Prognoza na 2022 rok: Rachunki za gaz i energię mocno w górę, a inflacja jeszcze wyższa

Dyskusja dla wiadomości: Prognoza na 2022 rok: Rachunki za gaz i energię mocno w górę, a inflacja jeszcze wyższa.


  • des (hjNwa), 2021-12-31 10:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Koniec raju, zielonej wyspy i co tam jeszcze było .... podwyżki wszystkiego i to bardzo duże .... płace niby też rosną ale inflacja je zżera. więc i tak jesteśmy do tyłu z kasą ... będzie jeszcze gorzej .... kredyty w górę .... takie to atrakcje na nowy rok ....

  • KRZS, 2021-12-31 10:28 Cytuj Zgłoś nadużycie

    J AK ma byc dobrze skoro w kraju jest 1400 karetek a ponad 4000 LIMUZYN RZADOWYCH gdzie oni JEZDZA

  • anonim (hjJp1), 2021-12-31 10:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Są miejsca, gdzie płacą 24-25 tysięcy na rękę. Więc źle nie jest.

  • ja (yGJwR), 2021-12-31 10:54 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Prezydencie, Premierze, Prezesie, jak żyć?

  • anonim (hjJBw), 2021-12-31 11:18 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ja (yGJwR) napisał(a):

    Prezydencie, Premierze, Prezesie, jak żyć?

    Idz do pracy

  • anonim (qW9fR), 2021-12-31 11:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Bardzo dobrze, za mało. I co wreszcie się obudzicie czy jeszcze bardziej trzeba was zgnoić pisoski elektoracie. 13,14,500+ itd. rozdawnictwo dookoła a bida coraz większą. Bony turystyczne, wyprawki, dodatki, mopsy, gopsy i co golasy dookoła. Ale za p Islandię daliby se łeb ogolić, ot takie to wyprane mózgi.

  • ZK Polska, 2021-12-31 11:46 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Oczywiście naganianie na lockdowny i plandemię nie mają nic do rzeczy i ekonomia od tego nie cierpi :)
    Ekologiczne zamykanie kopalń i elektrowni też nie ma nic do rzeczy.

  • Reklama

  • anonim (hjJp3), 2021-12-31 11:57 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Podziękujcie Tuskowi za umowę z Ruskimi i Niemcom za paktowanie z kacapami. Macie swój zielony Ład.

  • Jorg, 2021-12-31 12:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    No to premier, prezes i inni krętacze pomału zwijają swoje interesy oni już się obłowili. A ciemny elektoratu pis cieszy się, że dostanie parę groszy i nie może się nachwalić jak dojna zmiana dba o ludzi.

  • Klk (qnQ9O), 2021-12-31 12:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Rząd w 6 lat rozwalił całą naszą kasę, bezmyślnie, bez sensu i teraz zęby w tynk, a zwłaszcza suweren który na nich zagłosował tylko dlatego, że dali im parę stów. Teraz odrazą tą kasę w zębach…nie ma darmowych obiadów:(

  • Karol, 2021-12-31 12:31 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJp3) napisał(a):

    Podziękujcie Tuskowi za umowę z Ruskimi i Niemcom za paktowanie z kacapami. Macie swój zielony Ład.

    Ja raczej dziękuje Kaczyńskiemu i Morawieckiemu, bo to im sie te "ukłony" należą. Co zrobili za te 6 (SZEŚĆ) długich lat? NIC!!!
    Drogi prąd ? No to proszę:
    - Jaworzno nowy blok za 6 mld stoi - zbudowany, uszkodzony, skutki złego paliwa lub błędów konstrukcyjnych.
    - Turów - nowy blok za 4 mld- stoi. Powód jak wyżej
    - Ostrołęka, 1,5 mld w błoto
    - 55 mld ze sprzedaży pozwoleń emisyjnych poszło w p...u
    - miliardy a UE blokowane za łamanie praworządności i trójpodziału władzy
    - 200 mln kar zaa Turów
    To tak w skrócie polityka energetyczna tej władzy. Robi wrażane??
    A w TVP pis jak zwykle stara śpiewka- wina Tuska.
    Czy ten kretyński tchórzliwy rzą poczuwa się do jakiejkolwiek winy??

  • ZK Polska, 2021-12-31 12:57 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (hjJp3) napisał(a):

    Podziękujcie Tuskowi za umowę z Ruskimi i Niemcom za paktowanie z kacapami. Macie swój zielony Ład.

    Ale przecież obecni mogli kupić skroplony od USA, jak Niemcy teraz robią

  • Ela (vkciz), 2021-12-31 13:09 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja mam 5 dzieci , szóste w drodze . Jak ja się śmieję . Nigdzie nie pracuje , 500+ , rodzinne z mopsu dodatki cały czas. Śmieję się z was , kasy mam opór. A wy tam do roboty , a nie pisać głupoty . Trzeba na mnie robić .

  • 1 (Areyom), 2021-12-31 13:10 Cytuj Zgłoś nadużycie

    JAA- ROO -SŁAAW... !!!

  • anonim, 2021-12-31 13:20 Cytuj Zgłoś nadużycie
    ZK Polska () napisał(a):

    Ale przecież obecni mogli kupić skroplony od USA, jak Niemcy teraz robią

    Oczywiście, ze mogli. Tylko trzeba mieć za co...

Reklama