Prognoza na 2022 rok: Rachunki za gaz i energię mocno w górę, a inflacja jeszcze wyższa

Dyskusja dla wiadomości: Prognoza na 2022 rok: Rachunki za gaz i energię mocno w górę, a inflacja jeszcze wyższa.


  • anonim (AE782S), 2021-12-31 20:39 Cytuj Zgłoś nadużycie
    . () napisał(a):

    Więcej tarcz covidowych, inflacyjnych itp. Do tego pozwólcie na zamkniecie kopalni węglowych i transformację na eko energię dyktowane przez Eurokołchoz.

    przypomnę że niemiaszki importują 70mln ton węgla kamiennego ,do APTEK?

  • anonim (ANymWc), 2022-01-01 19:14 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dziwny ten portal - niektórzy zadają pytania i sami na nie odpowiadają, rozumie że wygadać się trzeba.

  • anty_pis_da, 2022-01-02 13:55 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Kolejna reanimacja nierentownego górnictwa - 30 mld publicznej pomocy.

    30 mld z moich, twoich, waszych podatków.

  • Gostek (vkJQq), 2022-01-02 16:51 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ela (vkciz) napisał(a):

    Ja mam 5 dzieci , szóste w drodze . Jak ja się śmieję . Nigdzie nie pracuje , 500+ , rodzinne z mopsu dodatki cały czas. Śmieję się z was , kasy mam opór. A wy tam do roboty , a nie pisać głupoty . Trzeba na mnie robić .

    No tak bo oprocz tego kobieta sie do niczego w zyciu nie nadaje. Tylko kase potrafi brac nie dosc, ze od meza to jeszcze od panstwa.

  • anonim (AE7qqq), 2022-01-03 16:00 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ela łacha drze ,a niektórzy łykają jak pelikan

  • anonim (ArePpl), 2022-01-04 13:21 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ela (vkciz) napisał(a):

    Ja mam 5 dzieci , szóste w drodze . Jak ja się śmieję . Nigdzie nie pracuje , 500+ , rodzinne z mopsu dodatki cały czas. Śmieję się z was , kasy mam opór. A wy tam do roboty , a nie pisać głupoty . Trzeba na mnie robić .

    zapewne kazde z innym pijakiem?
    kwiat naszego narodu.....psia jego mac!

  • pobożny (A7bU9h), 2022-01-04 14:17 Cytuj Zgłoś nadużycie

    pisowscy bandyci doprowadzili Polskę do biedy i ruiny

Reklama