Dyrektor szkoły Pijarów w Bolesławcu nieświadomy swojej homofobii?

Dyskusja dla wiadomości: Dyrektor szkoły Pijarów w Bolesławcu nieświadomy swojej homofobii?.


 • MartaE (hjJh7), 2019-05-14 09:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (eUApg5) napisał(a):

  Co to za szkoła, prowadzona przez osobę nietolerancyjną, i pełna strachu. Jak ktoś z mózkiem Beaty Kempy znalazł się w Bolesławcu. Na Europejczyków to on tych dzieci nie wychowa, ale na pewno wychowankowie zrobią wielką karierę u Rydzyka, na jego uczelniach. jakbym Profesor Pwłowicz słuszał!

  Ta szkoła jest najwyraźniej stworzona do przekazania dzieciom określonego światopogladu. Dla takiej właśnie edukacji rodzice świadomie posyłaja do niej dzieci. Dziwne to dla mnie i niepojęte. Ale każdy ma wybór w kształtowaniu światopogladu swojego dziecka.

 • J (euuHNt), 2019-05-14 12:47 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bedę się modlił o dar mądrości dla księdza dyrektora. Niech Duch Święty natchnie go powściągliwością w słowie i uczynkach tak potrzebną w procesie formowaniu młodych ludzi.
  Jako zadośćuczynienie za nieprzemyślaną i szkodzącą wspólnocie wypowiedź polecam spowiedź i wyproszenie pokuty w postaci trzykrotnej pogłębionej lektury Ewangelii

 • Krzysztof (eltCDn), 2019-05-14 13:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ojciec Adam to wspaniały organizator, dyrektor, ksiądz i przyjaciel swoich uczniów, a także ich rodziców. W ciągu kilku lat stworzył od podstaw najlepszą, najbezpieczniejszą i najbardziej przyjazną dzieciom i ich rodzinom szkołę w Bolesławcu. Po sześciu latach istnienia szkoły może pochwalić się najlepszymi wynikami egzaminu gimnazjalnego w Bolesławcu, jednymi z najlepszych w województwie. Proszę poczytać o tym ilu laureatów i finalistów olimpiad wychowała Szkoła Pijarów w tak krótkim czasie. Nawet, jeżeli użył w swoim prywatnym wpisie jednego, niestosownego , emocjonalnego słowa, to natychmiast uznał swój błąd, przeprosił i pewnie więcej tego nie zrobi. Nie zmienia to faktu, że jest niekwestionowanym autorytetem i wzorem dla osób, które go osobiście poznały, w szczególności dla swoich wychowanków. Jego wpis wprost potępiał przykłady pedofilii księży katolickich i to było merytoryczną wartością wypowiedzi. Trzeba mieć odwagę, żeby będąc zakonnikiem w sposób sprawiedliwy odnosić się do złych rzeczy czynionych przez osoby duchowne. Inna interpretacja Jego wpisu niż potępienie homoseksualnych pedofilów jest kolejnym przykładem fobii w stosunku do Kościoła Katolickiego, antyklerykalizmu, walki w chrześcijaństwem.

 • Voltaire (euuHNt), 2019-05-14 14:02 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Szanowny Krzysztofie z posta powyżej:
  Osoba publiczna - a taką jest dyrektor szkoły i nauczyciel - wychowawca młodzieży- korzystająca z przywilejów funkcjonariusza publicznego winna mieć świadomość ograniczenia swej prywatności.
  Każda wypowiedź- jest wypowiedzią publiczną.

 • Piotrek (ALSjxS), 2019-05-14 15:07 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Homoseksualizm nie jest wynaturzeniem. Był, jest i będzie. Pedeofilia natomiast jest. Hasło zakaz pedałowania zamiast hasła potępiającego pedofilię to błąd.

 • Andy (vZxsa), 2019-05-14 15:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Rozmawiałem dziś rano o sprawie z Bogiem.
  Powiedział mi, że ojciec Adam nie ma racji

 • Mirosław Parejko (elI2BA), 2019-05-14 18:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  (Stek pomówień zmoderowany)

 • anonim (ALxcaZ), 2019-05-14 19:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widzę że mój komentarz trafił w punkt.

  (Nie trafił w żaden punkt, tylko do ścieku. Bo tam się nadaje.)

 • jojoj (AmRTQM), 2019-05-14 21:48 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ale dlaczego (kłamstwo)? Czyżby reprezentował poglądy całej redakcji?
  "Dzieci homoseksualne cierpią przez osoby z takimi poglądami"
  To może należy takie "dzieci homoseksualne" wysłać na jakąś terapię? Bo skoro można płeć "okreslić sobie kulturowo", to dlaczego nie orientację seksualną??

 • luk (AN0YzZ), 2019-05-14 21:52 Cytuj Zgłoś nadużycie

  homoseksualizm (kłamstwo)

 • anonim (ALxcaZ), 2019-05-14 22:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Cóż droga redakcjo swoją odpowiedzią potwierdzacie tylko (kłamstwo). Choć uważacie (kłamstwo)

 • Paweł (dRjlXA), 2019-05-14 22:06 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Mnożą się (kłamstwo) na o. dyrektora za powiedzenie paru słów poza cenzurą poprawności. Tylko dlaczego zawsze ta szkoła wygrywa wszystkie rankingi i zawsze ma wielokrotnie więcej kandydatów do niej niż miejsc.Ma to nawet w tej (kłamstwo) o. dyrektora za powiedzenie paru słów (kłamstwo) bez owijania w bawełnę o (kłamstwo) w czym uczestniczy niestety także redakcja Istotnych tę dobrą stronę że moje wnuki się się może do tej szkoły załapią.

 • anonim (ALxcaZ), 2019-05-14 23:31 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Widzę że tylko redakcja ma prawo decydować co jest prawdą a co kłamstwem, choć obrażacie moje poglądy pisząc że mój komentarz trafił do ścieku bo tam się nadaje.

 • anonim (A48obr), 2019-05-14 23:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Najlepsza szkoła?.... Matko, a z której strony? Ktoś zapytał dzieci, co tam się dzieje?.... Na przykład na lekcjach wfu?....

 • zofia katoliczka (ANGRwz), 2019-05-15 06:45 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Niech będzie pochwalony Jezus i Maryja ,zawsze ( kłamstwo) dziewica.