie obsługa pozostawiała wiele do życzenia.

  Bajzel konkretny - barmanki/kelnerki bawiły się w macanki za barem z żołnierzami, rozchichotane i dwie niezbyt trzeźwe - jedna ledwie się wysłowić mogła. Oczywiście klientów "tutejszych" obsługiwano od niechcenia. Koleżanka chcąc numer do kierowniczki została wyśmiana i usłyszała od jednej coś pokroju 'wypad'. Zwieńczeniem wieczoru był amerykaniec, który do starszego gościa co czekał chyba z 10min aż flirtujące dziewczyny w końcu go łaskawie obsłużą, powiedział głośno na całą knajpę w tłumaczeniu "bez polskiego tu, to jest amerykański bar".

  Właściciele lokali oczywiście złego słowa nie powiedzą, bo to ci goście zostawiają tu grubą flote, a nie przeciętny mieszkaniec goszczący w knajpie raz na tydzień. Nie wyobrażacie sobie nawet jaką penge oni zostawiają.

  Wiadomo, wszystkich pod jedną miarę nie ma co brać, bo poznałem i takich w porządku, potrafiących się zachować z klasą i kulturą mimo, że % grały, a przy barze pliku nie wyciągali żeby wyrywać pustaki

 • Sam (ekhHYt), 2019-04-06 07:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Polki lubią obcokrajowców co "hafe money". Wiec w czym problem?

 • anonim (ALxJSY), 2019-04-06 08:12 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hjcNL) napisał(a):

  Młoda dziewczyna, kelnerka w lokalu na Starzyńskiego, skąpo odziana, bluzeczka z dekoltem do pępka, zeszły piątek wieczorem. Zamawiam pizzę, po polsku, prawie olewka, oschłe odpowiedzi, zero pomocy przy wyborze pizzy, zero empatii. W trakcie oczekiwania na moją pizzę pojawia się grupka Amerykanów w tym czarnoskorych, jeszcze trzeźwi. Blondynka do tej pory nafoszona,na ich widok całkowicie, zmienia swoje oblicze... Anioł, haj, haj hoł ar ju... Natychmiast z zaplecza wychodzi uśmiechnięta szatynka - haj, haj, najs srajs... Aż niedobrze się robi. Zabieram swoją pizzę i idę do domu, balanga z wrzaskami za oknem do późnej nocy. Potem ktoś tutaj pisze, że mało ich na stole bilardowym nie przelecieli... Trzeba by się drogie panienki nieco szanować...

  Szanujące się kobiety!

 • anonim (ALxaAQ), 2019-04-06 08:40 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Skąd to oburzenie? Przecież oni dostosowują się do standardów zachowań Polaków, zwłaszcza tych po kilku piwa zaczepiających ludzi lub szukających guza. Prawdziwym problemem jest chamstwo i wandalizmu pijanych bolesławieckich wyrostków co widać i słychać po zmroku w każdy weekend.

 • anonim (ekhqW2), 2019-04-06 08:43 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Krzysztof (euIINr) napisał(a):

  Takie wojsko to może ochraniać... co najwyżej szosę zaleszczycką (kto chodził do normalnej szkoły, wie co to było).

  To nie są żołnierze. To w Bolesławcu to Gwardia Narodowa ....

 • Malkon (ALxJ6B), 2019-04-06 09:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeszcze się taki nie urodził co by polakowi dogodził byli ruscy - źle, są amerykanie też źle. Z ruskimi to było tak, że zwykły sołdat nie miał wstępu do polskiego lokalu bo oprócz zajęć związanych ze służbą nie miał prawa przebywać poza miejscem zakwaterowania a wierchuszka wolała utrzymując prywatne znajomości spotykać się w mieszkaniach swoich znajomych (polaków). Z ruskimi rolnicy mieli dobrze nie musieli się martwić się o dostawy paliwa. Ruscy dostarczali paliwo bezpośrednio do ich domostw. W drugą stronę strumieniem płynął bimber lub wino ze zboża. Były to czasy tzw zamordyzmu i ludzie musieli sobie jakoś radzić. Dzisiaj mamy jankesów, którzy mieliby być dla nas tarczą obronną, "nie wiem przed kim" a mamy z nimi tylko kłopoty; wypadki, rozjeżdżanie lokalnych dróg, niewłaściwe zachowania po nadużyciu alkoholu lub innych specyfików wyłączających myślenie.

 • Nnmm (An2FdC), 2019-04-06 10:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co oni są w więzieniu żeby nie mogli wychodzić. Nawet więzień wychodzi z celi a oni niby nie mogą wychodzić bzdura. Niech sobie robią co chcą.

 • E (ekhwVU), 2019-04-06 12:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co wy tu wogole piszecie. Znam kilku z nich. Spokojnie chlopacy, odpowiedzialni. Grzeczni, uprzejmi. Nie piją.. za to Polacy są nietolerancyjni. Tragedia. Wstyd mi za mych rodaków. Owszem, są młodzi. Piją w pubach. Ale puby ich okradaja. Może mlodzi nie Są swieci, nie wiem. Nie chodze po pubach. Ale wśród nich są również ludzie. Dobrzy.. I wiele osób podzieli moje zdanie

 • E (ekhwVU), 2019-04-06 12:22 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Nnmm (An2FdC) napisał(a):

  A co oni są w więzieniu żeby nie mogli wychodzić. Nawet więzień wychodzi z celi a oni niby nie mogą wychodzić bzdura. Niech sobie robią co chcą.

  Maja ograniczenia godzinowe

 • anonim (dzg2Xl), 2019-04-06 16:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Obiektywnie to istotne pl. nakręca wyolbrzymione i często ubarwione pseudo problemy, jątrzy, a nawet podkręca do hejtu wszystkich nienawistnych.

 • M (A5EZY2), 2019-04-06 16:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To nie są zadni żołnierze tylko jakieś pajace co ich w stanach nie chcieli i wyrokowcy z małym wyrokiem to ich przysłali do Polski i odbebnia karę. A te kelnerki w jokerze to jakieś pustaki prawdziwy milioner i człowiek który ma pieniądze nigdy nie wyciągnie pliku pieniędzy.tak robią buraki i goście którzy popisuja się przed malolatami.a jakie oni mają pieniądze dziewczynki? Jakbyście miały trochę oleju w dynce to są rzeczy po których można poznać faceta z kasą...zegarek,buty,zadbane dłonie,okulary.....i nigdy nie jest to samochód...przede wszystkim kultura osobista.