Kamil Barczyk będzie szefem szpitala powiatowego

Dyskusja dla wiadomości: Kamil Barczyk będzie szefem szpitala powiatowego.


 • Kacper (woeuy), 2019-06-20 20:05 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (vkJk4) napisał(a):

  Fakty są takie, ze szpital w Zgorzelcu ma 3krotnie większy kontrakt niż Bolesławiec, przy zbliżonej lub mniejszej niż Bolesławiec populacji. Jednym słowem ma za mało pacjentów. Do roku 2018 stracił ca. 8 mln kontraktu. Stąd ekspansja...

  Ciekawe czyja to zasługa, że 8 milionów poszło jak krew w piach, napewno nie przyszłego Dyrektora. To stara kadra doprowadziła do tego, że szpital boleslawiecki to dno i wodorosty, zaczynając od administracji, a na lekarzach kończąc. Wszyscy mądrzy już dawno odeszli z tego szpitala, do czego z powodzeniem doprowadził były już dyrektor. Szpital w Zgorzelcu prze lata budował swoją markę i korzystał na tym, że mądrzy ludzie odchodzili z takich szpitali jak Bolesławiec, przez to jest największym szpitalem powiatowym w Polsce i nie ma co się dziwić że kontrakt ma najwiekszy.

 • Zosia (VBIej), 2019-06-21 16:42 Cytuj Zgłoś nadużycie
 • Kris (hj82D), 2019-06-25 14:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co to da??????? Jak w tym ośrodku jest jedna wielka umierania. Patologia. To nie powinno się nazywać szpitalem. 80% ludzi z okręgu leczy się a to w lubaniu a to we lwowku a to w Zgorzelcu. A czemu bo władze naszego Bolesławca pozwoliły na takie efekty i totalna degradacje jak i sprzętowa tak i kadrowa tej placówki. A może by tak kogoś do odpowiedzialności pociągnąć rozliczyć????

 • 1
 • 2