Laureaci nagrody za promocję Bolesławca w 2022 roku

Dyskusja dla wiadomości: Laureaci nagrody za promocję Bolesławca w 2022 roku.


  • Kibic (hjcAb), 2023-03-23 23:56 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Głos BC (anwZb) napisał(a):

    Nic dodać nic ująć, mulą się we własnym kotle zwanym franczyzą korzystając z pieniędzy podatników BC, reprezentowali BC w finale Polski Footballu Academy ! I znowu we własnym kotle. Trafiają do najlepszych akademii piłkarskich w kraju,jakich? Znowu FA, ale to wszystko jest słabe. Czy gdyby szef Bolesławieckiej franczyzy nie byłby radnym w BC czy też by miał takie dotacje z miasta i powiatu?! Czy rozdajemy w mieście pieniądze,, naszym" tak jak to jest na ul.Wiejskiej w Warszawie ? Rozumie, że zbliżają się wybory i trzeba promować swoich ,ale czemu za naszą kasę?! Czemu w innych miastach jak w nie dalekim Chojnowie prywatne szkółki nie mają dotacji miejskiej również FA. Z drugiej strony dziwne jest też, że pan sawczak dostał pracę w szpitalu jak tylko został radnym,przypadek? Nie sądzę . Szkoda tylko że ta gala spada na ........ Naprawdę myślicie, że ludzie w mieście tego nie widzą ?! Strasznie to smutne . Pogrzebaliście Blues nad Bobrem czyli Muzykę która łączyła pokolenia uczyła młodych ludzi wrażliwości i wkładała dużo w rozwój intelektualny (zresztą jak każda muzyka rozwija) za to zamieniliście na menagera disco polo. Grzebiecie sport w tym mieście stawiając na tego samego jegomościa menagera FA pana D.S . Czy władze miasta naprawdę nie czują odpowiedzialności za rozwój intelektualny , sportowy i kulturalny młodzieży w naszym mieście ?! Proszę , zostawmy coś po sobie nie żyjmy chwilą

    Zagłębie Lubin, Miedź Legnica, Chrobry Głogów w tych klubach trenują wychowankowie FA. Czy to jest własny sos FA? Co za bzdury ludzi którzy piszą i nie wiedzą co piszą

  • anonim, 2023-03-24 00:31 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Magdalena (hjJL9) napisał(a):

    Brawo Kinga-Gęsicka! Zasłużona nagroda. Tyle roboty włożyłaś w wiele rzeczy.

    To jest największa porażka, takie uzasadnienie wyboru, raczej jest powszechnie znana jako zadymiara.

  • anonim, 2023-03-24 00:43 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Głos BC (anwZb) napisał(a):

    Ale, że co? koncert disco polo?, sry nie mój beat , a inną nutą na tą chwile się nie przebijesz . Serio ? nagroda do mnie ? faktycznie włączę kreatywność , maże o tej nagrodzie :) . Poproszę tylko koleżankę z ratusza niech kwity składa już jutro :) . Tylko nie pisz że nie jestem kreatywna :)

    Jak już mażesz, to maż sama i nie podpisuj jako Głos BC, iż to obciach Blues'a :-) tak mazać jak kura pazurem. Ty też masz prawo do marzeń i dlatego warto słuchać, muzyki także.

  • Kinga Gęsicka-Biały (AreUq8), 2023-03-24 01:01 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    To jest największa porażka, takie uzasadnienie wyboru, raczej jest powszechnie znana jako zadymiara.

    Zadymiara robi dobre rzeczy i to cie boli? Serio? Serdecznie Cię zapraszam do pomocy. Pogadamy przy pracy w wolontariacie. Może zmienisz powszechne zdanie :)
    Przy okazji chcialabym wyrazic, że jestem bardzo wdzięczna wszystkim, którzy są ze mną, ktorzy wspierają i kibicują. Dzięki Wam dziś odebrałam tą wspaniałą nagrodę ♡

  • anonim, 2023-03-24 01:42 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bieda lansik Parkingowego jednoportkowego do hymnu. Sztura nie było to bieda gala jeszcze bardziej bieda.

