Jak naprawdę zachowują się żołnierze US Army? / The truth behind the the U.S. Army soldiers behavior

Dyskusja dla wiadomości: Jak naprawdę zachowują się żołnierze US Army? / The truth behind the the U.S. Army soldiers behavior.


 • Ccc (qf8yZ), 2019-04-05 19:44 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zwykłe bydło

 • Krzysztof (euIINr), 2019-04-05 19:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Takie wojsko to może ochraniać... co najwyżej szosę zaleszczycką (kto chodził do normalnej szkoły, wie co to było).

 • anonim (A7w5e5), 2019-04-05 20:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Reaustaratorzy złego słowa nie powiedzą bo dla nich to złoty interes.

 • anonim (hjcNL), 2019-04-05 20:27 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (V26HZ) napisał(a):

  Jakis wasc madry! Chyba masz racje, za takiego oszoloma o pogladach nienawisci do obcego, nikt cie nie obroni i bronic nie bedzie. Wiesz dlaczego?. Bo nie jestes tego warty. Aha! kultura tego wymaga, by sobie nie ublizac. Pozdrawiam serdecznie.

  Historia, znajomość historii kłania się! Gdzie i kto bronił Polski i Polaków? Anglicy, Francuzi czy też może Amerykanie? Chyba w Jałcie! To tutaj to nie wojsko, ruscy z Putinem na czele pękają że śmiechu!

 • anonim (V26HZ), 2019-04-05 21:32 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (hjcNL) napisał(a):

  Historia, znajomość historii kłania się! Gdzie i kto bronił Polski i Polaków? Anglicy, Francuzi czy też może Amerykanie? Chyba w Jałcie! To tutaj to nie wojsko, ruscy z Putinem na czele pękają że śmiechu!

  Sorry kolego, ale to nie ten poziom.

 • - (ALxa0P), 2019-04-05 21:37 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wojsko, którego pobyt wbrew woli obywateli jest finansowany z naszych narodowych pieniędzy, powinno się zastanowić jaki poziom reprezentuj. Wszyscy widzą - stłuczki, wypadki,chodzenie po barach i picie wódy. Pytam : KTO ICH TU ZAPRASZAŁ
  Druga sprawa jest taka , że osoby walczące w Bolesławcu o KOŃSTYTUCJĘ , walczące z PIS nagle popierają pomysł tej partii na stacjonowanie obcych wojsk w Polsce, tylko dlatego, że ci zostawiają kilka dolarów. Czy to nie rodzaj rozdwojenia jaźni Popieramy Unie Europejską czy chcemy być 51 stanem USA Przecież te dwa twory maja zupełnie przeciwstawne interesy

 • - (ALxa0P), 2019-04-05 21:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To ci sami sojusznicy, którzy podczas konferencji jałtańskiej dali Stalinowi carte blanche na siłowe zniszczenie podziemia zbrojnego – przede wszystkim Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych na terenie Polski ! Ten sam sojusznik który ustami Roosevelta zapewnił Stalina, że Stany Zjednoczone nigdy nie będą popierać tymczasowych władz polskich, które byłyby wrogie jego interesom ODWIDZENIA ZDRADZIECCY JANKESI !

 • - (ALxa0P), 2019-04-05 21:50 Cytuj Zgłoś nadużycie
  ZK Polska (elh19n) napisał(a):

  Wytworzyła się w Polandii ciekawa sytuacja, że Ukrainiec który nie potrafi zarabia więcej od tubylca ze stażem, że Amerykanin może balować i nic mu zrobić nie wolno.
  Teraz wyjdzie taki na miasto to gdzie nie wejdzie to albo Ukraińcy albo Amerykanie albo kamery albo straż miejska :)
  System niszczy ludzi ekonomicznie, kulturowo i edukacyjnie bo wypuszcza nieuctwo do dorosłego życia. W mediach propaganda, rodziny porozbijane a to wszystko rodzi frustrację.
  Później mamy to co mamy i lepiej już nie będzie.
  A to nie jest tak że tylko miejscowi są sfrustrowani bo ci Ukraińcy i Amerykanie też są tu za chlebem bo frustracja spowodowała ucieczkę z bidy zabużańskiej i redneckiej.
  Ci Amerykanie nie pochodzą z Manhattanu tylko z zadu pia na prerii i stało się że ci trzej frustraci spotkali się w powiecie i się ścierają.

  Widzę, że nie tylko ja tak myślę. Ludzie zaczynają szeptać ale na razie nie maja odwagi mówić tego głośno. Boja się, Że lokalne media pomówią ich o rasizm. Doszło do tego, że Polak we własnym kraju ma mniej do powiedzenia niż Ukrainiec czy Amerykanin. Mało tego, pracodawcy zatrudniając Ukraińców bo mają z tego dodatkowe profity. Bezrobocie wśród polaków rośnie, trudno znaleźć prace za sensowne pieniądze bo wszędzie Ukraińcy. Do tego państwo płaci im 500 +. Ludzie opamiętajcie się i zacznijcie samodzielnie myśleć zamiast słuchać lewackich bredni !!

 • xxx (ALxa0P), 2019-04-05 21:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mam pytanie, zzy w Paryskiej jest bezpiecznie ?? - dochodzą mnie słuchy, że lokal nie miał zatrudnionej ochrony a doszło tam podobno " do rasistowskich incydentów' - tak informowały inne bolesławieckie media. Ktoś może powiedzieć jak to wygląda w rzeczywistości ??

 • anonim (dRjyrQ), 2019-04-05 22:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  u nas ,na ulicy spokój . co prawda wojsko okupacyjne przejeżdża ,ale incydentów niema (chyba że awaria ,a była jedna).

 • Mrówa (eltC24), 2019-04-05 22:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Do całego tego śmiesznego artykułu . Jesteście śmieszni i żenujący myślicie że tylko usarmy tak się zachowują . Idziecie po imperium dzieci po 15 lat chwatają i się zataczają a US army są dorosli a wy jak zwykle robicie aferę

 • mieszkaniec (A81bPX), 2019-04-05 22:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jeśli się za dużo wypije to narodowość nie ma żadnego znaczenia-jeden pójdzie spać a drugi dostaje szajby bez względu na pochodzenie.

 • wwl,m;; (vZl43), 2019-04-05 22:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  to jest bydło

 • yfu (vZl43), 2019-04-05 22:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  badania na HIV i AIDS przebadać ich

 • Barbara (hjNKJ), 2019-04-05 23:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mieszkam przy Starzyńskiego i wielokrotnie późną nocą najpierw było słychać a potem było widać wrzaski i przekleństwa pijanych żołnierzy amerykańskich. Tak nie powinno być.