Problem z wypłatą 500+ w Bolesławcu?

Dyskusja dla wiadomości: Problem z wypłatą 500+ w Bolesławcu?.


  • anonim (wo9s1), 2019-09-30 14:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Rok w rok to samo,jak nie "zima zaskoczyła kierowców" to "panie w mopsie za zawalone wnioskami"..

  • anonim (ALxVJF), 2019-09-30 14:49 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Prezes RP, poseł na Sejm i kandydat na posła z Warszawy ogłosił, że wypłaty 500+ opóźnia niejaki Rafał Trzaskowski z Warszawy.

  • anonim (hj2Bx), 2019-09-30 15:11 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie ma pieniędzy i już za październik, listopad, grudzień nie będzie pieniędzy. PiS ludzi wprowadza w błąd. Ludzie zacznijcie myśleć.

  • ona (euIrrm), 2019-09-30 15:58 Cytuj Zgłoś nadużycie
    baracuda (ANIsb2) napisał(a):

    a tak poczytać przepisy ze zrozumieniem to nie łaska? jak byk jest napisane że do końca października jest wypłata za lipiec i sierpień a do końca listopada za wrzesień, więc o co krzyk?

    Jeżeli ktoś ma w decyzji napisane że wypłacą do określonego dnia tzn. że ma już w decyzji ustalony ostateczny termin wypłaty w danym miesiącu. Po tym dniu należą się chyba już odsetki. Ja np. mam ustalony w decyzji termin do 30 dnia każdego miesiąca za dany miesiąc a jeszcze też nie mam na koncie pieniędzy. Wypłata za lipiec i sierpień do końca października dotyczy pewnie tych osób którzy dopiero teraz złożyli wniosek i czekają na decyzję.

  • anonim (eltC24), 2019-09-30 16:50 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Rok w rok to samo,jak nie "zima zaskoczyła kierowców" to "panie w mopsie za zawalone wnioskami".. Jest bardzo dużo Pań chętnych do pracy i do pomocy w administracji , które nie pobierają 500+ a chcą pracować jednak w tym mieście "takie posadki" są dla ...............................

  • 1234 (hjcdi), 2019-09-30 16:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ktoś już dzisiaj dostał?

  • Eloo (woeNR), 2019-09-30 18:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja dostałam dziś

  • Reklama

  • Polak. (eltCF1), 2019-09-30 18:17 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hj2Bx) napisał(a):

    Nie ma pieniędzy i już za październik, listopad, grudzień nie będzie pieniędzy. PiS ludzi wprowadza w błąd. Ludzie zacznijcie myśleć.

    Daj spokój. Jak to nie ma? Muszą być! Przecież im się należy! Hahaha. Do tych co piszą że nie pracuje bo siedzę w Internecie. Istnieje coś takiego jak praca zdalna z domu. :) Ludzie ogarnijcie się...

  • Polak. (eltCF1), 2019-09-30 18:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
    rozbawiona (ANilhG) napisał(a):

    skąd wiesz że nie pracują

    .,?!: to najpopularniejsze znaki interpunkcyjne. Używaj ich zawsze przy budowaniu zdania. Proszę. Potrafią zmienić jego sens, naprawdę. :)

  • Xx (hjcgT), 2019-09-30 19:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    300 i 500 + w gminie wypłacone, wniosek z w lipca.

  • anonim (ALxaPE), 2019-09-30 19:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hj2Bx) napisał(a):

    Nie ma pieniędzy i już za październik, listopad, grudzień nie będzie pieniędzy. PiS ludzi wprowadza w błąd. Ludzie zacznijcie myśleć.

    Jak nie ma jak są. Dzisiaj doszły po południu przelewy. Ministerstwo przekazuje pieniądze do wojewody a potem stamtąd rozsyłają kasę na gminy. Być może ktoś przytrzymuje po drodze pieniądze. Skoro to tyle trwa... Nie ma kryterium dochodowego więc nie ma aż tyle pracy przy tym wszystkim.

  • Q (A8svlw), 2019-09-30 22:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Trzymając pieniadze obracają nimi i zarabiają. Pieniądz robi pieniądz. ;)

  • anonim (euIIlG), 2019-10-01 12:51 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Państwo zabiera w podatkach 1000, oddaje 500. Kraj mentalnych niewolników.

  • ANTY PIS (AE4hC0), 2019-10-01 14:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

    KAŻDY KAWALER
    KTÓRY ZAGŁOSUJE NA
    pis
    OTRZYMA
    500 GODZIN
    W KAMIENICY
    bANASIA

    WAZELINA BEZ OGRANICZEŃ

    DO ROBOTY !

  • anonim (dpqNf6), 2019-10-01 15:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A ja się zastanawiam, kto tu nasypał piasku w tryby. I myśli jeszcze że dzięki temu podskoczą mu słupki przed wyborami.

Reklama