Problem z wypłatą 500+ w Bolesławcu?

Dyskusja dla wiadomości: Problem z wypłatą 500+ w Bolesławcu?.


  • tesc (e3aIzA), 2019-10-02 10:16 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dostaliście jakieś zlecenie? Gdzie otworzę - nie ma pieniędzy na 500+. Same opóźnienia.
    Ja złożyłem wniosek w lipcu i w lipcu dostałem. Ale jak w Istotnych napisali, to na pewno kraj już bankrutuje, tylko PiS to ukrywa. Śmieszne.

  • Xxx (vZlLF), 2019-10-02 12:07 Cytuj Zgłoś nadużycie
    tesc (e3aIzA) napisał(a):

    Dostaliście jakieś zlecenie? Gdzie otworzę - nie ma pieniędzy na 500+. Same opóźnienia.
    Ja złożyłem wniosek w lipcu i w lipcu dostałem. Ale jak w Istotnych napisali, to na pewno kraj już bankrutuje, tylko PiS to ukrywa. Śmieszne.

    Wiosek z lipca a wypłata kilka dni temu więc może dlatego ludzie sie tym interesują

  • anonim (vZlLF), 2019-10-02 12:08 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (euIIlG) napisał(a):

    Państwo zabiera w podatkach 1000, oddaje 500. Kraj mentalnych niewolników.

    Niestety i liczyć nie potrafią A potem PiS wygrywa

  • xc (ALxVgS), 2019-10-02 22:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wniosek uzupełniony w lipcu na drugie dziecko, świadczenie na pierwsze i drugie wypłacone w tym samym miesiącu. W sierpniu wyprawka na dobry start 300+. Jak ktoś jest " nie pisaty" i nie potrafi wypełnić poprawnie wniosku lub nie wypełnia w terminie to później płacze. Najlepiej wine zwalić na PIS.

  • ergo (qsL2s), 2019-11-27 15:29 Cytuj Zgłoś nadużycie

    czy w tym miesiącu też ktoś ma opuźnione wypłaty świadczeń?

  • Aldona (e3aGzC), 2019-11-27 15:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Nie

  • anonim (qnQgJ), 2019-11-27 16:41 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ergo (qsL2s) napisał(a):

    czy w tym miesiącu też ktoś ma opuźnione wypłaty świadczeń?

    a do ktorego powinno byc wyplacone?

  • Ergo (qsLJl), 2019-11-27 19:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Od 25 do końca miesiąca, ale zawsze było wypłacane 25

  • xxxd (whBQe), 2019-11-29 11:14 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ergo (qsL2s) napisał(a):

    czy w tym miesiącu też ktoś ma opuźnione wypłaty świadczeń?

    Gmina wiejska nie miała kasy było opóźnienie

  • Polak. (eltCF1), 2019-11-29 16:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Do roboty nieroby a nie czekacie na jałmużnę! 500+ dostaną a w podatkach 700 oddadzą! Od Stycznia pójdzie cena energii elektrycznej w górę to wszystko "pójdzie do góry"! Z tym swoim 500+ wyjdziecie na zero. O zgrozo jak wprowadzą płacę minimalną jaką zakładają.Skoro ludzie mają więcej pieniędzy to mogą więcej zapłacić... chleb po 5 zł....

  • xxx (whBzP), 2019-11-30 11:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Polak. (eltCF1) napisał(a):

    Do roboty nieroby a nie czekacie na jałmużnę! 500+ dostaną a w podatkach 700 oddadzą! Od Stycznia pójdzie cena energii elektrycznej w górę to wszystko "pójdzie do góry"! Z tym swoim 500+ wyjdziecie na zero. O zgrozo jak wprowadzą płacę minimalną jaką zakładają.Skoro ludzie mają więcej pieniędzy to mogą więcej zapłacić... chleb po 5 zł....

    Ja się o 500+ nie prosiłam, ja go nie ustaliłam, ale jak dostają wszyscy co mają dzieci to już sprawa tych na górze .... to że Polski na to nie stać to każdy wie ... ale ci na Wiejskiej nie potrafią liczyć, co styczeń są podwyżki ...

  • Polak. (eltCF1), 2019-11-30 14:15 Cytuj Zgłoś nadużycie
    xxx (whBzP) napisał(a):

    Ja się o 500+ nie prosiłam, ja go nie ustaliłam, ale jak dostają wszyscy co mają dzieci to już sprawa tych na górze .... to że Polski na to nie stać to każdy wie ... ale ci na Wiejskiej nie potrafią liczyć, co styczeń są podwyżki ...

    Właśnie oni potrafią liczyć najlepiej...

  • Mis (hjc8C), 2019-12-19 10:59 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Czy dostał już ktoś przelew za grudzień?

Reklama