[komentarz skasowany ze względu na brak szacunku dla ofiar]
Film o pedofilii w polskim Kościele Katolickim
Dyskusja dla wiadomości: Film o pedofilii w polskim Kościele Katolickim.
-
-
Większość kościelnych pedofilów to pedofile homoseksualni. No ale o tym redakcja tego portalu już nie napisze, bo walenie w elgiebetowców jest niepoprawne politycznie po lewackiej stronie ideologicznej barykady. Można walić w kler katolicki, ale od tęczoistów wara. Hipokryzja!
-
k jesteś księdzem z podobną historia? Tak Ci trudno uwierzyć?
-
anonim (euIiOo) napisał(a):
Pokaż cytatWiększość kościelnych pedofilów to pedofile homoseksualni. No ale o tym redakcja tego portalu już nie napisze, bo walenie w elgiebetowców jest niepoprawne politycznie po lewackiej stronie ideologicznej barykady. Można walić w kler katolicki, ale od tęczoistów wara. Hipokryzja!
Stoisz po stronie pedofilii, nie zbliżaj się do moich dzieci padalcu.
-
Moze byscie cos powiedzieli o Marszu przeciw ameryksnskiej ustawie 447 w Warszawie ktory odbyl sie wczoraj? A nie ciagle to samo. Pedofilia jest w kazdym zawodzie. W jedym jest tego wiecej w innym mniej. Kazdego pedofila powinno sie automatycznie likwidowac. Ciekawe jak duza jest ilosc pedofili w dziennikarskim zawodzie?
-
W głowie się nie mieści że pedofilów inni biskupi ukrywali ..wszędzie się znajdzie czarna owca ..dlaczego jej nie usnąć że stada tylko przenosić na inna parafię...jakie to musi być obciążenie dla młodego człowieka...upodlenie dla własnej przyjemności....mamy w rodzinie alkoholika wiemy ile boli zadal najbliższej rodzinie..
-
Gotrekus (hjJHW) napisał(a):
Pokaż cytatMoze byscie cos powiedzieli o Marszu przeciw ameryksnskiej ustawie 447 w Warszawie ktory odbyl sie wczoraj? A nie ciagle to samo. Pedofilia jest w kazdym zawodzie. W jedym jest tego wiecej w innym mniej. Kazdego pedofila powinno sie automatycznie likwidowac. Ciekawe jak duza jest ilosc pedofili w dziennikarskim zawodzie?
F2DompJ-MR4
-
Mam nadzieję, że ludzie się opamiętają, przestaną zważać na opinie rodziny, dziadków czy znajomych i przestaną wspierać tę chorą instytucję. Liczę, że kościelne ławy będą pustoszały tak jak tace na datki. Tylko wielki i stanowczy opór ludzi może wywrzeć wrażenie na władzy w Polsce i na hierarchach kościelnych.
Pokażmy im, tak jak to zrobili Irlandczycy, że nie pozwolimy na krzywdzenie innych, a następnie opowiadanie bajek jak to Kościół jest atakowany, a przecież On tylko głosi prawdę Bożą. Jeśli komuś zależy na Kościele mam nadzieję, że w ramach solidarności z ofiarami i protestu przeciw złu powstrzyma się przed uczestnictwem w mszach i sakramentach. Bóg? Jest wszędzie. Jeśli ktoś chce, niech się modli, ale lepiej to zrobić w domu z rodziną, w ciszy lasu czy przy morskich falach na pustej plaży. Bo czy idąc do Kościoła mamy dziś pewność, że nie stoi tam pedofil, lub osoba, która kogoś takiego kryje?
-
Jak ktoś zna to wie jakie sprzątaczki u księdza mają dzieci z nim to jest rzeczywistość tak się dzieje nawet w naszym mieście A nie powiem już co może się dziać w tych większych zero szacunku mam do księży bo nikt nie wie jak jest tak dobry z powołania A tu wałek bawi się z dziećmi haha
-
Masakrujący! I demaskujący kościół katolicki (celowo małymi literami)! Tą "instytucję" należy zdelegalizować.
-
Zdelegalizować, sprzedać majątek, [...] kościoły. Posłać na[....] wszystkich [...]
-
Endriu (hjpCT) napisał(a):
Pokaż cytatJak ktoś zna to wie jakie sprzątaczki u księdza mają dzieci z nim to jest rzeczywistość tak się dzieje nawet w naszym mieście A nie powiem już co może się dziać w tych większych zero szacunku mam do księży bo nikt nie wie jak jest tak dobry z powołania A tu wałek bawi się z dziećmi haha
Jeżeli ktoś myśli,że Bolesławca ten problem nie dotyczy to się grubo myli. Głupio teraz się przyznać,że niektórzy politycy byli przez nich wspierani.
-
Film odniósł pożądany efekt też w naszym mieście
Niektóre wpisy dotyczą procederu u nas .
Ludzie pękają i jak chcą czysty kościół zaczną mówić..
Jeżeli jest ten problem nie można o nim nie mówić.
Tylko nie mów nikomu że nie wiesz jak coś wiesz -
DOŻYWOCIE ZA PEDOFILIĘ
-
k (AN0Ywe) napisał(a):
Pokaż cytat[komentarz skasowany ze względu na brak szacunku dla ofiar]
to nie wiedziałem że siekielski to ofiara