Są miliony złotych na nowoczesną aparaturę dla szpitala powiatowego

Dyskusja dla wiadomości: Są miliony złotych na nowoczesną aparaturę dla szpitala powiatowego.


 • Pyz (hjcLr), 2019-10-10 12:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nareszcie coś się dzieje w Bolesławieckim ZOZ.Mamy nowego młodego dyrektora którego operatywność można zauważyć od początku podjętej pracy.Gratulacje i tak trzymac

 • anonim (evRifY), 2019-10-10 13:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale w TVN zapaść w służbie zdrowia... Jaki ten PiS zły....

 • xx (vZlko), 2019-10-10 13:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nowy dyr. jednak działa brawo.

 • anonim (ALlaW1), 2019-10-10 13:26 Cytuj Zgłoś nadużycie
  xx (vZlko) napisał(a):

  Nowy dyr. jednak działa brawo.

  Zadaj pytanie p.p. dyrektorowi i staroście o ile wzrosło zadłużenie szpitala w ostatnich np. 2 lat, to jedno a po drugie sprzęt kupują gminy i powiat a ile dał minister zdrowia; O.

 • anonim (ALlaW1), 2019-10-10 13:34 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (ALlaW1) napisał(a):

  Zadaj pytanie p.p. dyrektorowi i staroście o ile wzrosło zadłużenie szpitala w ostatnich np. 2 lat, to jedno a po drugie sprzęt kupują gminy i powiat a ile dał minister zdrowia; O.

  Przepraszam, mój komentarz miał być odpowiedzią do tego powyżej co niby oglądał TVN. Natomiast zgadzam się z opinią, że nowy dyrektor jest bardzo zaangażowany w sprawy szpitala.

 • Reford (dOUYoF), 2019-10-10 13:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Super informacje, ale jedno jest porażające. Koszt badań rezonansem w ostatnim roku (3 mln). Albo celowo Panowie wprowadzają w błąd opinię publiczną, albo nie mają pojęcia o czym mówią. Myślę, że podają koszt badań TK, jakie Voxel wykonywał na rzecz szpitala (dla SOR, chirurgii i in.). Ciekaw jestem ilu pacjentów wysyłano na MR. Moim zdaniem, ta wartość oscyluje wokół "0". Szczególnym ewenementem jest zapewnienie diagnostyki dla zawałowców. W stanie zagrożenia życia.....:), bez oddziału kardiologii z pracownią hemodynamiki. Brawo!!! Badania angioMR super, ale nie w Bolesławcu, i nie w stanie zagrożenia życia. Czas badania - zależny od obszaru anatomicznego i natężenia pola magnetycznego. Im wyższe pole, tym krótszy czas badania. Wymóg dla NFZ - 1,5 Tesli. Wyższe pole, wyższa cena. Przy tak niskiej wycenie tego typu badań, inwestowanie w droższy aparat przy braku dedykowanych oddziałów, to strata. Jednak dla nas, pacjentów, taki aparat to skarb. Oby powiat i gminy było stać na jego utrzymania i pokrywanie straty szpitala.

 • ocenzurowana (AzUdlH), 2019-10-10 14:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

  ciekawe z którego prania ta kasa. ciekawe ile tak naprawdę wyprano, ciekawe kto bedie uzywal ten sprzet ciekawe

 • kat (ANIZEH), 2019-10-10 14:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Dlaczego ktoś powiela bzdury? 3 mln złotych na wożenie pacjentów do innego szpitala? Zapomniał ZOZ, że pacjentów wozi firma wykonująca MR? i nie płaci ZOZ za to złotówki? Naprawde,.. nie wstyd ? Widzę że wybory zbliżają się wielkimi krokami. Niesmak pozostaje.

 • .... (hjcKg), 2019-10-10 14:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wiertarki na ortopedię hurra nareszcie, jeszcze chwila i trzeba by przychodzić z własną;)

 • Marta (hjJXU), 2019-10-10 15:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Tak tutaj wychwalacie Pana dyrektora, ze jaki to on uczynny i pracowity i same ochy i achy a dlaczego nikt nie poruszy tematu ludzi pracujących w szpitalu którzy ciężko pracują a na zapytanie o podwyżkę słyszą Odp: nie ma na to pieniędzy, proszę się przypomnieć za pół roku... szpital bez pracowników dobrze prosperował również nie będzie a ogrom ludzi pracuje za najniższa krajowa. Tylko z dupolizow Pana dyrektora robi się kierowników, albo z ludzi którzy maja znajomosci w starostwie. To jest świństwo i niesprawiedliwość ale o tym to już cisza

 • anonim (whBBC), 2019-10-10 17:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Jestem pod wrazeniem działalnosci przedstawionych Panów na rzecz ratowania zycia ludzkiego.piękna współpraca owocuje.Nareszcie mamy ludzi którzy myslą o pacjentach.Brawo .Trzymac tak dalej a ludzie to docenią.Niestety poprzednikom nie udało sie ale Wy pokazaliscie ze nie ma dla Was przeszkód.Pozdrawiam gorąco i kibicuje Wam

 • anonim (whBBC), 2019-10-10 17:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  hejterzy opanujcie sie zazdrosc was zzera?/-popieram pozytywnwe komentarze bo na takie zasłuzyli Panowie przedstawieni na fotce.Widac z twarzy emanuuje wielka szczerosc i otwarte serce

 • anonim (whBBC), 2019-10-10 17:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

  wow-macie Panowie powód do dumy.Gratuluje i dziekuje

 • anonim (whBBC), 2019-10-10 18:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Piękni, zdolni z inicjatywą. Panowie o ogromnym sercu.Gratulacje

 • Malkon (ALxVEh), 2019-10-10 20:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Nowy dyrektor, stary szpital , ciągle reanimowany. Życzę nowemu administratorowi szpitala żeby spowodował zmianę często negatywnej opini o tej placówce leczniczej.

 • 1
 • 2