Znowu problem z pocztą. Miało być lepiej, jest tak samo?

Dyskusja dla wiadomości: Znowu problem z pocztą. Miało być lepiej, jest tak samo?.


 • anonim, 2023-03-28 10:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Konieczna wymiana naczelnika poczty w B-cu!

 • anonim (hjJLN), 2023-03-28 10:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Poczta Polska powinna być pocztą, a zrobili z niej księgarnię, Kiosk Ruchu, cukiernię, jest mydło i powidlo. Kto to wymyślił. Zrobić czystkę, zatrudnić odpowiednie osoby, dać odpowiednie zarobki, przeszkolić osoby na listonoszy i dać im też odpowiednie pobory, będzie lepiej. Jeżeli obecny kierownik poczty nie umie sobie poradzić, zmienić go na inną osobę, która będzie dobrze zarządzać placówką.

 • anonim (AsPQv9), 2023-03-28 10:27 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (qnBFf) napisał(a):

  Dodam że w marcu z ulicy kosiby wróciły do adresata , rachunki , faktury itp. które były wysłane poleconym. Teraz dostaje emaile od adresatów ,czemu nie zostały odebrane. A listy nawet nie zostały posortowane na poczcie głownej i nawet nie było możliwości odbioru w okienku.

  ul. Narutowicza - to samo, łacznie z listami "zwykłymi"

 • mike, 2023-03-28 10:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Bez solidnego podniesienia płac w tej "firmie" sytuacja będzie się stale pogarszać...

 • anonim, 2023-03-28 11:03 Cytuj Zgłoś nadużycie
  mike () napisał(a):

  Bez solidnego podniesienia płac w tej "firmie" sytuacja będzie się stale pogarszać...

  To trzeba pisać do Sasina!

 • Fanko, 2023-03-28 11:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Co się dziwić Sasin podp.....ł miliony poobsadzali swoimi złodziejami to jak ma działać , Poczta to nie Orlen ha ha

 • anonim, 2023-03-28 12:21 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zamiast "Istotne" trzeba zasypywać skargami centralę Poczty Polskiej!

 • Reklama

 • Zib (hj8bK), 2023-03-28 12:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

  To jakaś norma brak awizo przesyłki sądowe wracają nie odebrane ale sprawa nie do wygrania reklamacją zawsze z odpowiedzią nikogo listonosz nie zastał pozostawiono awizo. Masakr co si3 dzieje

 • anonim, 2023-03-28 13:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Zgodziliście się na taki kształt państwa w wyborach 4 czerwca 1989 roku, to nie jęczcie. Oddaliście władzę nad sobą bolszewickiej bandzie miernot wychowanej z pozwolenia okupanta Sowieckiego. Te miernoty nie potrafią funkcjonować samodzielnie, muszą mieć nad sobą władcę absolutnego, nie ważne czy to jest UE, Kapitol, kneset, czy car. Miernoty aby funkcjonować muszą czuć na sobie bucior właściciela. Poczta służy miernotom, a zarządzana jest przez pośledniejsze miernoty. Nie oczekujcie poprawy.

 • anonim (wo95i), 2023-03-28 13:26 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (qnBFf) napisał(a):

  Z tą pocztą u nas to coś nie tak, żeby przez pół roku poczta nie mogła zatrudnić listonoszy ?? Przecież aż takich kwalifikacji i umiejętności chyba nie trzeba mieć żeby listy roznosić. Tu raczej kierownictwo nie daje sobie rady, zarządzać tą placówką.

  Dadzą normalnie zarobić to i ludzie przyjdą, będzie codziennie listonosz i problemy się skończą...

 • anonim (qnBo8), 2023-03-28 13:27 Cytuj Zgłoś nadużycie
  anonim (qnBFf) napisał(a):

  Z tą pocztą u nas to coś nie tak, żeby przez pół roku poczta nie mogła zatrudnić listonoszy ?? Przecież aż takich kwalifikacji i umiejętności chyba nie trzeba mieć żeby listy roznosić. Tu raczej kierownictwo nie daje sobie rady, zarządzać tą placówką.

  Ponoć ilość listonoszy jest odpowiednia, tylko jak chorują, to się nieobecności kumulują i dlatego jest problem z terminowością dostarczania poczty...

 • Listowy, 2023-03-28 13:32 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Polmozgu nic się nie zmieniło? Jak głupiec jeden z drugim wyrzuca listy na skrzynkę to wina listonosza? Poczta doręcza listy na adres jest napisana ulica i numer, mam wrzucić tam to wrzucam, ktoś nie mieszka jebut na górę bo nie moja sprawa. A później taki poszukiwacz sensacji robi zdjęcia i sieje ferment że listy na skrzynce leżą a nie w.

 • Listowy, 2023-03-28 13:34 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Po za tym jednym listonoszem nie zrobisz 2 obszarów nie mając żadnej motywacji dla niego. Chciało by ci się robić za kogoś z pracy wiedząc że on za ciebie nie zrobił nigdy nic? I na dodatek on dostaje taka sama pensje pomniejszona o chorobowe. Siedząc w domu i nic nie robiąc. Tylko chodząc co 2 tygodnie do lekarza bo coś go rzekomo boli?

 • anonim (euQcQv), 2023-03-28 13:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Polecony wkładany do skrzynki bez żadnego awiza. Polecony priorytet z Krakowa do Bolesławca awizowany siódmego dnia po nadaniu. U odbiorcy zawsze ktoś jest, nie było żadnej próby doręczenia. Tuż przed upływem terminu odbioru zadzwoniła pani z poczty z info o sytuacji. Na kopercie brak stempla awizo powtórne, a w systemie, że dwa razy awizowano. I co im zrobisz? Nic. W systemie wszystko gra. Instytucja opanowana przez rządzących jako polityczny łup, oszustwo ma w krwioobiegu.

 • anonim (A8svzI), 2023-03-28 13:53 Cytuj Zgłoś nadużycie

  Poczta zawsze słabo działała ale od ostatnich kilku lat jest dramat i do tego bardzo drogo. Coś temu rządowi zarządzanie PP nie wychodzi.

Reklama