Szpital w Bolesławcu: 160 pacjentów z covidem, 31 pod respiratorami

Dyskusja dla wiadomości: Szpital w Bolesławcu: 160 pacjentów z covidem, 31 pod respiratorami.


  • Nudne to już (ekhL48), 2021-04-06 09:08 Cytuj Zgłoś nadużycie

    No i...?

  • tata, 2021-04-06 09:39 Cytuj Zgłoś nadużycie

    I teraz zamkną położnictwo,pediatrie na następnych pacjentów z covidem z województwa??

  • anonim (vkDQF), 2021-04-06 10:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    To pokazuje jak groźny jest wirus, liczba pacjentów rośnie...

  • .. (hjJEj), 2021-04-06 11:07 Cytuj Zgłoś nadużycie
    anonim (vkDQF) napisał(a):

    To pokazuje jak groźny jest wirus, liczba pacjentów rośnie...

    Rośnie do czasu aż minister Dworczyk dojdzie do wniosku, że ma spadać. Jak to nastąpi zaczną wpisywać faktyczną przyczynę hospitalizacji i tak oto Morawiecki z kolegami pokona wirusa.

  • Do wyzej (A81Tr1), 2021-04-06 11:27 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Wiecie zycze wam żeby was covid dopadł zobaczymy wtedy jacy mądrzy będziecie gamonie bez szkoly

  • triaz, 2021-04-06 13:16 Cytuj Zgłoś nadużycie
    tata () napisał(a):

    I teraz zamkną położnictwo,pediatrie na następnych pacjentów z covidem z województwa??

    Nie uniknione..zaraz Dyrekcja poinformuję przez Radio Wrocław albo prze TVN :)

  • Łeśne Ruchadło, 2021-04-06 13:24 Cytuj Zgłoś nadużycie

    17 marca czasowo zamknięto oddział położnictwa w Szpitalu MSWiA dla rodzących kobiet zakażonych wirusem COVID-19.

    zbieżność daty zamknięcia tego oddziału z datą przyjęcia do szpitala Joanny Kurskiej.

    obecność Joanny Kurskiej, żony prezesa TVP w placówce mogła mieć z tym coś wspólnego.

    Oddział covidowy dla rodzących pacjentek w Szpitalu MSWiA

    był zamknięty od 17 do 31 marca,

    podczas gdy żona Jacka Kurskiego przebywała w nim od 13 do 30 marca."

    Cmentarze otwierają, porodówki zamykają - dotyczy "lepszego sortu".

  • Reklama

  • LR, 2021-04-06 13:30 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Cd.

    "po zamknięciu wspomnianego oddziału,

    wojewoda mazowiecki Konstanty Radziwiłł

    skierował pacjentki z wirusem COVID-19 do szpitala

    bez infrastruktury do leczenia chorych zakażonych koronawirusem,

    gdzie rodzą się dzieci z ciężkimi wadami płodu.

    Tym samym nie tylko sparaliżował jego pracę, ale także naraził pacjentki oraz ich dzieci na zakażenie.

    Decyzja była nagła i zaskoczyła środowisko lekarskie w województwie mazowieckim, szczególnie, że liczba rodzących kobiet zarażonych koronawirusem wciąż wzrasta w tym regionie."

    "Twój poród jest lepszy niż mój" - za Kazikiem

  • anonim, 2021-04-06 17:24 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Nudne to już (ekhL48) napisał(a):

    No i...?

    Ale wcale nie musisz tego czytać, jak cię to nudzi. To nie jest przeciez obowiązkowe...

  • zofijaB, 2021-04-06 17:41 Cytuj Zgłoś nadużycie
    tata () napisał(a):

    I teraz zamkną położnictwo,pediatrie na następnych pacjentów z covidem z województwa??

    Ciekawe co teraz jeszcze zostało do przekształcenia w oddział COVIDOWY Panie STAROSTO GABRYSIAK?
    A tak Pan Świetował z Prezydentem Romanem i PISowskim wicemarszałkiem przed miesiacem rok udanej walki z koronawirusem.BRAWO WY! BEZPARTYJNii przystawką PIS! ..

  • bepiotrkowa, 2021-04-06 18:22 Cytuj Zgłoś nadużycie
    zofijaB () napisał(a):

    Ciekawe co teraz jeszcze zostało do przekształcenia w oddział COVIDOWY Panie STAROSTO GABRYSIAK?
    A tak Pan Świetował z Prezydentem Romanem i PISowskim wicemarszałkiem przed miesiacem rok udanej walki z koronawirusem.BRAWO WY! BEZPARTYJNii przystawką PIS! ..

    Bezpartyjni i Beznadziejni_patrzac co szpitalem zrobili !Kto z niego korzysta widać.

  • Mpower (vZO75), 2021-04-06 18:25 Cytuj Zgłoś nadużycie

    Ja przechorowalem bez objawowo ból nóg wykręcanie nóg dziwny ból oraz drętwienie rąk dłoni jak oczywiście brak smaku niby tylko tyle jestem 16 dzień od 1 pozytywnego wyniku dalej odczuwam dzięki Bogu tylko tyle też się broniłem maseczki reżim nie uniknione więc wszystkim nie dowiadują życzę zdrówka albo spokojnego przechorowanie ale jak stracicie tylko węch i smak to i tak powiecie że to alergia a nie covid.

  • karo, 2021-04-06 18:49 Cytuj Zgłoś nadużycie
    Mpower (vZO75) napisał(a):

    Ja przechorowalem bez objawowo ból nóg wykręcanie nóg dziwny ból oraz drętwienie rąk dłoni jak oczywiście brak smaku niby tylko tyle jestem 16 dzień od 1 pozytywnego wyniku dalej odczuwam dzięki Bogu tylko tyle też się broniłem maseczki reżim nie uniknione więc wszystkim nie dowiadują życzę zdrówka albo spokojnego przechorowanie ale jak stracicie tylko węch i smak to i tak powiecie że to alergia a nie covid.

    Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

  • answaer, 2021-04-06 18:53 Cytuj Zgłoś nadużycie
    zofijaB () napisał(a):

    Ciekawe co teraz jeszcze zostało do przekształcenia w oddział COVIDOWY Panie STAROSTO GABRYSIAK?
    A tak Pan Świetował z Prezydentem Romanem i PISowskim wicemarszałkiem przed miesiacem rok udanej walki z koronawirusem.BRAWO WY! BEZPARTYJNii przystawką PIS! ..

    Tomaszu i Piotrze jak się czujecie???

  • stefanL, 2021-04-07 06:11 Cytuj Zgłoś nadużycie
    tata () napisał(a):

    I teraz zamkną położnictwo,pediatrie na następnych pacjentów z covidem z województwa??

    To juz cały szpital Covidowy?
    Mimo zapewnień wcześniejszych?

  • 1
  • 2

Reklama