Dyrektor szkoły Pijarów w Bolesławcu nieświadomy swojej homofobii?

Dyskusja dla wiadomości: Dyrektor szkoły Pijarów w Bolesławcu nieświadomy swojej homofobii?.


 • Helllloo! (ekhpwq), 2019-05-13 18:26 Cytuj Zgłoś nadużycie

  (wycięta część wpisu homofobiczna)

  A pedofilstwo to juz zupełnie inna para kaloszy..

 • anonim (eltCHk), 2019-05-13 18:28 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (e03Mi) napisał(a):

  Pociąg seksualny do tej samej płci jest naturalny? Dlaczego w takim razie z takiego związku w żadnym przypadku nie urodzą się dzieci?

  Oczywiście że pociąg do osób tej samej płci jest naturalny bo występuje w naturze u ludzi i zwierząt. Jakbyś nie wiedział seks nie służy wyłącznie płodzeniu dzieci, służy też przyjemności. Mylisz rozmnażanie się z seksem wynikającym z miłości czy dla przyjemności. Ze związków gdzie są bezpłodni ludzie lub po prostu nie chcą potomstwa też nie rodzą się dzieci a jednak związek jest ok.

 • anonim (Are5ol), 2019-05-13 18:34 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (eltCHk) napisał(a):

  Oczywiście że pociąg do osób tej samej płci jest naturalny bo występuje w naturze u ludzi i zwierząt. Jakbyś nie wiedział seks nie służy wyłącznie płodzeniu dzieci, służy też przyjemności. Mylisz rozmnażanie się z seksem wynikającym z miłości czy dla przyjemności. Ze związków gdzie są bezpłodni ludzie lub po prostu nie chcą potomstwa też nie rodzą się dzieci a jednak związek jest ok.

  a zacytujcie mi fragment czegokolwiek, byle nie koscielnego, ze normalny zwiazek dwojga osobnikow, to mezczyzna-kobieta....kosciol was omamil! szczesc borze! i darzbog!

 • JG (A81bnM), 2019-05-13 18:35 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Wszystkich komentujących bardzo proszę o przeczytanie ze zrozumieniem zamieszczonego tekstu. Komentarz księdza Adama wg mnie jak najbardziej na miejscu. Nie rozumię tego linczu. Chyba faktycznie coś z tą tolerancją instytucjonalną nie tak. A może ja tego nie ogarniam..... Wszystkich, których mogłam obrazić swoim wpisem z góry przepraszam.

 • anonim (hjcCC), 2019-05-13 18:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ho, ho! Wreszcie to zauważono. Proponuję pezejrzeć profil ojca zanim zmodyfikuje swoje wpisy. Tam jest więcej kwiatków miłosiernego katolika.

 • Przypisywanie osobom homoseksualnym szczególnej – w porównaniu do heteroseksualnych – skłonności do seksualnego wykorzystania dzieci stanowi nieuprawnione nadużycie, a rozpowszechnianie skojarzenia między homoseksualnością a pedofilią jest domeną ludzi nieświadomych i niekompetentnych bądź też uprzedzonych do ludzi homoseksualnych i sprzeciwiających się prawom obywatelskim tych osób. Podtrzymywanie społecznego przekonania o szczególnej skłonności osób homoseksualnych do seksualnego wykorzystywania dzieci jest krzywdzące dla homoseksualnej części społeczeństwa, przyczynia się do niezwykłej trwałości uprzedzeń wobec tych osób i utrudnia pełne funkcjonowanie psychologiczne homoseksualnych obywatelek i obywateli.

  Źródło: http://pts-seksuologia.pl/sites/strona/85/stanowisko-pts-w-sprawie-rozroznienia-dwoch-pojec-homoseksualizm-i-pedofilia

 • Ten artykulik dowodzi, że w tym wszystkim chodzi tylko o to , żeby walić w Kościół. Obojętnie za co, aby tylko walić.

 • anonim (hjJzi), 2019-05-13 19:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Czytajcie ze zrozumieniem!!! Ojciec Adam jest mądrym człowiekiem, proszę się zastanowić, zanim zaczniecie go oczerniac. Do tej szkoły chodzi moje dziecko i jest tam bezpieczne.

 • anonim (hjJzi), 2019-05-13 19:12 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Ojciec Adam nie myli znaczenia pojęć. Proszę czytać dokładnie.

 • Xdd (hjcqe), 2019-05-13 19:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  (cześć homofobiczna usunięta)

  A pedofilom wypalać "pedofil" na czole gorącym do czerwoności prętem.

 • normalny (V26HZ), 2019-05-13 19:38 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Sorry, ale temu panu nawet mojego pieska bym nie dal w opieke.Panom w kieckach wszystko sie poplatalo, za duzo swobody im dano. Proponuje: sandalki, rower i dzialeczka do obrobienia. Pieniadze ktore im sie przekazuje na sziki-miki przeznaczyc na szpital. Kto byl w boleslawieckim szpitalu,ten wie o czym pisze.

 • Andrzej (ekh5iD), 2019-05-13 19:43 Cytuj Zgłoś nadużycie

  KS Adam? Szacunek :) pani Grażynka? Oślepia lewactwem :)

 • anonim (eltC24), 2019-05-13 19:56 Cytuj Zgłoś nadużycie

  (homofobiczny wpis)

 • anonim (AN0h5U), 2019-05-13 20:04 Cytuj Zgłoś nadużycie
  Andrzej (ekh5iD) napisał(a):

  KS Adam? Szacunek :) pani Grażynka? Oślepia lewactwem :)

  Cicho.... zaraz zaczną krzyczeć o braku tolerancji dla lewactwa....

 • kmicic (ANUZgR), 2019-05-13 20:05 Cytuj Zgłoś nadużycie

  A co lewactwo powie na temat Polańskiego? Już nie pedofil, bo swój? Trzymaj się ojcze Adamie. Na pohybel lewactwu!!!