  • anonim (ALlaCc), 2023-03-24 07:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Pogodzie się należy

  • anonim (hjJpW), 2023-03-24 07:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Po tej edycji, gdzie nagrodę otrzymała osoba, która w wulgarnych zgromadzeniach, na ulicach wykrzykuje przy dzieciach wszelkie bluzgi tego świata, żaden przyzwoity człowiek nie powinien się już tam pokazać...Wstyd Panie Prezydencie...

  • Reklama

  • anonim (An27bM), 2023-03-24 07:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJpW) napisał(a):

    Po tej edycji, gdzie nagrodę otrzymała osoba, która w wulgarnych zgromadzeniach, na ulicach wykrzykuje przy dzieciach wszelkie bluzgi tego świata, żaden przyzwoity człowiek nie powinien się już tam pokazać...Wstyd Panie Prezydencie...

    Delikatnie ujęte,ja bym dosadniej to nazwał,ale wykasują.

  • anonim (hjJLN), 2023-03-24 09:26 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Kinga Gęsicka-Biały (AreUq8) napisał(a):

    Zadymiara robi dobre rzeczy i to cie boli? Serio? Serdecznie Cię zapraszam do pomocy. Pogadamy przy pracy w wolontariacie. Może zmienisz powszechne zdanie :)
    Przy okazji chcialabym wyrazic, że jestem bardzo wdzięczna wszystkim, którzy są ze mną, ktorzy wspierają i kibicują. Dzięki Wam dziś odebrałam tą wspaniałą nagrodę ♡

    Pani Kingo, proszę nie zwracać uwagi na to co piszą osoby małego pokroju, oni Pani zazdroszczą, to co Pani robi i, że mówi prawdę prosto w oczy, a nie każdy to potrafi. Obrażać kogoś bez powodu, to prawie każdy potrafi. Nagroda bardzo sprawiedliwa i trzymać tak dalej. Życzę powodzenia i dużo zdrowia.

  • X (hjc9Z), 2023-03-24 09:35 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Kibic (hjcAb) napisał(a):

    Zagłębie Lubin, Miedź Legnica, Chrobry Głogów w tych klubach trenują wychowankowie FA. Czy to jest własny sos FA? Co za bzdury ludzi którzy piszą i nie wiedzą co piszą

    Z każdej szkółki ktoś gdzieś idzie wyżej, akurat z tej szkółki najmniej (to akurat najmniejszy problem). Za to że dziecko idzie wyżej płaci co miesiąc rodzic szkółce, często nie tylko tej w której trenuje bo często płaci gdzie indziej za zajęcia dodatkowe.
    Problem w tym że zwykłego podatnika to nie interesuje i szlak go trafia jak widzi że jego pieniążki są przeznaczane STRONNICZO na taki cel. Podliczając wszystkie obciążenie na ten rok dla podatnika to już prawie 100 tyś na prywatny biznes. Ale ma Pan rację każdy podatnik może być dumny iż dzięki tym pieniążkom mogą dzieci grać w wyżej wymienionych klubach (ironia). Bez tych pieniążków też by grali. Czy dzieci po tej dotacji nie płacą składek, dostały darmowe stroje, wręcz przeciwnie składki najwyższe w Bolesławcu, stroje najdroższe w Bolesławcu.

  • oloo55 (anwYW), 2023-03-24 10:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kinga Gęsicka Biały inicjały to KGB?

  • Jaguar, 2023-03-24 11:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Gratulacje dla Pani Kingi Gęsickiej Biały, wspaniała
    I empatyczna kobieta♥️

  • Ela, 2023-03-24 12:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brawo Karol Piecha. Ogromne gratulacje dla Ciebie i twoich bliskich. Świetny chlopak z Ciebie.

  • Ktoś jak coś (anwYr), 2023-03-24 12:33 Cytuj Zgłoś nadużycie

    A dlaczego nie został zaproszony Zespół Pieśni I Tańca Ziemii Bolesławieckiej który co roku jeździ po świecie i promuje miasto??? W 2022 roku zespół był w Portugalii i pokazywał prawdziwą kulturę oraz ceramikę Boleslawiecką. Miejmy nadzieję że to już ostatnie chwile prezydenta,bo mam wielką nadzieję że zespół powróci i będzie pokazywał prawdziwą kulturę na scenie.

  • anonim (AE7qpW), 2023-03-24 13:01 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja jeżdżę na bolesławieckich tablicach za granicą i też promuję miasto,i też mi się nagroda należy

Reklama