Około 100 osób w kościele w Bolesławcu. O kilkadziesiąt za dużo

Dyskusja dla wiadomości: Około 100 osób w kościele w Bolesławcu. O kilkadziesiąt za dużo.


  • anonim, 2021-04-03 11:04 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Barany

  • Ron, 2021-04-03 12:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Średniowiecze . owce poszły ...

  • anonim (e3JrME), 2021-04-03 12:58 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    Barany

    Baran to ty jesteś

  • anonim (e3JrME), 2021-04-03 12:59 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Ron () napisał(a):

    Średniowiecze . owce poszły ...

    To że ty jesteś taki nowoczesny to ok ale nie wymagaj od innych żeby byli tak samo "tolerancyjni" jak ty

  • anonim (ANUIUK), 2021-04-03 13:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Tymczasem w Wielkiej Brytanii
    Brytyjskie media opisują sytuację, która miała miejsce wczoraj podczas na jednego nabożeństw w polskim kościele w Wielkiej Brytanii w londyńskiej dzielnicy Balham.
    W kościele pojawili się funkcjonariusze, którzy poinformowali, że zgromadzenie się na mszy jest niezgodne z prawem. Całe zajście nagrała kamera, znajdująca się w kościele, za pomocą której transmitowano nabożeństwo w sieci.
    https://www.donald.pl/artykuly/79wwswpm/uk-policja-weszla-do-polskiego-kosciola-i-przypomniala-ze-to-nie-polska-i-maja-sie-nie-gromadzic

  • Peter (AN0bMa), 2021-04-03 13:38 Cytuj Zgłoś nadużycie
    kar (hjNQP) napisał(a):

    "Ich" to znaczy kogo? .- nie chcesz-nie idź! będziesz bezpieczny, a nie hejtujesz i siejesz nienawiść wokół-co Cię interesuje " ICH" los i zdrowie-od razu widać, że troll, który tylko sieje wokół zamęt.

    Tylko debilu, dzisiaj sobie poszedł do kościoła, kretyn jeden z drugim a we wtorek przyniesie mi to do pracy to co złapie wśród pozostałych debili. i co to jest tylko tego debila sprawa czy też moja ?

  • Ja (ezCENr), 2021-04-03 14:58 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Brawa dla redakcji . Jarek bije brawo .
    Nie ma jak dołożyć cegiełke do wojny Polsko Polskiej .

  • Reklama

  • anonim (ezCENr), 2021-04-03 14:59 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Peter (AN0bMa) napisał(a):

    Tylko debilu, dzisiaj sobie poszedł do kościoła, kretyn jeden z drugim a we wtorek przyniesie mi to do pracy to co złapie wśród pozostałych debili. i co to jest tylko tego debila sprawa czy też moja ?

    Ty już zaszczepiony ? Czy jeszcze nie .

  • anonim, 2021-04-03 15:11 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (ANUIUK) napisał(a):

    Tymczasem w Wielkiej Brytanii
    Brytyjskie media opisują sytuację, która miała miejsce wczoraj podczas na jednego nabożeństw w polskim kościele w Wielkiej Brytanii w londyńskiej dzielnicy Balham.
    W kościele pojawili się funkcjonariusze, którzy poinformowali, że zgromadzenie się na mszy jest niezgodne z prawem. Całe zajście nagrała kamera, znajdująca się w kościele, za pomocą której transmitowano nabożeństwo w sieci.
    https://www.donald.pl/artykuly/79wwswpm/uk-policja-weszla-do-polskiego-kosciola-i-przypomniala-ze-to-nie-polska-i-maja-sie-nie-gromadzic

    Brawo. W pislamie nie do pomyślenia,

  • anonim (vZlYl), 2021-04-03 15:25 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Dude (anwZx) napisał(a):

    Oni sa chronieni wodą święconą i kadzidłem, czego nie rozumiecie?

    W takim razie w razie zarażenia na leczenie powinni się zgłosić do kościoła . Miejsca w szpitalu powinny być dla odpowiedzialnych ludzi

  • Jax, 2021-04-03 16:36 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Cóż zrobić, większość tzw. wierzących, to zazwyczaj niedouki, więc mają problem z liczeniem.

  • anonim, 2021-04-03 18:31 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Jax () napisał(a):

    Cóż zrobić, większość tzw. wierzących, to zazwyczaj niedouki, więc mają problem z liczeniem.

    I co z tego.

  • anonim, 2021-04-03 19:10 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AsAU8j) napisał(a):

    Czy to się komuś podoba czy nie, zasad trzeba przestrzegać. Jak już pozwolili kościołom na to, żeby były otwarte, to powinni księża czy ministranci pilnować liczby wiernych.

    W punkt. Ale dać palec to chwycą całą rękę.

  • Edek, 2021-04-03 19:20 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim () napisał(a):

    W punkt. Ale dać palec to chwycą całą rękę.

    a ZUS za jakiś czas będzie zadowolony :-))

  • anonim, 2021-04-03 19:39 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (AE7IYp) napisał(a):

    Nie jest dobre, że zasady bezpieczeństwa nie są przestrzegane, ale gdy o wiele większe zgromadzenia ludzi bez dystansu i bez masek gromadziły się na protestach, kiedy było to zabronione, nikt nie pisał artykułów o tym, że było tam za dużo ludzi.

    No popatrz... i nie było tyle zakażeń co teraz. Wtedy nie szalała odmiana brytyjska bardziej zakaźna i bardziej śmiertelna. Poza tym protesty odbywały sie na świeżym powietrzu.

Reklama