Prognoza na 2022 rok: Rachunki za gaz i energię mocno w górę, a inflacja jeszcze wyższa

Dyskusja dla wiadomości: Prognoza na 2022 rok: Rachunki za gaz i energię mocno w górę, a inflacja jeszcze wyższa.


  • anonim, 2021-12-31 13:23 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ela (vkciz) napisał(a):

    Ja mam 5 dzieci , szóste w drodze . Jak ja się śmieję . Nigdzie nie pracuje , 500+ , rodzinne z mopsu dodatki cały czas. Śmieję się z was , kasy mam opór. A wy tam do roboty , a nie pisać głupoty . Trzeba na mnie robić .

    No to masz groski ... I nie 500+ tylko znacznie mniej, a i to inflacja ci zeżre.

  • anonim (hjJJ1), 2021-12-31 13:38 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    No to masz groski ... I nie 500+ tylko znacznie mniej, a i to inflacja ci zeżre.

    To cie oświecę inflacja zjada twoje 500+ .... podwyzki są wszystkiego więc raj się kończy dla nierobów

  • anonim (hjJJ1), 2021-12-31 13:39 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJp1) napisał(a):

    Są miejsca, gdzie płacą 24-25 tysięcy na rękę. Więc źle nie jest.

    Gdzie niby tyle płacą????

  • Ja (vZiDl), 2021-12-31 14:13 Cytuj Zgłoś nadużycie

    No to trzeba wybrać w przyszłych wyborach Tuska, Trzaskowskiego,Kopacz,Sikorskiego,Giertycha.Millera,Cimoszewicza,Wałęsa Komorowski i Kwaśniewski na doradców.Myślę ,że po pół roku jak stanowiskami się podzielą będziemy mieli Eldorado.Albo przez 4 lata będą odbudowywać zniszczoną gospodarkę po pisiorkach,a następne 4 lata dopiero coś pokombinuja.Chyba,że po wygranych wyborach od razu oddać władzę w niemiecko unijne ręce i to dopiero będzie ekonomiczne niebo.

  • Xxx (hjJgO), 2021-12-31 14:41 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Maja pracownikow z ukrainy rosji bialorusi i z innych panstw bylego ZSRR beda pracowac za kazde pieniadze a Polski robotnik bedzie tylko biedowal bedzie go stac tylko na rachunki i chleb z margaryna zeby nie zdechnac z glodu i moc dalej isc do fabryki niestety przybysze maja lepiej niz cala klasa robotnicza w Polsce

  • Www, 2021-12-31 15:03 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ja zarabiam 2,5k na reke nie mam kredytów żyje mi się dobrze

  • anonim (Areisn), 2021-12-31 15:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Niech żyje hetman Sobieski i pan Wołodyjowski!

  • Reklama

  • anonim (A8svzI), 2021-12-31 16:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Morawiecki kilka razy dziennie powtarza, że to wina Tuska i UE, tylko zapomniał, że to za niego węgiel podrożał o 100 % a energię elektryczną mamy elektrowni węglowych. Natomiast jeszcze niedawno mieliśmy Pawlakową długoterminową umowę z Gazpromem psy na nim wieszali, pod wpływem Trumpa ją rozwiązali i teraz kupują na drogo na giełdzie. To oczywiście wina Tuska.

  • xxx, 2021-12-31 17:15 Cytuj Zgłoś nadużycie

    ***** ***

  • Profesor, 2021-12-31 17:18 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Jak tu żyć !!! Zarobki 3tys zl, kredyt 1300zl,opłaty na mieszkanie 400zl,prąd 130zl ,gaz 250zl,abonament na tel. 65 zl, paliwo 300zl w sumie 2445zl na wydatki a gdzie na jedzenie ? PIS=DROŻYZNA.

  • Ewa, 2021-12-31 17:22 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Dobra wiadomość , może coś w końcu obudzi ludzi i [...]..Jarosława w kosmos, mam nadzieję że najboleśniej odczują to wyborcy tych złodziei..

  • ., 2021-12-31 17:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Więcej tarcz covidowych, inflacyjnych itp. Do tego pozwólcie na zamkniecie kopalni węglowych i transformację na eko energię dyktowane przez Eurokołchoz.

  • anonim (vZlKA), 2021-12-31 18:40 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJp3) napisał(a):

    Podziękujcie Tuskowi za umowę z Ruskimi i Niemcom za paktowanie z kacapami. Macie swój zielony Ład.

    Niedługo za całe dwie kadencje rządów pis obciążycie Tuska, gamonie.

  • Stefan, 2021-12-31 19:24 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ja (yGJwR) napisał(a):

    Prezydencie, Premierze, Prezesie, jak żyć?

    Zmień prace i weź kredyt.

  • anonim, 2021-12-31 19:55 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vZlKA) napisał(a):

    Niedługo za całe dwie kadencje rządów pis obciążycie Tuska, gamonie.

    To takie pisowskie. Jarek już w szkole swoje winy zwalał na innych i na brata. Nie ne darmo zostali rozdzieleni i przeniesieni do różnych szkół.

Reklama